Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, drakon1 said:

A ja Covica. Zar nije Kuz produzio ugovor pre nego sto je Radonjic dosao?

 

Imam utisak da mi ovim angazmanima otplacujemo nege dugove igracima. Keselj mi spontano pada na pamet...

Smem da se zakunem da je na forumu pisano kako je letos Kuzmić potpisao novi ugovor. Ja sam to uzeo zdravo za gotovo....pošto sad ne nalazim taj info na portalima.

Ako je tako, onda je @Devil In My Pants u pravu.

Link to comment
Share on other sites

Pomalo frustrira sve ovo da iz godine u godinu igras (gledas) istu utakmicu protiv Igokee. Imam utisak da bi opet bilo isto i da smo imali centra i  sutera i to pre svega zbog nacina na koji smo branili njihove napade. Nebitan mec, nekad mora i da se izgubi da bi se na kraju sezone dobilo. 

sto se tice ekipe, ono sto stvarno brine je uloga Holinsa. misim, nemam reci za ono sto igra trenutno. ovo smo bacili da bi razigrali njega i na kraju nista nismo dobili. pokusava sut posle kretnje iz blokova- ne ide, pokusava sut iz driblinga- ne ide, pokusava spotup nece, pokusava prodor- pokloni im 5 poena iz kontre, pokusa otvorenu trojku, baci airbal,  kakve li ovo bekove dovodimo?! samo nasi izgleda  nisu u stanju da pogode kad su sami

Edited by maXa88
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, BojanaCZV said:

Misljenja sam da Kuzmic moze da igra jednu utakmicu nedeljno, da bi to izgledalo pristojno.

 

Ovako, 2 utakmice nedeljno nikako.

Mislim da je i to upitno. I za tu jedno moramo da gledamo u nebesa pa da se nadamo da mu je kordinacija malo bolja, da li je sposoban da iskontrolise lopte koje bi neki rekreativci realizovali kao lake poene. Prosto, covek nam je mnogo vise hendikep nego neka prevaga. Mnogo je to skupo i za nivo Aba lige, da ne govorim o El. Ko je kriv za to? Pa svi u klubu. 

Link to comment
Share on other sites

Na početku meča smo apsolutno sve radili da nekako razigramo Holinsa, da ga pronađemo. Jedino što je uradio dobro za ceo meč je zicer na startu koji je više bio bizarni nesporazum u odbrani na koji je on jedva i uticao. Jako loše izgleda, nikada nisam očekivao da će on biti sad neka prangija koja će u serijama trpati protivnika, ali čovek sem 2 otvorena šuta protiv Splita i pristojne odbrane protiv Fenera nije pokazao ama baš ništa. 

Link to comment
Share on other sites

Никакво изненађење нажалост након ултра трошења у Израелу. Скраћена ротација и прије свега недостатак квалитетних појачања који сами могу нешто да ријеше, не знам више колико дуго се помињу шутер и центар...

На све то и прилично тежак распоред у овим околностима на све стране, али се претходно поменуте ствари морају ријешавати. Не може жена бити мало трудна, или јесте или није. Или играмо или не играмо ЕЛ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Polako ljudi, bas lose deluje Holins i lako ga je opljunuti. Odigrali smo tek 5 utakmica, a on nije igrao na dve koliko znam. Da je dobro, nije. Treba mu  makar desetak do  15 utakmica u kontinuitetu pa da sudimo. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Константин said:

Никакво изненађење нажалост након ултра трошења у Израелу. Скраћена ротација и прије свега недостатак квалитетних појачања који сами могу нешто да ријеше, не знам више колико дуго се помињу шутер и центар...

На све то и прилично тежак распоред у овим околностима на све стране, али се претходно поменуте ствари морају ријешавати. Не може жена бити мало трудна, или јесте или није. Или играмо или не играмо ЕЛ.

Mislim da za to imamo resenje za sledecu sezonu.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cavani said:

Nije isto igrati u Igokei i u Zvezdi Euroligu. Radanov je igrac bez sutra koji ocigledno mora da igra sa loptom u rukama, timovi poput Igokee su mu trenutna mera.

