Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Meni je kljucni trenutak bila promasena trojka Ivanovica na 54:57. Iza toga oni su dali 3 vezane trojke. Da smo usli sa +6 u 4/4 mogli bi da izdrzimo njihovu seriju i da ostanemo u egalu. Bila je i sansa na 69:71, ali mi se cini da je zatajio skok.

 

Ivanovic se nije snasao i sve vise mi se cini da nama treba klasican plej, a da Dzoni u EL moze da igra iskljucivo beka i da se oslobodi prenosa i primarne organizacije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast sudijama na dobijenoj utakmici, profi odradjeno, uopste ne izgleda kao da su navlacili,  al navukli su jako pametno i taman koliko treba.  

4 minutes ago, Profesor said:

Ivanovic se nije snasao i sve vise mi se cini da nama treba klasican plej, a da Dzoni u EL moze da igra iskljucivo beka i da se oslobodi prenosa i primarne organizacije.

 Nesto kao Jovic, on i Pelle umesto Cirbesa i da zatvaramo radnju.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pantelia said:

Sramota sta ljudi pisu.

 

Nemam obicaj da pisem ovakve stvari, ali zapamtite ovo: Holinsa cemo moliti da ostane, bice jedan od najboljih igraca do kraja sezone.

 

Pa me trpajte ako omasim, bice skroz zasluzeno. 

 

 

Daj Boze

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Lol said:

S tim što je Terija, Žika Dimec unosio u koš. Protiv Pela bi se i Tavares pomučio da ga ugura. 

 

Odgovor je bio na pitanje da li ume da da kos. Tu skroz lici na Terija. 

Odbrana je vec nesto drugo, a i ja sam prvo pomislio na cheat code Tavaresa i slasno promrmljao zadovoljstvo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, pantelia said:

Sramota sta ljudi pisu.

 

Nemam obicaj da pisem ovakve stvari, ali zapamtite ovo: Holinsa cemo moliti da ostane, bice jedan od najboljih igraca do kraja sezone.

 

Pa me trpajte ako omasim, bice skroz zasluzeno. 

 

 

Nemoj samo iste fraze kao Vucic da koristis 😁

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu ja vise da pohvatam koje sve pozicije nam fale prema forumskoj naprednoj statistici.

Mozda je bolje da krenemo ovako, da ostanu samo Nejt i Kalina. I Luka ali uslovno. Lazarevica da vodimo kao mladu nadu.Sve ostalo Covke menjaj.

To je za oktobar, za dalje ce vidimo.

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

 Beskrajna je tuga što nemamo još jednog upotrebljivog centra. Dosovno beskrajna. A samo to je doslovno falilo večeras da po prvi puta u istoriji dobijemo CSKA u Moskvi.

 

A i Holins još jednom pokazuje da ovo nije njegova liga. 

 

I po ko zna koji put dolazimo da pitanja o našim aspiracijama...

Edited by Laki21
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

Ne mogu ja vise da pohvatam koje sve pozicije nam fale prema forumskoj naprednoj statistici.

Mozda je bolje da krenemo ovako, da ostanu samo Nejt i Kalina. I Luka ali uslovno. Lazarevica da vodimo kao mladu nadu.Sve ostalo Covke menjaj.

To je za oktobar, za dalje ce vidimo.

ali Nejt da se prefarba u crno jer mu je i to zamerano...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, mmajstor said:

 

Odgovor je bio na pitanje da li ume da da kos. Tu skroz lici na Terija. 

Odbrana je vec nesto drugo, a i ja sam prvo pomislio na cheat code Tavaresa i slasno promrmljao zadovoljstvo. 

Nisam pročitao quote, mislio sam uopšteno da zna samo da zakuca, greška.

Link to comment
Share on other sites

Verovatno sad fali centar umesto Luke, posto je Kuzmic odvalio tekmu, predah za Simona doduse.

Holins je za sad mnogo veci problem, pa i Ivanovic koji tek treba da dokaze da nije provincijski igrac.

Ja sam i dalje misljenja da treba da se pojacamo samo igracem ekstra kvaliteta ukoliko se ukaze prilika, nebitno na kojoj poziciji.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...