Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Mnogo igrača nam iskače iz opanaka. Nekad će to da prođe i da bude rapsodija kao protiv Makabija, a mi da se ložimo, a već na sledećoj utakmici ćemo da lupnemo jako o pod, kao večeras. 

 

 

1 minute ago, duboko said:

Nije jasno sta je sa Kuzmicem, i zasto on jos uvek igra profesionalnu kosarku. Ovo polako postaje tuzno, a traje vec tri godine. Njemu svaka cast, ali ako telo vise ne slusa, cemu mucenje? 

 

To bih ja prvo Radonju pitao...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Već protiv Žalgirisa, koji godinama igra isiti sistem, ovo boldovano će doći do izražaja.
 
Jednostavno je nemoguće igrati vrhunsku košarku ako u timu nemaš makar nekoliko igrača koji mogu da iskreiraju za sebe, a mi smo po tom pitanju najtanji u čitavoj EL. Čak i na nivou EC je malo takvih timova.
Žalgiris ćemo pobediti. I protiv ovih jačih u Aba nema šanse da uđemo sa onakvom energijom, to ćemo da čistimo. Mora strpljenje, Dobrić 3 meseca nije igrao, Džoni malo da se adaptira, sporan je Holins koncepcijski pre svega. Ti imaš Lazića, Lazarevića itd. i ti dovodiš njega na to..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Issey said:

Mnogo igrača nam iskače iz opanaka. Nekad će to da prođe i da bude rapsodija kao protiv Makabija, a mi da se ložimo, a već na sledećoj utakmici ćemo da lupnemo jako o pod, kao večeras. 

 

 

 

To bih ja prvo Radonju pitao...

Pitaj prvo coveka koji ga je potpisao posle one nesrece i to dva puta. Covek, kao i Simon imaju ugovore, a niko im te pare nece dati sem Zvezde..

Link to comment
Share on other sites

 

Sadq je već i Radonjića sigurno sramota od ove Kuzove anti-košarke.

Samo trener to može da preseče i koliko god da košta biće nam jefinije od štete koja je neminovna.

Luka nema kad vode da otpije a mora nazad na parket jer ovom mangupi otimaju sve lopte koje pre toga sam ne izgubi. NBA iskustvo, reprezentativac pa i ta dva fejk prstena su sada iza njega...predaleko. Priča završena.

 

Ako Luku ovako istrošenog sa po 25-30 minuta u nastavku neki dripac dočeka loše...onda nam džaba sve.

Gledaćemo debelog nemca i strašilo iz Oza dok nam oči ne prokrvare. Ko da napuni Pionir za takav performans...?

Uradite nešto da ne bacamo ovakav roster pred svinje.

 

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pitaj prvo coveka koji ga je potpisao posle one nesrece i to dva puta. Covek, kao i Simon imaju ugovore, a niko im te pare nece dati sem Zvezde..

Kuzmić je imao ugovor pre te nesreće, a ovaj drugi potpis je nakon dolaska Radonjića, tj. na kraju prošle sezone. Ne bi sigurno ostao da to nije želja trenera.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema sta, zasluzeno je izgubiti kad se pojavis na utakmici tek u drugom poluvremenu. 

 

Ovaj porez moze da bude ok iz 2 razloga - 1. mi jesmo underdog pogotovo zbog ove serije povreda, i sada je to potvrdjeno - necemo razbijati (osim ako se nesto ne promeni u sastavu, npr. centar) ali cemo kozu uvek tesko prodati, pa sto pre to shvatimo mislim da cemo bolje prolaziti jer ce pristup svakoj utakmici morati da bude izvanredan da bi se doslo do pobede; 2. - da postane jasno da sa Kuzmicem i pored izvanrednog Mitrovica ne mozemo da iznesemo sezonu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

Eh da, Radanov - decko je kao pusten s lanca! I pri tom ne mislim nista lose, naprotiv, a niti na konto samo ove vecerasnje igre (da smo mu mi neki ne znam kakav motiv). Ne, decko igra konacno bez ikakvih stega, i igra veoma dobro, cak odlicno! Ja sam se nadao da ce otici u Megu i tamo imati tu slobodu koju nije imao kod nas, ali ok je i Igokea. Ocekujem ga u sastavu repke za prozore. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

Pa on je već 2019. godine potpisao dvogodišnji ugovor, tako da je ovo bilo više "revidiranje plate" uz tu +1 godinu. Zašto bi inače potpisao novi ugovor kad ga je već imao?