Pa to sam i ja rekao, ne znam kako si ti to protumacio... sada nema nikakve stege, cak i EL po strani, ne gledam mu taj ucinak, ali on ni u ABA utakmicama u Zvezdi nije mogao da ostvari neku konstantnost, da se izbori za minute, da pokaze ovo sto sada pokazuje. 

 

Na momente je to pokazivao u FMPu (opet, nesto manje stega oko njega, ali opet je to pod budnim okom strucnog staba KKCZ jer je u FMPu bio na pozajmici). 

 

Sad konacno nema taj KKCZ pritisak i pokazuje sta moze. Mada, vezao je on tako par dobrih partija i u FMPu pa opet potonuo. Da vidimo kako ce izgurati dalje sezonu ali za sada deluje dobro. 

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Cavani said:

Meni deluje da Kuzmic igra samo zato da nasi skauting strucnjaci ne bi morali da nalaze dva centra svake sezone umesto jednog, kojeg iovako ne mogu da nadju.

 

Istog sam misljenja. Pogotovo sto je domaci. Verovatno su misljnja da back-up mora biti domaci a jeftina varijanta.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje koliko je Radanov kod nas imao definisanu ulogu u timu. Mora tu i trener da mu pomogne i da mu da malo samopouzdanja. Tako je i Borisa prodisao kod Tomica - a mozda evo i sada opet u Megi. Verujem da tu ima i do naseg kluba, ne samo do mladih igraca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, berti said:

Ovo cekanje Holinsa deluje kao deja vu sa Rajanom Tompsonom koga smo cekali, cekali i nista.

 

8 minutes ago, drakon1 said:

Mislim da je to trenutno  malo prerano reci, ali mozda si u pravu.

 

Uf, RT je bio bas raspad, totalni promasaj. Ako smo njega cekali do nove godine, onda mozemo i Holinsa.

 

 

7 minutes ago, Dl91 said:

Polako ljudi, bas lose deluje Holins i lako ga je opljunuti. Odigrali smo tek 5 utakmica, a on nije igrao na dve koliko znam. Da je dobro, nije. Treba mu  makar desetak do  15 utakmica u kontinuitetu pa da sudimo. 

Slazem se, nije jos imao prilike da se iskaze a i ta povreda ga je omela. Ocekujem da ce on biti daleko bolji kad se sloze kockice. 

Link to comment
Share on other sites

"Puna podrška treneru i igračima."TM

 

Loša utakmica energetski, a nismo tako napadački talentovana ekipa da rešavamo na rutinu i kad smo loši energijom. Ali daleko od toga da nemamo skorera kao što neki pišu. Imamo Ivanovića, Woltersa, Dobrića, Kalinića. Ovu Igokeu ćemo kad bude bitno, ako bude trebalo, dobiti 20+ razlike ali danas su bili bolji i zasluženo pobedili. Dalje, nit je Radanov Paul Pierce nit su naši igrači dunsteri, zalomio se loš meč u jako teškom rasporedu. Trenutno imamo baš skromnu produkciju sa pozicija SG i PF, ni Dobrić ni Hollins nisu u formi a na PF i nemamo naročite opcije. Na C smo kvalitativno najtanji ali za sada Luka igra izuzetno. Toliko hvaljeni Lazarević večeras isto jako loš i jalov. Ne kažem to da bismo ga kritikovali nego da prikažem amplitude ciganskog razmišljanja, nakon Makabija je već bio "petorka reprezentacije". 

 

Idemo dalje, protiv Žalgirisa očekujem ekipu na 100% borbenosti i energije. 

Edited by Chaos Is Me
  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Vlada_79 said:

 

Istog sam misljenja. Pogotovo sto je domaci. Verovatno su misljnja da back-up mora biti domaci a jeftina varijanta.

