Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, L' Imperatore said:

 

I ja zamalo ne pade sa stolice kad sam ono vidio. 

 

 

Da. Zamisli da smo izvukli one dve završnice sa Zenitom i CSKA tamo. Pa kolektivni harakiri bi se ovde sprovodio. A pre toga bi se načestitali euroligi nove godine kao nikad.

 

Ali mislio je Radonja na takve situacije, pa nas je poštedeo. Svaka mu čast. 

 

😄

 

 

Jeste malo. Ali mislim da kad bi pitao svakoga od nas dal smo za to da se nastavi takmičenje normalno il da se Zvezda plasira u Top8 izbacivanjem ruskih klubova, 90% bi ti reklo da su za ostanak ruskih klubova u takmičenju. Tako da nije da priželjkujemo tudju nesreču ili da se naslađujemo, nego je situacija takva kakva jeste, jbg.

 

A što se tiče digitrona, taj kod večine navijača Zvezde uvek radi, sve dok je teoretskih šansi. Možda ne na forumu, ali sam pri sebi uvek preletiš tabelu i raspored da vidiš kako i šta 🙂

Ја дигитрон не гасим хахаха, оно болодвано је била шала с обзиром да прави људи што кажеш ни не гасе док има и теоретске шансе. 

 

Такође се извињавам за умало 2 шлога хахахаха

Edited by Урош19
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

Neko je pravio tabelu gde se brisu rezultati ruskih ekipa, mislim da smo mi tu malo osteceni sada , a najvise su profitirale  nase komsije jer

 

jer  su jednog  konkurenta za osvajanje EC izbacili iz daljeg takmicenja.

ako neko ima ili moze da izbaci tu tabelu bio bih zahvalan. Da vidimo imali li cemu da se nadamo ili ne

 

Kako su oni najvise profitirali?

 

Prakticno sve ekipe koje su konkurenti za osvajanje EC su u istom polozaju.

 

Partizan bi ionako bio drugi i ne bi mogao da se sastane sa Lokomotivom do kraja sezone (klub iz Rusije bi verovatno bio treci). Najvise su profitirali Gran Canaria ili Buducnost (u zavisnosti ko pobedi) jer u 1/4 finalu idu na Metropolitans, a ne na Lokomotivu.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Setite se 2011 said:

Crvena zvezda - Baskonija, 3. mart

Crvena zvezda - Real Madrid, 8. mart

Crvena zvezda - Makabi, 10. mart

Barselona - Crvena zvezda, 18. mart

Alba - Crvena zvezda, 25. mart

Bajern - Crvena zvezda, 1. april

Žalgiris - Crvena zvezda, 3. april

Crvena zvezda - Efes, 7. april

Tri naredna meca ce nam reci da li mozemo do kraja da se borimo za top8 ili ne. Trka za playoff je sada potpuno otvorena, ali nema vise mesta za kikseve, a to bi bili porazi od Baskonije ili Makabija kod kuce.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Слажем се, следеће 3 су кључне, и то би требали добити све 3 утакмице да би се скроз укључили у борбу. Теоретски ни 2 не би биле лоше али следи онда 4 за редом у гостима. Од којих против Барсе немамо баш шта тражити, Бајерн веома незгодан, Алба која нас редовно мучи и Жалгирис. Са 2 победе у ове 3 кући би морали све ове гостујуће победити

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Del Piero said:

Tri naredna meca ce nam reci da li mozemo do kraja da se borimo za top8 ili ne. Trka za playoff je sada potpuno otvorena, ali nema vise mesta za kikseve, a to bi bili porazi od Baskonije ili Makabija kod kuce.

 

 Ne znamo kako će Euroliga odlučiti oko Ruskih timova . Mogu da im brišu rezultate ili da samo sledeće utakmice regustruju u korist njihovih rivala .Meni je ovo drugo "sportskije " . Zašto bi nekome brisao ni malo lake pobede ?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Setite se 2011 said:

 

 Ne znamo kako će Euroliga odlučiti oko Ruskih timova . Mogu da im brišu rezultate ili da samo sledeće utakmice regustruju u korist njihovih rivala .Meni je ovo drugo "sportskije " . Zašto bi nekome brisao ni malo lake pobede ?

Тренутно су суспендовани, ако се не среди ситуација ускоро избациће их и обрисати све утакмице са руским екипама и прилагодити табелу. Тако је сама ЕЛ објавила

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Урош19 said:

Тако је сама ЕЛ објавила

Gde si to video? Naravno da će ih izbaciti , tu nema nikakve dileme . Ruski timovi su praktično ostali bez velćine stranih igrača i njihovo učešće u EL je završeno .Samo ne razumem zašto bi se brisali rezultati iako je odigrano 2/3 lige ?

