Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, bodo said:

Onako iz glave. Do te 2011. mislim da smo samo jednom dobili u Zg. I to u našoj prvoj sezoni u ligi. Sa Scoobyem na pleju. Tada smo vezali jedno metar pobeda i onda vrhunac svega onaj frapantni poraz od Zadra u Tivoliju trojkom sa zvukom sirene nakon što smo vodili 20tak razlike i prekida od skoro pola sata zbog ulaska Delija u dvoranu. Sledeće smo bili blizu. Vodio sam tada svoju buduću ženu na tu utakmicu u ZG. Krcata dvorana, oko nas svi divljaju, uvreda stotinu na naš račun. Tada je žena shvatila za koga ja u stvari navijam .Svi oko nas se raduju svakom kosu Cibone a ja  stisnem pesnice kod svakog našeg. Imali smo desetak razlike u završnici i onda na scenu stupa Pukl i Zvezdi više ne sviraju ništa do kraja i Cibona dobiva košem u zadnjim sekundama. Od naših pamtim Radivojevića, Nesovica, Domazeta i Bijelicu. Neki Misovic ili tako nešto. Rakočević nije nastupio. Zmago na klupi.Za njih Scooby. Te godine gubimo od Refleksa u polufinalu Abe u istoj toj dvorani ako se ne varam

Poraz u Bg mislim u Karijevom mandatu. Ne znam da li smo ih dobili u Bg za vreme Uvalina. Čini mi se da jesmo. 

I da na kraju onaj famozni poraz u Areni kada nismo mogli okean pogoditi a oni dobili na krilima Šarića, Blesingejma , Kuridze i još jednog , ne pamtim mu prezime , mislim da je na B ili D. Tetovirana jedna ruka. Ubacio nam par trojki.

 

 

Not sure if 

ems.ZW1zLXByZC1hc3NldHMvbW92aWVzLzdhNzJlOGRiLTFiYzQtNGViMi04ZGE4LTQ2MWFkNmMwNTU0My5qcGc=

 

or 

 

148976920159098dcce9c04163197072_w640.jpg

 

😄 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

I to napusava Mitra koji je bio među najboljima na tom meču. Možda mu je jedino Mitar nešto prigovarao tokom utakmice pa je sve kulminiralo ovom završnom scenom. Kako god umesto da se raduje pobedi pa eventualno nesuglasice resava na sastanku , hladne glave i trezveno on očito nije izdržao. Nikako da shvati da Zvezda može do pobede i onda kad on nije glavni Badža. Veliki teret si je natovario na pleća, naš Kalina.

 

da nisam video ovaj tvit, pomislio bih da je kalinic napravio nesto zesce neuobicajeno prema upisima na temi. ovo je standardna situacija sa random tajm auta tokom tekme u kojoj se nesto ne anticipira dobro ili pojedinac gresi u serijama tokom neke timske kretnje ili sta vec. 

 

inace, secam se i vremena kada je mitrovic u zvezdi bio kapiten, pa na svakoj drugoj tekmi po tri puta per game napusavao jaku blazica za njegova ispadanja u odbrani i/ili trigger happy suteve koji nisu usli. 

 

kome nije smetalo to serijsko ponasanje tadasnjeg kapitena, ne bi trebalo ni ovo. pogotovo sto je u pitanju jedan slucaj a ne regularna pojava. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Cavani said:

Mnogo ruzno za videti, a nije prvi put.

