Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Quote

“Posle odigrane utakmice u Istanbulu, očekuje nas duel protiv ekipe Budućnost sa kojom smo ne tako davno odigrali mečeve za titulu u ABA ligi. I ovoga puta, nažalost moram da počnem od zdravstvene situacije kao i protiv Fenerbahčea. Lazića i Vajta neće biti u timu, Cirbes je u izolaciji zbog Kovida. Što se tiče Dobrića i Davidovca, njihovo zdravstveno stanje je takvo da ćemo na dan utakmice doneti odluku, da li ćemo, i u kolikoj meri moći na njih da računamo. Na to nam se nadovezala i nova situacija sa Ostinom Holinsom koji je nakon proklizavanja u utakmici Evrolige sa Fenerbahčeom zaradio povredu, i pitanje je da li će moći da odigra utakmicu u ponedeljak.

:smiley13:

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Guru said:

Umesto da svaki put kada nam se povredi igrač odmah dovedemo zamenu

 

Trebali. Na tržištu vrvi igrača El kvaliteta, koji bi odma podpisali ugovor na 4 dana dok Hollins ne sanira mišić. Verovatno bi i platili da im ukažemo tu čast. 

 

Čovi bi bilo neprijatno

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Hugo Punch said:

Ima li inače trenutno bilo kog kluba da ima problema sa koronom a da se ne zove Crvena Zvezda?

Imali su Bajern i Makabi u pripremnom periodu, otarasili na vreme ... trenutno samo mi.

Zanimljivo je da Bajern u protekloj sezoni nije imao ni jedan slučaj korone.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Hugo Punch said:

Ima li inače trenutno bilo kog kluba da ima problema sa koronom a da se ne zove Crvena Zvezda?

 

Ne.

BTW, ovo seljačenje sa štednjom™ na dovođenju igrača će nam se tako slatko obiti o glavu da će biti mučno za gledati. Ko god u klubu misli da nosioci mogu svaku temu da peglaju po tridesetak minuta se grdno zajebao.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, oubrevo. said:

ili da čekamo da nas pogleda bog ili da mi pogledamo nekog od igrača po našem ukusu, kad je već drama, da se dela.

 

Ovo se ponavlja kroz brojne postove, a niko da objasni - ko to fali osim centra?

 

Dovoditi nekoga umesto Dobrica/Lazica/Davidovca ne moze jer se oni brzo vracaju.

Dovoditi nekoga na 4 - taj bi morao biti stranac i morao bi da potpise na maksimum 2/3 meseca, evo koga biste doveli pod tim uslovima?

Dovoditi centra - OK, treba dovesti centra, ali kakve to veze ima sa povredama? Sve i da dodje centar, sastav bi bio:

 

Ivanovic, Wolters

Hollins

Kalinic, Lazarevic

Simonovic

Centar, Kuzmic, Mitrovic

 

Dakle, nas unistavaju "sitne" povrede i teska povreda krilnog centra, nema to nikakve veze sa nekim skupim centrom koji ce da unosi sve u kos 25 minuta. Dakle, jedna opcija jeste da nemamo srece (i zato komentar "kad ce nas Bog pogledati" ima smisla) ili prosto imamo "lose pit stop mehanicare" pa se nasi igraci zadrzavaju mesec dana tamo, umesto nedelju dana ili dve nedelje kao sto je u drugim klubovima.

Link to comment
Share on other sites

Mene zanima koja je funkcija potpisivanja Popovića i Gušića za klub ako neće igrati ni u situaciji kad jedan Simon mora da pegla 20 minuta usled osakaćenosti povredama/bolestima.

 

Dosadan sam možda sa Simonovićem, on je u odbrani čak bio podnošljiv, svakako da je čvršći od ovih mladunaca, anticipacija mu nije jača strana bila ni u prajmu. Međutim, da u napadu ne može čak ni "lepo da mu izađe" lopta kada ima 3 situacije gde je potpuno sam na spot upu nego bukvalno lomi obruč/tablu je stvarno neverovatno, imajući u vidu da leba jede od košarke baš zbog tog spot up šuta, a to se jedino od njega i može tražiti u ovom stanju, da pogodi makar spot up šut kad je sam ko duh, nikakva filozofija niti kompleksniji potezi se ne traže od njega.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, Guru said:

 

Meh, Popović jedva i u FMP-u da je igrao - skupio za celu sezonu 129 minuta... Pritom je još uvek mašina za pravljenje faulova, teško bi se taj zadržao na parketu u EL utakmici ovakvog intenziteta. Prizivanje njega je vrlo slično prošlosezonskom prizivanju Uskokovića kada smo imali problem na pleju, a realnost je da su ti igrači i u FMP-u igrali malo i slabo i da su preko reda prebačeni u Zvezdu na osnovu nekog šatro potencijala (s tim što je Uskoković zapravo bio nešto spremniji, a Popović je nešto talentovaniji). Kao suprotan primer imamo Lazarevića koji iza sebe ima odličnu sezonu i za koga se vidi da je spreman odmah da doprinese.

 

A što se tiče Simonovića - jasno je da je užasan, al' je jasno i da igra samo zato što imamo ovoliko povređenih igrača. Kada se kompletiramo prilično sam siguran da neće biti ni u 12, a verujem da ga povratak Davidovca i Lazića već potpuno izbacuje iz rotacije i vraća u tu neku projektovanu Udonis Haslem ulogu.

ma jasno da je popovic meh

samo i on takav ima vise smisla od ovog simona

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Chaos Is Me said:

Mene zanima koja je funkcija potpisivanja Popovića i Gušića za klub ako neće igrati ni u situaciji kad jedan Simon mora da pegla 20 minuta usled osakaćenosti povredama/bolestima.

 

Dosadan sam možda sa Simonovićem, on je u odbrani čak bio podnošljiv, svakako da je čvršći od ovih mladunaca, anticipacija mu nije jača strana bila ni u prajmu. Međutim, da u napadu ne može čak ni "lepo da mu izađe" lopta kada ima 3 situacije gde je potpuno sam na spot upu nego bukvalno lomi obruč/tablu je stvarno neverovatno, imajući u vidu da leba jede od košarke baš zbog tog spot up šuta, a to se jedino od njega i može tražiti u ovom stanju, da pogodi makar spot up šut kad je sam ko duh, nikakva filozofija niti kompleksniji potezi se ne traže od njega.

 

Ne živi Simon samo od košarke. Ima neke butike sa dečijom garderobom. 😉 A poređenja radi, odbrana koju igra Simonović godinama, mlataranje rukama i preslabo težište u nogama i Lazarević koji je gulio u FMP-u školu, koga ne može da pomeri centar protivnika. Jeste, dosadili smo svi sa Simonovićem, već par godina on ne igra ni rekreativnu košarku. Ove šuteve bi čak i Kešelj u najgorim izdanjima pogodio.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...