Link to comment
Share on other sites

 

2 minutes ago, Setite se 2011 said:

Gde si to video? Naravno da će ih izbaciti , tu nema nikakve dileme . Ruski timovi su praktično ostali bez velćine stranih igrača i njihovo učešće u EL je završeno .Samo ne razumem zašto bi se brisali rezultati iako je odigrano 2/3 lige ?

Њихов сајт сад ћу линк наћи

 

Ево овако неће линк нешто, а слика велика :

 

1. To suspend participation of Russian Federation teams in both the Turkish Airlines EuroLeague (CSKA Moscow, UNICS Kazan, Zenit St Petersburg) and the 7DAYS EuroCup (Lokomotiv Kuban Krasnodar).

2. Euroleague Basketball to continuously monitor the evolution of the situation. Should the situation not evolve in a favorable way, all regular season games versus Russian teams to be annulled to configure the leagues' standings.

Edited by Урош19
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Setite se 2011 said:

Gde si to video? Naravno da će ih izbaciti , tu nema nikakve dileme . Ruski timovi su praktično ostali bez velćine stranih igrača i njihovo učešće u EL je završeno .Samo ne razumem zašto bi se brisali rezultati iako je odigrano 2/3 lige ?

Po meni je veca nepravda ako se dodeli preostalim utakmicama +20, nego da se svima obrisu ti rezultati.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Setite se 2011 said:

Gde si to video? Naravno da će ih izbaciti , tu nema nikakve dileme . Ruski timovi su praktično ostali bez velćine stranih igrača i njihovo učešće u EL je završeno .Samo ne razumem zašto bi se brisali rezultati iako je odigrano 2/3 lige ?

А бришу резултате њихове зато што нису сви одиграли исти број утакмица са руским екипама и не би имали сви на крају сезоне исти број утакмица. Моја претпоставка да је то разлог брисања

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Satan said:

nemoj molim te prijatelju, dosta mi je poraza u poslednja 2 minuta. ako cemo da gubimo, gubimo ko i svi normalni timovi, od 10 razlike pa navise. 

Mač sa dve oštrice: 

ako te svi rutiniraju, nerviraš se što pojma nemamo,

ako igraš egal, nerviraš se svakako.. 🙄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

   3LppoiY.gif   Ša' je bilo? A? Ša' je bilo?              

 

 

 

 

 Deda na svakom TO dosipuje malter u patike. Nema smislenijeg objašnjenja za ovo lengerisanje.

 

Ovo nije hrključ odbrana...nema niskog stava, ispravljen u kolenima i gistro spretne ruke i tajming. Imaš osećaj da se upleo u Dedu koji ga još pridržava da ne padne nakon silnog bacakanja.

Zaslužio je DD ovakvu hajlajc minijaturu sirove dominacije na postu. Hladnokrvnost i samopouzdanje nivo Bodiroga...koji pita Milera: "šta si Redži stiso taj škirpe...?"  

 

Samo je trebalo da ga, dok ovaj traži zaštitu sudije, Deda lepo uzme u bracu i odnese Saletu da mu zameni za nekog jačeg...jer ovaj qrcu ne valja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 18
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Guru said:

Meni je ovo baš pogrešno, nema šanse da prilikom follow through-a prsti smeju da završe u ovom položaju... Na onom snimku što si okačio je trojka iz driblinga, mnogo bolji ritam prilikom šuta i fluidniji izbačaj.

 

Direkcija, trajekcija, luk, rotacija sve izgleda ok, tako da mi nije toliko problem follow through i polozaj prstiju. U ovom slucaju mi je glavni problem balans, koji efektuje ravnomjeran prenos energije. Kod Walters-a mi izgleda kao da gura loptu samo gornjim trupom, pretezno rukama, zato bude kratak. Ima taj trzaj, nije prirodan smooth pokret kod izbacaja. Samo treba da koriguje sistematski pripremu, polozaj tijela, i koncentraciju - stvarno ne bi trebalo da uzme puno vremena, jer nije pitanje repeticije "programiranje pokreta".

 

'Ajd kad si vec tu, mozes li da izbacis podatke koliko je Hollins uzeo spot up suteva, a koliko iz driblinga, i % uspjesnosti?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Princeton said:

'Ajd kad si vec tu, mozes li da izbacis podatke koliko je Hollins uzeo spot up suteva, a koliko iz driblinga, i % uspjesnosti?

 

U EL catch and shoot 25/67 (37.3%), od čega unguarded 17/32 (53.1%), a guarded samo 8/35 (22.9%). Šutevi iz driblinga isto izuzetno loših 8/29 (27.6%).

 

U ABA catch and shoot 23/55 (41.8%), od čega unguarded 15/29 (51.7%), a guarded 8/26 (30.8%). Iz driblinga samo 3/13 (23.1%).

 

 

Ovo je sve za half court, za tranziciju je već drugačija podela, pa bih tu za jumper-e morao da gledam posed po posed... Al' i ovako je očigledno šta mu je forte, a gde se baš muči.

  • Like 8
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...