Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

6 minutes ago, Ridji said:

Pa čini mi se da je bilo nebulozno pravilo, znam da sam ranije vidjao na nekim domaćim utakmicama, da se igrač koji stoji u autu (obema nogama) tretira kao da “ne utiče na igru”, pa bi po tome ovo bila dobra odluka

To mi pravilo nije poznato. Mozda u fudbalu jeste, u kosarci ne.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je 70% foruma bilo blizu padanja u nesvest posle gledanja one povrede preko Tva  a sad se 95% foruma sto cudi sto igrac koji je doziveo tu povredu nije na nivou od pre povrede i sto ima strah.. 

Pa ni ja ne bih smeo rodjaci, mozda kad vratim misicnu masu i dobijem samopouzdanje al' u sezoni kad se nema vremena za indiviualni rad i kad osecam da sam slabiji nego pre, da radim takve bravure sa onom slikom u glavi moje izokrenute ruke. PA ne znam, ne bih smeo iskreno, igrao bih sa rezervom. Ne zato sto zelim, vec zato sto jbg, podsvest

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Redstar0356 said:

Ja mislim da je 70% foruma bilo blizu padanja u nesvest posle gledanja one povrede preko Tva  a sad se 95% foruma sto cudi sto igrac koji je doziveo tu povredu nije na nivou od pre povrede i sto ima strah.. 

Pa ni ja ne bih smeo rodjaci, mozda kad vratim misicnu masu i dobijem samopouzdanje al' u sezoni kad se nema vremena za indiviualni rad i kad osecam da sam slabiji nego pre, da radim takve bravure sa onom slikom u glavi moje izokrenute ruke. PA ne znam, ne bih smeo iskreno, igrao bih sa rezervom. Ne zato sto zelim, vec zato sto jbg, podsvest

Ja sam imao slicnu povredu i isao sam jos jace jos snaznije, a znas zasto? Zato sto lazem

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 17
Link to comment
Share on other sites

 

Dobric se po malo unervozio pred ovom devojkom a Davidoca prvi put vidim ovako opustenog, cak se da i primetiti da je usao u neki polu flert ima tu dosta eye contacta i osmeha... 

 

Resena misterija Davi dovca... Ilija Kovacic je bio u pravu! 

 

Dzoni kakva esencija dobrog i postenog momka. 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/28/2022 at 1:28 AM, UDresuKvinsiMilera said:

Ko rece danas da je Pukl dobra opcija nek se samobanuje na neko vreme.

 

Verovatno su mislili ljudi da je dobra opcija u odnosu na Javora i Boltauzera koji ce nesumnjivo biti dodeljeni kada budu bili domacini.

 

Zvezda ni u jednom mecu ove sezone protiv Partizana (a bilo ih je 4) nije imala domacinsko sudjenje dok je Partizan imao.

 

Price da se uvek svima u Aba derbijima uvek sudi domacinski padaju u vodu. Ove sezone ni prvi derbi ni sad nismo imali domacinsko sudjenje dok Partizan jeste.

 

Sto se tice prvog meca mislim da sudjenje nije mnogo uticalo na rezultat ali odgovorno tvrdim da je bilo vise gresaka na nasu stetu.

 

Ne treba da nas plasi sto im je sudjenjo 9 slobodnih bacanja vise kad smo mi domacini pa tipa price sta li ce tek biti kad budu oni. Podseticu sve da je derbi 23.11.2020. Partizan imao 38 slobodnih bacanja, Zvezda 13 i da je Zvezda pobedila taj derbi, za malo da pobedimo i Cedevitu na strani uz skoro isti odnos. Ono sto mene kopka su vec vidjenje 2 rane licne Holinsu nasem najboljem defanzivcu i jednom od Kuzmic/Mitrovic sto se vec mogu reci ponavalja drugi put u sezni. Ovo pricam za treci mec.

 

Veceras ocekujem sudjenje manje vise slicno kao u petak a takvo sudjenje bi potpisao do kraja plej of serije jer kad se samo setim i pogledam klip od @Laki21 iz drugog derbija a sto je najludje od svega izostavio je jos 2 ocigledne situacije.

 

 

 

 

Edited by 1945
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izdvojio bi jos nekoliko stvari sto mislim da se nisu pisale kada sam sve prelistao.

 

-Dzoni hladan kao spricer nijednu reakciju posle koseva a imao ih je dosta ove sezone i videlo se da je bio u grcu, znaci konacno se skroz opustio odnosno povratio samopuzdanje iz Buducnosti. Nadam se da su ljudi naucili na njegovom primeru da uvek treba sacekati igrace za koje znamo da znaju i da takve manje treba kritikovati, tesko je trpeti, ali se isplati. Narocito jer verujem da ce Ivanovic biti jedan od boljih igraca naredne sezone. Na primer Holins je u prvom delu sezone bio najzesce kritikovan a on na kraju sezone je nakupio brojke iste kao i u Zenitu, znaci za neke treba vreme ali negde je i jasno da nije to to kao u ranijim Radonjinim sezonama kod nas jer ipak to nisu bili nama vidjeni Aba ili evroligaski igraci da znas sta cekas.

 

-Mitrovica mogu svrstati u mozda i top primer koriscenja finte suta ispod obruca ako tako mogu da se izrazim. Tvrdim da je jedan od najjacih igraca na svetu u tom segmentu. Nekada delje i prelagano kada ga cuvaju centri nizeg IQ-a ali je cinjenica da je manje vise svima prodovao ove sezone ko god ga cuvao.

