Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ovo ako je istina Partizani imaju mnogo vecu korist od nas, tesko cemo uci u 8 sa ovakvim shokovima. Od nestvarnih utakmica protiv  Uniksa, Olija, pa do totalnog pomračenja protiv Monaka, Albe i poluamatera Pao-a kojima pola tima nije igralo a bukvalno su najgori tim lige. Za neverovati sta mi izgubismo i od koga u petak, Kavadas i drugari. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije top 8 nemoguca misija. Imamo 2 utakmice manje od Monaka, 1 od Fenera(imamo bolji skor) i imamo utakmicu sa Makabijem, koji ima isti broj utakmica kao i mi, kuci. E sada, da li je realno da ovaj tim to i uradi, to je sada pitanje.

Edited by VISOKOLETAC
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, threepwood said:

Meni je degute loziti se na digitrone kad su neki sportisti izbaceni samo zbog politike. Na stranu to koliko osudjujem invaziju poludelog ruskog patuljka. Pusti ljude da igraju na neutralnom terenu

Pa dobro. Sta predlazes? Da i mi ne igramo? Naravno da cu da vidim u novonastaloj situaciji gde smo. Inace patuljak sigurno nije poludeo, a da je invazija i da mi je zao Ukrajinaca to je 100%.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

По броју победа смо 10. Монако има 2 победе више али и 2 утакмице више одигране. Макаби 2 мање утакмице али 2 победе више и Фенер 1 више победа и 1 утакмица више. То су нам најближи конкуренти.

Ефес и Бајерн у овом случају баш добро пролазе док је монако момачки најебао

Макаби исто као ми утакмица, лапсус. На 10-10 су

Edited by Урош19
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Pa dobro. Sta predlazes? Da i mi ne igramo? Naravno da cu da vidim u novonastaloj situaciji gde smo. Inace patuljak sigurno nije poludeo, a da je invazija i da mi je zao Ukrajinaca to je 100%.

 

Ma nista licno protiv vas koji ste kacili kalkulacije, samo kazem da mi takav top 8 ne bi doneo neku specijalnu satisfakciju

 

 

Edited by threepwood
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Perkos2 said:

Lično ne bih voleo ni titulu u ovakvoj EL.  Ovo treba prekinuti i ako bude mira krenuti ispočetka na jesen.

 

Prekinuti ovo bi značilo nenormalne gubitke za EL. Potpisani ugovori o TV pravima, ulaznice, plaćena sponzorstva za celu sezonu, rosteri, organizacija F4 koja im najviše i donosi...ne znam šta će sve ovo doneti EL na duže staze i koliko njima zaista znače ruske ekipe, ali ovo je još jedna potvrda kolika je ovo lakrdija od organizacije i ja zaista ne vidim poentu igranja iste. 

FIBA ukoliko malo bolje odigra karte, lagano može rasturiti ovaj cirkus od ULEB-a, a da li će smeti - videćemo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Perkos2 said:

Lično ne bih voleo ni titulu u ovakvoj EL.  Ovo treba prekinuti i ako bude mira krenuti ispočetka na jesen.

Da se takmicenje prekine pa da opet isti klubovi uvestvuju? Sta je tebi, sta ako se dese velika inflacija ili nestasica, za vodu i nekako al gde da nabavimo mi kao zemlja toliko secera za komsije? 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, mind. said:

 

Prekinuti ovo bi značilo nenormalne gubitke za EL. Potpisani ugovori o TV pravima, ulaznice, plaćena sponzorstva za celu sezonu, rosteri, organizacija F4 koja im najviše i donosi...ne znam šta će sve ovo doneti EL na duže staze i koliko njima zaista znače ruske ekipe, ali ovo je još jedna potvrda kolika je ovo lakrdija od organizacije i ja zaista ne vidim poentu igranja iste. 

FIBA ukoliko malo bolje odigra karte, lagano može rasturiti ovaj cirkus od ULEB-a, a da li će smeti - videćemo.