 

U svakom slučaju, za ovu sezonu je ostao kao želja trenera.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Issey said:

Mnogo igrača nam iskače iz opanaka. Nekad će to da prođe i da bude rapsodija kao protiv Makabija, a mi da se ložimo, a već na sledećoj utakmici ćemo da lupnemo jako o pod, kao večeras. 

 

 

 

To bih ja prvo Radonju pitao...

A ja Covica. Zar nije Kuz produzio ugovor pre nego sto je Radonjic dosao?

 

Imam utisak da mi ovim angazmanima otplacujemo nege dugove igracima. Keselj mi spontano pada na pamet...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Eh da, Radanov - decko je kao pusten s lanca! I pri tom ne mislim nista lose, naprotiv, a niti na konto samo ove vecerasnje igre (da smo mu mi neki ne znam kakav motiv). Ne, decko igra konacno bez ikakvih stega, i igra veoma dobro, cak odlicno! Ja sam se nadao da ce otici u Megu i tamo imati tu slobodu koju nije imao kod nas, ali ok je i Igokea. Ocekujem ga u sastavu repke za prozore. 

Nije isto igrati u Igokei i u Zvezdi Euroligu. Radanov je igrac bez suta koji ocigledno mora da igra sa loptom u rukama, timovi poput Igokee su mu trenutna mera.

Edited by Cavani
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kao sto posle Makabija nije bilo sve tako belo, nije ni sada sve tako crno.

 

Imali smo dve jake utakmice u nekoliko dana i obe su bila gostovanja. Znam da je bezveze zaliti se na neki umor na samom startu sezone, ali to sto je pocetak sezone ne znaci nuzno da je igracima lakse da izguraju ovaj ritam. Podseticu da je nasa serija od 7 pobeda u EL i ko zna koliko u ABA pocela krajem decembra i zavrsila se negde u februaru, tako da smo mi u sred sezone gurali skoro dva meseca bez poraza sa istom ovakvom kosarkom (sa Rakicevicem kao dvanaestim igracem, dakle kraca rotacija nego sto cemo imati ove sezone). Ekipa tek treba da udje u puni takmicarski ritam i vrhunac forme i fizicke spreme.

 

Dalje, moguce da smo svi pomalo iznedjeni ovakvim razvojem utakmice zbog loseg pocetka sezone Igokee. Ja sam i ostavio post pre utakmice u tom smislu, ali to se ispostavilo potpuno netacno. Oni u ovom mecu nisu izgledali nista losije nego prosle sezone. Bajic je sjajan trener, stoji poredjenje da je slabija verzija Radonje. Takodje, Igokea je jedna od fizicki najjacih ekipa u ABA ligi i njih nismo mogli da odradimo na foru, na snagu, na niski post, na taj size koji imamo i onda smo udarili u zid. Moguce da bi protiv neke ne nuzno slabije, ali drugacije ekipe mnogo bolje prosli sa ovakvim pristupom, ali to nije izgovor. Meni je dobra stvar sto je ekipa odreagovala, odnosno nije mi zao sto su igraci pocrkali a opet izgubili. Ne valja za karakter ekipe da se pustaju utakmice niz vodu, a ako vec moras da pustis onda to uradi u Moskvi na -20, a ne u Laktasima. I energija u drugom poluvremenu je dokaz da je i pristup od pocetka meca bio los, ali kako smo usli u utakmicu tako nam se i vratilo sa njihovim trojkama, a nasim ciglama.

 

U sredu je bas bitan mec protiv Zalgirisa. Ako hocemo neku borbu u EL ove sezone onda ove utakmice moramo da dobijamo. Takodje da vidimo kako ce igra izgledati protiv jedne skolske ekipe. U kanalu su, ali su i dalje zajebani kao ekipa. Nadam se da recency bias nece udariti jako u glavu navijacima i da ovaj poraz nece uticati na posetu.

Edited by Del Piero
  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bice interesantno videti koliko ce da se popuni Arena u sredu. Ovo sto smo videli danas je prilicno hladan tus i dovodi u pitanje sta hocemo i sta mozemo ove sezone. 

Ne zna se kakva treba da budu realna ocekivanja. Danas je to valjda trebala da bude neka solidno kontrolisana utakmica i pobeda bez velike drame, a ispalo je da nas razbije Radanov za koga nije bilo mesta kod nas, a uz to i taj Djordjevic ne izgleda inferiorno u odnosu na naseg prvog centra.

 

Mora da negde opasno gresimo vec 3-4 godine. Umesto da nam igranje u EL posluzi kao magnet za igrace i da mozemo lakse da napravimo dobar tim, mi uvek zavrsimo sa nekih 5-6 igraca za koje niko ne zna zasto su tu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...