 

-Trofej Aba je najvazniji ma koliko sa vise zara se pratila Evroliga. Mislim konkretno na finalne meceve Abe ne na regularan deo. Finale Aba je vrednije nego top8 Evrolige i mislim da bi svako racionalan izabrao prvo da moze da bira. Eventualno f4 Evrolige ili finale Aba izaberes f4 jer imas sansu i da osvojis El a i kapiram da bi sigurno igrao El naredne sezone kada bi usao na f4 a izgubio Abu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, 1945 said:

-Dzoni hladan kao spricer nijednu reakciju posle koseva a imao ih je dosta ove sezone i videlo se da je bio u grcu, znaci konacno se skroz opustio odnosno povratio samopuzdanje iz Buducnosti. Nadam se da su ljudi naucili na njegovom primeru da uvek treba sacekati igrace za koje znamo da znaju i da takve manje treba kritikovati, tesko je trpeti, ali se isplati. Narocito jer verujem da ce Ivanovic biti jedan od boljih igraca naredne sezone. Na primer Holins je u prvom delu sezone bio najzesce kritikovan a on na kraju sezone je nakupio brojke iste kao i u Zenitu, znaci za neke treba vreme ali negde je i jasno da nije to to kao u ranijim Radonjinim sezonama kod nas jer ipak to nisu bili nama vidjeni Aba ili evroligaski igraci da znas sta cekas.

Ako su čekali primer Ivanovića da to nauče nema njima pomoći.

A treba napraviti razliku izmedju kritikovanja i pljuvanja/teranja igrača.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, 1945 said:

 

Dobric se po malo unervozio pred ovom devojkom a Davidoca prvi put vidim ovako opustenog, cak se da i primetiti da je usao u neki polu flert ima tu dosta eye contacta i osmeha... 

 

Resena misterija Davi dovca... Ilija Kovacic je bio u pravu! 

 

Dzoni kakva esencija dobrog i postenog momka. 

Ta devojka je dete za njega, ima on tremu od kamere.

52 minutes ago, Ridji said:

Ako su čekali primer Ivanovića da to nauče nema njima pomoći.

A treba napraviti razliku izmedju kritikovanja i pljuvanja/teranja igrača.

Evo plastican primer:

Kritika:Dobric je super, samo da ne spusta loptu.

Pljuvanje:Markovic je beskorisna vreca mesa, ili kako kaze Laki lesina.

Teranje: Ja bih se izljubio sa Vajtom, dodelio zahvalnicu i a u pm.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Eh, stara dobra vremena. Centarska linija Uros Nikolic i Darko Balaban. Mirko Pavlovic u zoni press odusevljen kako se momci 'kokaju' pod kosem. I Tegeltija koji daje podrsku Zvezdi cele sezone potencirajuci da konacno radimo pravu stvar.

  • Like 10
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, feanorlfc said:

Eh, stara dobra vremena. Centarska linija Uros Nikolic i Darko Balaban. Mirko Pavlovic u zoni press odusevljen kako se momci 'kokaju' pod kosem. I Tegeltija koji daje podrsku Zvezdi cele sezone potencirajuci da konacno radimo pravu stvar.

Da srljamo u propast tada? :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Večeras je, za nas, najopasnija utakmica u seriji. Partizan nije imao nikakav imperativ da dobije u prvoj, njima je skroz ok da kljucnu i jednu pobedu. Ode im na ruku da se igrači Zvezde opuste, pomisle da su toliko jači da mogu samo drugo poluvreme da daju gas.. svakako se taj narativ primio kod navijača. Siguran sam da nije kod Radonjića, ali nije lak zadatak pripremiti ekipu da bude na max obrtaja u takvoj atmosferi. 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ridji said:

Pa čini mi se da je bilo nebulozno pravilo, znam da sam ranije vidjao na nekim domaćim utakmicama, da se igrač koji stoji u autu (obema nogama) tretira kao da “ne utiče na igru”, pa bi po tome ovo bila dobra odluka

Ovo i situacija sa Bronom mi prve padaju na pamet. Isto je i u fiba pravilima. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Večeras je meč odluke. Ako dobijemo, šanse da izgubimo 3 u nizu su minimalne. Ako izgubimo, KKP je u velikoj prednosti. 

 

Nadam se da će atmosfera biti vatrenija. Ne znam da li su ljudi siti domaćih trofeja ili se podrazumijeva da osvajamo ali nema onakvog hajpa kao nekada. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Ridji said:

Pa čini mi se da je bilo nebulozno pravilo, znam da sam ranije vidjao na nekim domaćim utakmicama, da se igrač koji stoji u autu (obema nogama) tretira kao da “ne utiče na igru”, pa bi po tome ovo bila dobra odluka

Kako to da igrac iz auta ne utice na igru? Znamo to dobro mi i komsije 😄

  • Like 1
  • Ha-ha 8
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sector said:

Večeras je meč odluke. Ako dobijemo, šanse da izgubimo 3 u nizu su minimalne. Ako izgubimo, KKP je u velikoj prednosti. 

Ako izgubimo, sanse da izgubimo 3 u nizu su minimalne (racunajuci i ovu veceras u te 3) 😉 

Link to comment
Share on other sites

Veceras sigurno nece biti lako, iako iskustvo/kvalitet jesu na nasoj strani.

Trrba u ovim plejof mecevima i zadrzati koncentraciju u odbrani, uz doprinos vise igraca napadacki kako je to bilo u 1.mecu, uz Kalinu koji ce sigurno biti jaci stih veceras.

Link to comment
Share on other sites

Kod nas mislim da nece biti opustanja, imamo igrace koji znaju da igraju ova finala i jos vaznije, znaju da ih pobedjuju.  Samo koncentrisano i od starta jakim intenzitetom, cini mi se da smo u prvoj utakmici tek sredinom druge cetvrtine dostigli radnu temperaturu. 

 

Strong defense and transition offense i idemo na 2 0. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...