A ko ce da rasturi UEFU i FIFU koja je identicne odluke donele u vezi ruskih klubova i reprezentacije.

MI stariji pamtimo kakve smo mi sancije popili 92, kako smo 4 godine bili bez sporta na bilo kom nivou, pa se ne secam da je ijedna organizacija pukla zbog toga, ni da je bilo ko iz sveta zakukao sto nasi sportisti nisu bili ucesnici svetskih, evropskih prvenstava , kao i olimijade 1992.

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

A ko ce da rasturi UEFU i FIFU koja je identicne odluke donele u vezi ruskih klubova i reprezentacije.

MI stariji pamtimo kakve smo mi sancije popili 92, kako smo 4 godine bili bez sporta na bilo kom nivou, pa se ne secam da je ijedna organizacija pukla zbog toga, ni da je bilo ko iz sveta zakukao sto nasi sportisti nisu bili ucesnici svetskih, evropskih prvenstava , kao i olimijade 1992.

 

 

znači da i mi treba da budemo govna kao Danci u fudbalu 

Edited by Perkos2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Perkos2 said:

znači da i mi treba da budemo govna kao Danci u fudbalu 

Gde ti nas poveza sa Dancima, aludiras da cemo da osvojimo EL,, evo najbolje da se solidarisemo sa rusima izadjemo iz EL< UEFE< FIFE< MOKa,jel bi to bilo znak podrske ruskoj braci????

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

A ko ce da rasturi UEFU i FIFU koja je identicne odluke donele u vezi ruskih klubova i reprezentacije.

MI stariji pamtimo kakve smo mi sancije popili 92, kako smo 4 godine bili bez sporta na bilo kom nivou, pa se ne secam da je ijedna organizacija pukla zbog toga, ni da je bilo ko iz sveta zakukao sto nasi sportisti nisu bili ucesnici svetskih, evropskih prvenstava , kao i olimijade 1992.

 

 

UEFA i FIFA su mnogo ozbiljnije organizacije (iako su i oni mafija klasicna kojoj je prvenstveno cilj sto veca zarada), ULEB je s druge strane kriminalna struktura ne samo zbog ove situacije, sve ovo sto se desava je samo slag na tortu svega sto su Bartomeu i njegovi pajtosi radili poslednjih 10ak godina.


Sto se tice drugog dela, apsolutno nikoga ne bi bolelo briga za nas da se ikad vise ne pojavimo nigde kad vec tako moram da kazem. Ista je prica i sa Rusima u sportskom aspektu i mislim da cak ni to sto su otkazali Gazprom nista ne znaci jer ce lako naci novog sponzora, ali u kosarci je pitanje ko ce zameniti ruske sponzore i novce. Zato i kazem, ako FIBA povuce prave poteze i odvede sa sobom te ekipe + Pao i Makabi koji su godinama nezadovoljni svasta je moguce. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Mi smo mali i nebitni, jbte uporedjujete Srbiju sa Rusijom. Oni su nezavisni, bogati, moze im se da trpe sankcije, moze im se da se bahate, da ratuju.

Jebe im se za fudbal i kosarku, oni ce izaci iz ovog rata punih dzepova. Nas niko nista nije pitao, kako god okrenes nama se ne pise dobro, tako da uzivajte u svakoj pobedi kosarkasa, kakvo je vreme i stanje u svetu, mozda ih nece biti jos mnogo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Gde ti nas poveza sa Dancima, aludiras da cemo da osvojimo EL,, evo najbolje da se solidarisemo sa rusima izadjemo iz EL< UEFE< FIFE< MOKa,jel bi to bilo znak podrske ruskoj braci????

 

 

na ovom podmetanju moze i čović da ti pozavidi😆 ne mora da izađemo  iz takmičenja ali nikako ne smemo da budemo lešiniari.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Perkos2 said:

na ovom podmetanju moze i čović da ti pozavidi😆 ne mora da izađemo  iz takmičenja ali nikako ne smemo da budemo lešiniari.

