Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

3 minutes ago, mister-no said:
58 minutes ago, Losmi17 said:
Kaze trolina sa avangarde da smo zadovoljni sudjenjem.
Daleko od toga.
Pukl nije smeo da da zekici petu pa tras nama tehnicka, onda koraci smailage ali ipak 2 bacanja. I gomila nesudjenih koraka kkp, ali zato vajtu na keca.
Sudjenje bilo 55-45 na stranu kkp usled pokusaja vestackog stvaranja egala.
Kako li ce biti u mordoru...

Davidovcu su bar tri faula sudili bezveze, tj. izmislili. Kad se on buni za faul odmah znaš da nije bio. Isekli ga a taman je krenuo da šuri..

Zna se odakle preti opasnost...

Onaj faul na udvajanju na sredini terena je teska sramota.

Cak se i seretski nasmejao puklu.

Najbolji sudija evrope opet u klosarskom izdanju.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Iako sam od pocetka sezone uveren da dobijamo ovu seriju, druge utakmice se vise pribojavam nego prve. Sutra se mora biti maksimalno na oprezu, jedna lasta ne cini prolece. Dobijemo li i sutra, pritisak je na njima i strpljivo mozemo cekati sansu da mozda i na gostujucem terenu resimo pitanje sampiona. Pobeda sutra po @goldberg  teoriji znaci da smo sampioni 🙂

Mišljenja sam da je Partizanu prvi meč bio najbolja šansa za brejk. Em smo izašli iz teške serije sa Olimpijom em imali dan manje odmora. A oni i unatoč dobrom poluvremenu su bili u zaostatku. Možda se i varam, moguće je ali po meni će teško  oni do pobjede sutra. Mogli bismo ih još lakše dobiti nego u prvom.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, bodo said:

Mišljenja sam da je Partizanu prvi meč bio najbolja šansa za brejk. Em smo izašli iz teške serije sa Olimpijom em imali dan manje odmora. A oni i unatoč dobrom poluvremenu su bili u zaostatku. Možda se i varam, moguće je ali po meni će teško  oni do pobjede sutra. Mogli bismo ih još lakše dobiti nego u prvom.

Daj boze da si u pravu,mnogo emotivno prozivljavam utakmice s njima. Ne treba mi egal zavrsnica u nedelju uvece pre radne nedelje 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Daj boze da si u pravu,mnogo emotivno prozivljavam utakmice s njima. Ne treba mi egal zavrsnica u nedelju uvece pre radne nedelje 😄

Ne boj se i ja sam u strahu 😂

  • Like 1
  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

gledam sad snimak 2p

majkomoja kakva tehnicka nakon sto je ledej napravio faul na dobricu posle bacanja

 

edit: pa slede koraci u polazu smajlija

 

1 hour ago, Losmi17 said:

Kaze trolina sa avangarde da smo zadovoljni sudjenjem.

Daleko od toga.

Pukl nije smeo da da zekici petu pa tras nama tehnicka, onda koraci smailage ali ipak 2 bacanja. I gomila nesudjenih koraka kkp, ali zato vajtu na keca.

Sudjenje bilo 55-45 na stranu kkp usled pokusaja vestackog stvaranja egala.

Kako li ce biti u mordoru...

 

Poenta priče, srećni smo što nas samo kraduckaju kad smo domaćini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Inače očekujem mnogo teži meč, oni ce izaći spremniji i motivisaniji nego juče. Nama osim Kaline, nije realno bolje ofanzivno izdanje.

 

Ono gde ja vidim prostor je napad na njihove slabe fizikalce Mura, Madara, Pantera i Zagorca. Tu se mora više gurati na niski post. I trošiti ih i fizički i sa faulovima. 

 

Nastaviti sa hvatanjem Lesora i Smajlija na spavanju i plivanju. To su takodje ekstremno vazne stvari. 

 

Dobric i Luka malo vise koncentracije kod odbrane pika kad napadaju Mur ili Panter.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, drakon1 said:

Pukl je pred kraj usao u rat s publikom. Ne po prvi put i valjda znamo da on ume da istera svoje i da prazni barem deo tribina. Ja bih tu prvo gledao odgovornost pojedinaca kad napusavaju sudije na 3-4 minute do kraja gde mi vodimo 10-12 poena razlike.

 

Bilo je tu sigurno i alibi faulova za KKP na kraju kad je bilo jasno da ovo dobijamo. Bilo je tu nesviranja koraka par puta, isto i to na kraju.

 

Ali, to nista ne opravdava situacije kad mora spiker u dvorani da moli ljude da ne pljuju. Ili da cak kaze: "Dosta vise, ljudi". Ne samo spiker, nego i Ilic na mikrofonu. Radonjic i Covic su pokazivali da se strasti smire jer smo bili pred pobedom, a ovi ne prestaju da ubacuju stvari u teren. Surealno...

Pukl je bolji sudija od Javora u svakom pogledu.