Zabole me za kontekst, stvari se ne resavaju ovako. 

ovo je bukvalno situacija kojih ima na svakoj tekmi

to je zar borbe, adrenalin, sasvim normalna stvar

siguran sam da luka tu nista nije uzeo za zlo

a sam kalina je vise puta javno isticao da mu je luka odlican prijatelj 

ovo je zaboravljeno istog trenutka kad se tekma zavrsila, a verovatno su i posle otisli zajedno na pivo

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Alba dosta potcenjena ekipa, ne samo ovde na forumu nego generalno. Nemaju neki sastav, niti jak domaci teren, plus igraju puno slobodniju kosarku nego sto je to inace slucaj u Evroligi, pa se mozda ne uzimaju dovoljno ozbiljno. Pre dva kola su kod kuce istresli iz gaca Olimpijakos ubacivsi im 90 poena. U Berlinu su dobili i Monako, Milan, Makabi i Fener, a Uniks 30 razlike. Tako da ne bi bilo neko iznenadjenje da dobiju i nas, ali moramo da odigramo na nivou, a ne kao u prvom mecu gde su nas malo oni razbili, a malo smo se samounistili.

Nedavno sam u jednom podcastu cuo kako je neki novinar intervjuisao trenera Albe Gonzaleza i ovaj je rekao da ne zna nijednu akciju Bayerna, kao najveceg rivala. Sto znaci da igraju dosta na improvizaciju i van sablona i moguce je da to nama ne odgovara, tj. da je Radonji teze da pripremi utakmicu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odlicno, sad gtr mediji da krenu sa baljezgarijama o narusenoj atmosferi, o nervozi zbog plata, o svadjama igrača, dok sa druge strane Zeljko jebe mater igracima celu utakmicu, urla i sta sve ne.

U ovakvim utakmicama je ovo sve normalna stvar. Oni su to verovatni sve ispeglali, a i da nisu. Kakve veze ima...

Najbolje sad da se razapne Kalina pa da pomisli koji li mu je kurac sve ovo trebalo i da mu ne padne na pamet da ostane i iduce godine.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma biće to sve ok, Kalina je verovatno i sam frustriran zbog pada forme pa oseća kao alfa-mužjak nervozu i potrebu da se vadi šuterskim forsiranjem što mu nije forte. On, Luka i Marković su verovatno najbolji prijatelji privatno među momcima iz ekipe (Laza i Zirbes excluded, mada je sad Laza porodični čovek a teško je pratiti Cirbija u potapanju splavova) tako da čisto sumnjam da ovde ima bilo kakve priče za žutu štampu.

 

Alba je čudna ekipa, definitivno pogled na njihov roster nije za smrzavanje od straha ali zato ih mnogi potcene pa dobiju po labrnji. Nama je ovaj double header u Nemačkoj biti ili ne biti u EL tako da očekujem napaljenu ekipu na maks, a možda i Hollinsa ako ne na oba, onda bar na jednom meču.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

За Цирбија су године само број. Он ће и са 50 да потапа сплавове.

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ma biće to sve ok, Kalina je verovatno i sam frustriran zbog pada forme pa oseća kao alfa-mužjak nervozu i potrebu da se vadi šuterskim forsiranjem što mu nije forte. On, Luka i Marković su verovatno najbolji prijatelji privatno među momcima iz ekipe (Laza i Zirbes excluded, mada je sad Laza porodični čovek a teško je pratiti Cirbija u potapanju splavova) tako da čisto sumnjam da ovde ima bilo kakve priče za žutu štampu.

 

Alba je čudna ekipa, definitivno pogled na njihov roster nije za smrzavanje od straha ali zato ih mnogi potcene pa dobiju po labrnji. Nama je ovaj double header u Nemačkoj biti ili ne biti u EL tako da očekujem napaljenu ekipu na maks, a možda i Hollinsa ako ne na oba, onda bar na jednom meču.

Иначе за Холинса је речено да Албу пропушта сигурно.

Link to comment
Share on other sites

Najbolji prijatelji privatno su Lazic i Simon. 🙂 

 

Za Holinsa je vec receno da ne putuje u Berlin. Jbg, bas u najgorem momentu se povredio.