Sto? Ja bih za sledecu godinu Lojda, Berona i Mikija  iz Zenita ako moze 😂.  Salim se, nemoj odmah da skaces na mene ✌️

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Perkos2 said:

na ovom podmetanju moze i čović da ti pozavidi😆 ne mora da izađemo  iz takmičenja ali nikako ne smemo da budemo lešiniari.

a kako lesinarimo, molim te objasni, jel treba da dignemo ruke o daljeg takmicenja, pa nema ko od nasih navijaca ne pravi nove kalkulacije u vezi top 8, pa ovde smo okacili 25 razlicith projekcija kakav je novi poredak sa izbrisanim rezultatima. Evo, pokreni peticiju negde da KKCZ izadje iz takmicenja jer imas osecaj da lesianrimo i da cemo pored ovih ostalih 15 klubova da jedini budemo lesinari a svi ostali ostaju da se takmice iz sportskih pobuda. 

Nemoj meni pricati o tome kakav je osecaj biti izbacen iz nekog takmicenja, mogli smo jos dva tri usata uzeti da nas nisu izbacili, i sta sada, Barsa ili Olimpik su lesinari sto su ga uzeli jer su nase ruke bile vezane jedne godine a druge bili izbaceni.

 

A ne znam cemu nervoza, svakako se nista nece menjati u pristupu nasih igraca i plana treninga, samo ce se iskoristiti termin kada smo trebali da igramo sa Cska, da se ubaci utakmica sa Futurom, I dalje ce ABA BITI PRIORITET, I DALJE CE TRENINZI BITI UBITACNI TOKOM NEDELJE DA BI BILI SVEZI ZA VIKEND, NIJE DA TO VEC NISAM CRTAO I PISAO, SAMO NEKADA TREBA CITATI STA PISAC HOCE DA KAZE

 

Edited by Šarac
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 ne treba šarac da vičeš! ovo je forum na kojem se mogu izneti sopstvena mišljenja a ne samo  klupska i stranačka saopštenja. i nemoj nikad meni da podmećeš nešto protiv Zvezde pogotovo ne da bi odbranio neku svoju poziciju u klubu. 

Edited by Perkos2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

A sto ga ne slozi po redosledu , zamalo me slog ne strefi kada videh sada da smo poslednji 🙂

 

I ja zamalo ne pade sa stolice kad sam ono vidio. 

 

1 hour ago, necke said:

Ostala bi velika žal za propuštenim pobedama i sa Rusima, a tek sad...

 

Da. Zamisli da smo izvukli one dve završnice sa Zenitom i CSKA tamo. Pa kolektivni harakiri bi se ovde sprovodio. A pre toga bi se načestitali euroligi nove godine kao nikad.

 

Ali mislio je Radonja na takve situacije, pa nas je poštedeo. Svaka mu čast. 

 

😄

 

1 hour ago, threepwood said:

Meni je degute loziti se na digitrone kad su neki sportisti izbaceni samo zbog politike. Na stranu to koliko osudjujem invaziju poludelog ruskog patuljka. Pusti ljude da igraju na neutralnom terenu

 

Jeste malo. Ali mislim da kad bi pitao svakoga od nas dal smo za to da se nastavi takmičenje normalno il da se Zvezda plasira u Top8 izbacivanjem ruskih klubova, 90% bi ti reklo da su za ostanak ruskih klubova u takmičenju. Tako da nije da priželjkujemo tudju nesreču ili da se naslađujemo, nego je situacija takva kakva jeste, jbg.

 

A što se tiče digitrona, taj kod večine navijača Zvezde uvek radi, sve dok je teoretskih šansi. Možda ne na forumu, ali sam pri sebi uvek preletiš tabelu i raspored da vidiš kako i šta 🙂

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...