 

Od kada se zaustavlja igra I preti pražnjenjem dvorane na skandiranje  Lopovi, Lopovi?? Teska glupost.... za bacanje tvrdih predmeta i sl, naci/rasisticka skandiranja  da, ali...

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Cavani said:

Radonja vec drugi put smanjuje minutazu i uvodi Vajta kada malo opadne intenzitet u drugom poluvremenu, kao da ne veruje u njegogu cvrstinu za ovakve utakmice, dok je Lazarevicu povecao minutazu.

 

Vajt nije rođen za fajt.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

 

Vajt nije rođen za fajt.

 

Znači kontaš da mu se zalomilo da igra 20+ minuta u proseku u nefajterskoj ekipi Žalgirisa koja je otišla na F4; te da u odlučujućem petom meču protiv Olija ima +20 na parketu, a da ekipa bude u plusu sa njim na parketu i u polufinalu protiv Fenera?

 

Stoji da White izgleda kao bambi na ledu kada spusti loptu na parket i da je nesiguran u kontaktu, ali svi znamo i šta mu se desilo tokom sezone. Tu nije samo psihička barijera, već je dečko ostao van sistema skroz i neuklopljen. To je za samopouzdanje ključno. Igrač kojeg trenutno gledamo nema veze sa idejom njegove uloge i igre pri dovođenju.

 

Ponovicu opet, setite se Simona pri odbrojavanju dana ugovora i pogađanja ivice table protiv KKPa i Simona sezonu kasnije u Rej Alen izdanju.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Vajt je baš tanak igrač i to na obe strane terena, Davidovac mi je bolji od njega, a da pritom ni on nije EL kvalitet. U teoriji se Vajt uklapao u koncepciju kao streč četvorka sa atleticizmom, al' u praksi taj šut nije funkcionalan i dovoljno precizan, a i atleticizam koristi otprilike kao Dobrić - samo u tranziciji. Nama je na toj poziciji potreban ili fizički moćniji igrač koji će imati veći defanzivni impact, ili ofanzivno talentovaniji i raznovrsniji igrač. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Vajt je cini mi se na onom Magenta turniru bio mnogo fizicki spremniji, napucaniji i videlo se posle povrede koliko mu je opala misicna masa.

 

Jbg ne mogu se dizati tegovi sa celom rukom u gipsu i tesko je to nadoknaditi u toku ovakve sezone sa malo vremena za treniranje i puno putovanja, meceva.. 

 

Potrebno mu je jedno leto da se posveti ponovo svom telu, rukama, nogama, i svakako on ima ugovor i za narednu sezonu i verujem da ce ostati.

Edited by necke
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bih se izljubio sa Vajtom.

Treba nam drugacija cetvorka, a sta bi ovaj bio da se nije povredio i sta moze biti ako dovede telo u red...to je kockanje. Nije on klinac pa da ta prica ima smisla.

Jedan Rouz kao deckcic nije zalicio na sebe posle MVP sezone i povrede kolena.

Mi smo izgubili dosta njegovom povredom ove god, sada ga nemamo kad nam je jako potreban i ne vidim razlog da nastavljamo saradnju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Losmi17 said:

Belosevic u drugoj. Znaci cuva se teska artiljerija u vidu javora i boltauzera za trecu/cetvrtu.

Radovic bi bio i premija, narocito jer se ne igra u PG.

Boltauzer za trecu, dajem sve nekretnine koje nemam na svoje ime za tu varijantu.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Ja bih se izljubio sa Vajtom.

Treba nam drugacija cetvorka, a sta bi ovaj bio da se nije povredio i sta moze biti ako dovede telo u red...to je kockanje. Nije on klinac pa da ta prica ima smisla.

Jedan Rouz kao deckcic nije zalicio na sebe posle MVP sezone i povrede kolena.

Mi smo izgubili dosta njegovom povredom ove god, sada ga nemamo kad nam je jako potreban i ne vidim razlog da nastavljamo saradnju.

Npr njegov važeći ugovor i za sledeću sezonu? :59:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, drakon1 said:

Bold 1: Treba i zahvaljujem ako mozes. Za tvoju informaciju, onu situaciju sa autom izmedju Hollinsa i Puntera svirao je... Obrknezevic. Nisam jos gledao reprizu utakmice, ali Obrknezevic se u tom trenutku pogubio. Bio je preblizu situacije i morao je u glavi da "odmota" sta se desava. Specificna situacija za sudije. Gledas da li je Hollins pri dodiru lopte stao na liniju i gledas da li je Punter u autu. Sve na pola metra od tebe. Kako god, nije Pukl.

Zar po pravilima to i nije ispravna odluka pošto Panter nikad nije (ni) bio u igri?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Npr njegov važeći ugovor i za sledeću sezonu? :59:

Lako se raskidaju sporazumni ugovori, narocito izmedju 2 sezone.

 

Misljenja sam da je on precrtan za narednu sezonu po minutazi u poslednje vreme, eventualno da zaradi drugu godinu ugovora nekom maestralnom partijom sutra ili u sredu/petak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...