Kad se potpisuju domaći igrači na više godina, to spada u "politiku kluba" i o tome više odlučuju SD ili u našem slučaju predsednik kluba.

Treneri su od danas do sutra ... što je OK.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

Sta je sa Dobricem? Uopste ne lici na igraca od prosle sezone. Deluje jos uvek povredjeno. 

Čekaj, ozbiljno pitaš šta je sa momkom koji praktično 3 meseca nije odigrao ni jednom 5 na 5 do ponedeljka, pre manje od nedelju dana?

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Radanov odličan, pohvale i za Bajića što ga je ostavio u igri na početku 4.četvrtine kad je brljavio da bi mu ovaj posle vratio duplo.

 

Mi energetski loši plus imamo problema sa ovim ekipama koje nam sve preuzimaju. Tu do izražaja dolazi napadačka impotentnost. Nije pomoglo ni naše očajno šutersko veče i njihovo sjajno.

 

P.S. kod Radanova mi se uvek sviđao taj sportski bezobrazluk, pokušao je da postuje Kalinu, napada ga licem bez respekta. Njemu je trebala sloboda i da mu se progleda kroz prste za lošije treninge. Definitivno za razliku od Boriše ima sportske drskosti na oba kraja terena. Treba da popravi šut i da ne ide uvek u desno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Neko napisa skoro da smo mogli i Dzenkisa da dovedomo kad smo vec Holinsa izabrali a meni trenutno izgleda na nivou Lazica. Pogadja ce Holins nesto a to nesto pogadja i Lazic. Prodor nemaju a obojica dobru odbranu igraju. Sigurno je  da je Holins talentovaniji ali trenutno smo od njega dobili jos jednog Lazica.

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Kooineeperk said:

Pa to sam i ja rekao, ne znam kako si ti to protumacio... sada nema nikakve stege, cak i EL po strani, ne gledam mu taj ucinak, ali on ni u ABA utakmicama u Zvezdi nije mogao da ostvari neku konstantnost, da se izbori za minute, da pokaze ovo sto sada pokazuje. 

 

Na momente je to pokazivao u FMPu (opet, nesto manje stega oko njega, ali opet je to pod budnim okom strucnog staba KKCZ jer je u FMPu bio na pozajmici). 

 

Sad konacno nema taj KKCZ pritisak i pokazuje sta moze. Mada, vezao je on tako par dobrih partija i u FMPu pa opet potonuo. Da vidimo kako ce izgurati dalje sezonu ali za sada deluje dobro. 

Njemu treba lopta u rukama da bi ista pokazao jer je bez lopte bezopasan, a sut mu je truba. Njegov problem je sto je nedovoljno kvalitetan da bi dobio loptu u ruke u Zvezdi, a u FMP-u je bila Filipova. Bolje bi mu bilo umesto sto fleksuje da nekad veze dva bacanja.

Edited by Cavani
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

Njemu treba lopta u rukama da bi ista pokazao jer je bez lopte bezopasan, a sut mu je truba. Njegov problem je sto je nedovoljno kvalitetan da bi dobio loptu u ruke u Zvezdi, a u FMP-u je bila Filipova. Bolje bi mu bilo umesto sto fleksuje da nekad veze dva bacanja.

Imao je loptu u FMPu. Pocetak sezone mu je bio vrhunski, a generalno sezona skroz pristojna. I onda se vratio u Zvezdu i lomio table dok su ga pustali da sutira. Hocu reci da ovo sto pokazuje nije nista novo, vec smo vidjali ovo od njega u ABA ligi.

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Njemu treba lopta u rukama da bi ista pokazao jer je bez lopte bezopasan, a sut mu je truba. Njegov problem je sto je nedovoljno kvalitetan da bi dobio loptu u ruke u Zvezdi, a u FMP-u je bila Filipova. Bolje bi mu bilo umesto sto fleksuje da nekad veze dva bacanja.

To je skill, i to stoji sto kazes.

Ono sto sa ja hteo da istaknem jeste i sam mentalitet. Deluje mi slucaj slican kao Borisa.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...