Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Holins ima svoje kvalitete, ali on nije ni Panter, ni Beron, ni Lojd. A nije se još ni uklopio. Plašim se da ne izgubi i ovo malo samopouzdanja. Kad se utakmica bude lomila, lopta neće ići njemu, već Kalini, Voltersu, Ivanoviću i možda Dobriću.

uzeo je 12 suteva veceras, najvise u ekipi

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Au brate kako smo mi posle ovih 4 utakmica bili blizu skoru 3-1 i to sa samo jednom utakmicom kući. Baš mi krivo u pm. 

U Nedelju moramo da otkinemo kako znamo i umemo. 

Ja sam sveukupno baš zadovoljan. 

Holins mi malo kravi utisak ali valjda će i on da se pronađe u ovom timu. 

Edited by StiviKivi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Carl Johnson said:

Ala si se ti nalupao gluposti veceras, ohladi malo glavu.

Otkud sloboda da se obracas nekulturno osobi koju ne poznajes, jos delis dijagnozu.

To tako kuci sa roditeljima koji su te vaspitali tako.

Link to comment
Share on other sites

Jebo vecerasnju utakmicu, malo se okrenite ka prelaznom roku.

 

Kuzmic je pokazao veceras da moze da igra 10 minuta, Luka isto 10 minuta, na Zirbesa mozemo da racunamo za Aba ligu,

 

i daj ovog iz Nba da potpise sto smo ga hteli letos

 

Nije Maradona vec Pele sa dva L

Edited by Šarac
  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Holins je bio sasvim dobar do poslednjih 5 minuta. On nije igrač koji će da završava u poslednjih 5 sekundi napada, sem šutem za 3. Ima baš spor ulaz i predvidive pokrete tako da mu nije teško nalupati bananu. Čim je Šved to uspeo, sve je jasno... A i samopouzdanje mu nije još na max. Ali biće on koristan, ako ne bude iskakao iz opanaka, a to je na Radonji najviše...

 

LM, 2-2 u prva četiri kola, tri gostovanja... Je sa nisam nadao boljem od toga. Jesmo tesno izgubili obe utakmice, pa teže pada, ali ovo je s obzirom na okolnosti super. Ako dobijemo sledeće dve utakmice, bombonica... Ali da nam treba pojačanje, treba, jer ovaj ritam nećemo moći da izguramo, to je svima jasno...

 

Kao što sam i priželjkivao... šibamo se sa svima, i to za sad deluje sjajno...

Edited by Issey
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

O utakmici: ovo je ona vrsta utakmice kada izgubimo ali budes bas ponosan na tim. Jbg, idemo dalje. Nikada nije sramota izgubiti protiv CSKA tesno u gostima, pa cak ni da igraju sa pola tima. 

 

O Holinsu: jeste, ispada da nas je zakopao njegov individualni ucinak u napadu, ali je radio dobre stvari u odbrani. Dodje tako dan kada ne mozes da pogodis. Ja jos nisam za silbovanje. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Norvel Pella, mislim da je na forumu več neko (Devil?) pisao da je on velika želja Radonjića. Ono, AJ Price level.

 

Ja sam iskreno očekivao nekog potentnijeg post napadača. Ali ono, imam puno poverenje u ove ljude i njihovu stručnost i siguran sam da blje znaju šta nam treba.

 

Ako stvarno na kraju dođe Pelle, to znači samo jedno. All in stavljamo u odbranu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

Što se tiče Norvel Pella, mislim da je na forumu več neko (Devil?) pisao da je on velika želja Radonjića. Ono, AJ Price level.

 

Ja sam iskreno očekivao nekog potentnijeg post napadača. Ali ono, imam puno poverenje u ove ljude i njihovu stručnost i siguran sam da blje znaju šta nam treba.

 

Ako stvarno na kraju dođe Pelle, to znači samo jedno. All in stavljamo u odbranu.

 

 

 

.

 

Pored njega moze da udje samo ono sto se direktno zakuca u kos..i to ne uvek...ali plasim se da ce nam nerve kidati stalno, ...Nadam se da nije skup...

 

.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Issey said:

Holins je bio sasvim dobar do poslednjih 5 minuta.

da se ne lazemo, do poslednjih 5min je bio dosta los, a u tih 5min ocajan

posle 3 EL tekme, procenti suta su mu nisu bolji od 20-25%, prosecan index u minusu

jasno mi je da moze bolje, i nadamo se tom boljem, ali hajde da se ne lazemo da je ovo dobro...nije ni blizu dobrog

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ja se nadam da Pelle neće doći. Nama treba produkcija sa centra, a ovaj to nema ni na koji način. Lepo što može da lupi rampu, ali videli smo i večeras koliko je lakše kad centar da svoj doprinos u napadu.
I još jedna stvar u vezi utakmice koja je mene baš iznenadila, oni su dali samo jednu trojku više od nas (a deluje da su nas zatrpali odatle) 9-8. Mi smo imali 4 dvojke više ubačene 20-24 i ispada da su nas dobili na bacanja 11-4. Svirano im je 13 faulova od kojih smo mi dobili 5 bacanja. Kalinić 1 za 2+1 (jedini promašaj), Lazarević na ofanzivnom skoku (njihov faul nisu bili u bonusu) i fascinantan podatak da su samo jedan faul u bonusu napravili za bacanja, ma važi!!!

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...