Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

32 minutes ago, Markoss said:

 

Zoc samog sebe resio.

 

Aha al kad bi se zezali. Radonjic ga je veceras oducio od kosarke i to taktickim potezima. Sve sto su oni uspeli za 25min meca je uslovljeno nasim problemima nemanja cetvorke promasenim otvorenim trojkama i Kuzmecivem trecim faulom. 

 

Udvajanja Pantera i pravovremene rotacije na njemu, usmeravanja bekova u pravu stranu, neskakanje na Smailagicevu fintu kad je na trojci, Lidej ponisten do besmisla od strane Davidovca i Simonovica pa je bo te nisu to igraci sami od sebe skapirali. 

 

A sto se napada tice nazalost nase klasicno izdanje koje traje od pocetka sezone, otvorene trojke masimo i jako se mucimo pri organizaciji napada kada nam primarni napadacki plan propade a to je svaki drugi napad. 

  • Like 37
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Ovaj post nije bio mišljen kao ponižavanje i nepoštovanje rivala. Nego više kao kritika našim kritičarima.

 

Ja sam iskreno očekivoa ovakvu utakmicu. Kao što sam i napisao, komšije su trenutno ekipa koja tek treba da uči raste. A mi več imamo dobro  razrađen sistem. Očekujem da oni uz Željka dignu sve skupa na jedan dosta ozbiljniji nivo u sledeče pola godine, i da tu bude baš dobrog šibanja u playoffu.

 

Što se same utakmice tiče, nema se šta puno napisati. Mi odigrali standardno svoju košarku, gde smo ugušili sve osim Smajlagića u prvom poluvremenu, a Moora u drugom. Ofanzivno osim Luke, niko nije bio nešto naročito dobar. Što znači da tu imamo rezerve kolko hočeš.

 

Posle ovoga danas, samo mogu da ponovim Lakijeve reči: Radonja bi prije dao svoja muda nego Hollinsa. Kakvi Freemani, kakvi bakrači.

Niko nije ni tvrdio da je Partizan bolji već koliko je nekad važno imati dobrog skorera. Mur je to večeras pokazao.

Svaka čast Smajliju na partiji, izbacio je Kuza iz igre i generalno mislim da je to loš meč ap za nas i da smo to trebali da izbegnemo.

 

Prvo poluvreme smo promašili dosta otvorenih šuteva, samo Dobri dva puta iz kornera. Kad je to počelo da ulazi rutinirali smo ih.

 

Odbrana na Lideju :23:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Za koga li Dangubic navija, da mi je znati 😁

Mislim, skroz nebitno ko za koga navija.

Ispada, da je danas doslo tako neko vreme, da ako imas sanse da se profi bavis kosarkom, bolje ne idi ni na jednu utakmicu.

 

Sto se tice utakmice, iskreno nisam ovo ocekivala. Bas su me momci prijatno iznenadili.

 

CZV ❤

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nikada mirnije nisam sačekao i odgledao jedan kopšarkaški derbi.

+15 je neka simbolična razlika koja pokazuje trenutnu razliku u klasi, pre svega na nivou timske odbrane i uigranosti.

Od nekih predviđanja pred meč, pogodio sam samo po nas nepovoljan matchup Kuz- Smailagić. U ostalim stvarima me Željko ispalio.

Radonja me iznanenadio sa Davidovcem na LeDayu, ali se to pokazalo kao pun pogodak. Potpuno ga je ugasio na početku meča i ovaj do kraja nije mogao da izađe iz kontra ritma.

Punter takođe zaustavljen i to je bio kraj priče što se napadačke igre Partizana tiče. Bljesak Moora je bio nedovoljan za bilo šta osim sprečavanja neke rezultatske katastrofe.

 

Partizan, kao i do sada u sezoni, prilično dobar kod pritiska na loptu. Međutim, čim pukne ta prva brana, uglavnom se završilo otvorenim šutem ili zicerom. Slabo se pomaže i tu imaju prostora za napredak.

Zvezda lepo iskautirala i teoriju uglavnom sprovela u delo. Dobijena prva bitka, okrećemo se Evroligi.

 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Laki21 said:

 

Istina da samo ih pojeli večeras, ali ja ih ne bi potcenjivao, odličan je to tim i dalje.

 

A što se probacivanja lopte kroz obruč tiče, i dalje mi je ogromna želja jedan Muroliki igrač koji ga metne kad je sam.

 

Nisam ih ja nikad ni potecenjivao. Samo mi se nije dopalo što smo sami sebe podcenjivali.

 

Ono, apsolvirali smo da elitnog two way igrača nemožemo da priuštimo. Znači uvek če imati neke slabosti na jednoj strani terena. A sad se treba zapitati, šta je realnije. Da če Hollins početi ubacivati te otvorene trojke (ako ništa drugo),li da nekog Murolikog Radonja nauči da igra odbranu? Ja mislim da ovo prvo.

Da ne pričamo o tome, da je ovo što Hollins igr au odbrani, suvo zlato, i da bi bio od koristi da ne ubaci više nijedan poen do kraja sezone.

 

12 minutes ago, Milos 3.14 said:

Niko nije ni tvrdio da je Partizan bolji već koliko je nekad važno imati dobrog skorera. Mur je to večeras pokazao.

Svaka čast Smajliju na partiji, izbacio je Kuza iz igre i generalno mislim da je to loš meč ap za nas i da smo to trebali da izbegnemo.

 

Prvo poluvreme smo promašili dosta otvorenih šuteva, samo Dobri dva puta iz kornera. Kad je to počelo da ulazi rutinirali smo ih.

 

Odbrana na Lideju :23:

 

Nije naravno bio konsenzus, ali se jeste spominjalo kako čemo mi da polomimo konstrukcije, a oni elegantno ubacivati bez koske, kad god bude trebalo.

 

A Hollins u dve utakmice zaredom pokazao koliko je važno imati nekoga ko te skorere pogasi ko televizore

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bodo said:

Savršeno veće.Svetsko prvenstvo Here we go

Pa tebe boli uvo, ne zivis u Srbiji, a sto sad mora da platimo milion evrica 😔

Salim se svaka cast Piksetu, Tadicu i Mitru, pardon Mitru pre svih, jos majke radjaju Obilice.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Crni said:

Pa tebe boli uvo, ne zivis u Srbiji, a sto sad mora da platimo milion evrica 😔

Salim se svaka cast Piksetu, Tadicu i Mitru, pardon Mitru pre svih, jos majke radjaju Obilice.

Nije u šoldima sve 😁. Koja utakmica naših , prava nepravda bi bila da se nisu plasirali. Basket baš onako kako sam i najavio. Jednostavno nisam vidio način da nas mogu dobiti. Kako sam i  napisao na live temi. Ovo nije euro cup ni razne Krke, Borci i Studentski domovi ovo je ZVEZDA

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...