 

Ova ekipa uvek ide tezim putem, te tako ocekujem da nas Alba s lakocom rutinira, a da mec sa objektivno dosta jacim Bajernom bude na jednu loptu. Tu ce verovatno i pasti odluka o top 8.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

ovo je bukvalno situacija kojih ima na svakoj tekmi

to je zar borbe, adrenalin, sasvim normalna stvar

siguran sam da luka tu nista nije uzeo za zlo

a sam kalina je vise puta javno isticao da mu je luka odlican prijatelj 

ovo je zaboravljeno istog trenutka kad se tekma zavrsila, a verovatno su i posle otisli zajedno na pivo

Slazem se, verovatno je ispeglana situacija cim je utakmica zavrsena i da ga je Luka iskulirao.

 Ali ako nekom javno jebes majku, onda budi spreman da neko jebe i tvoju, pa ti sledeci put ocuti ako ti je to normalno. 

Uz to je Luka bio najbolji a Kalinic se ispucavao i u padu je forme generalno, pa ne vidim kontekst prigovaranja na igru.

Bio sam na utakmici protiv Makabija iza klupe, delovalo mi je da ce Kalina nekog pojesti koliko je nervozan bio, i to dok smo vodili 10-15 razlike. Kontam ja da je on takav i plus je sada u alfa muzjak rezimu, ali on treba prevashodno da daje primer drugima. 

Poenta je, Luka ce ga iskulirati jednom, dva puta. Ako se nastavi ovako to je problem.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se, verovatno je ispeglana situacija cim je utakmica zavrsena i da ga je Luka iskulirao.
 Ali ako nekom javno jebes majku, onda budi spreman da neko jebe i tvoju, pa ti sledeci put ocuti ako ti je to normalno. 
Uz to je Luka bio najbolji a Kalinic se ispucavao i u padu je forme generalno, pa ne vidim kontekst prigovaranja na igru.
Bio sam na utakmici protiv Makabija iza klupe, delovalo mi je da ce Kalina nekog pojesti koliko je nervozan bio, i to dok smo vodili 10-15 razlike. Kontam ja da je on takav i plus je sada u alfa muzjak rezimu, ali on treba prevashodno da daje primer drugima. 
Poenta je, Luka ce ga iskulirati jednom, dva puta. Ako se nastavi ovako to je problem.
Ma odlično je to.. Bolje malo da se popičkaraju nego da se uljuljkaju. Bez zajebancije dobro je to.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

inace, secam se i vremena kada je mitrovic u zvezdi bio kapiten, pa na svakoj drugoj tekmi po tri puta per game napusavao jaku blazica za njegova ispadanja u odbrani i/ili trigger happy suteve koji nisu usli. 


Malo je to :classic_sleep:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, fradler said:

Najbolji prijatelji privatno su Lazic i Simon. 🙂 

 

Za Holinsa je vec receno da ne putuje u Berlin. Jbg, bas u najgorem momentu se povredio.

 

Ova ekipa uvek ide tezim putem, te tako ocekujem da nas Alba s lakocom rutinira, a da mec sa objektivno dosta jacim Bajernom bude na jednu loptu. Tu ce verovatno i pasti odluka o top 8.

Zlobnici bi rekli njihove supruge 🤣

 

Salu na stranu, secamo se legendarnog Kalina vs Birca obracuna, ovo nije neko iznenadjenje iako je sabanski... Mene vise brine sto je Kalinic pod evidentnim pritiskom, mada mudonja kakav je on ce se sa time izboriti. I Cibona i taj domaci teren u PO, totalno nebitno u odnosu na EL sansu koja nam se ukazala...

 

Btw, mi u Berlinu nismo favoriti, vec mozemo samo juriti iznenadjenje. Ne smemo dozvoliti da nas smotaju na brzinu i ludilo. Pefi mora da odigra jednu generalsku partiju, da ritam utakmice bude nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Cavani said:

Poenta je, Luka ce ga iskulirati jednom, dva puta. Ako se nastavi ovako to je problem.


Luka će da iskulira, ali neko drugi neće, na primer Lazić...

Da l se preuveličava ili ne to mi nismo sigurni, ali po raspoloženju Radonjica na KZŠ ne verujem da ima problema. Mislim moguće da mu do tada nije preneto ali da je iole zategnuta situacija vrlo brzo bi to on znao

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...