Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Najveci problemi su sledeci:

Da li je Deda spreman da se nosi i ovaj put sa Lidejom.

Da li ce centri uspeti da zaustave Lesora.

Da li ce Zagorac uspeti da bude x faktor u ovoj seriji.

I mozda najvazniji, ovo oko secera, mama treba da pravi slatko od jagoda, a nema su cim😔

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce Lesora Radonja svesno pustiti da divlja... Recept kao protiv Buducnosti prosle godine - rampa Pantera, Avrama, Mura, ugusiti im protok lopte i naterati ih na jos losije suteve u odnosu na one koje uzimaju. Ako uz to osiguramo defanzivni skok, ucinak Lesora mislim da nece biti bitan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Crni said:

Najveci problemi su sledeci:

Da li je Deda spreman da se nosi i ovaj put sa Lidejom.

Da li ce centri uspeti da zaustave Lesora.

Da li ce Zagorac uspeti da bude x faktor u ovoj seriji.

I mozda najvazniji, ovo oko secera, mama treba da pravi slatko od jagoda, a nema su cim😔

1. Увек је спреман за ККП

2. Лесор може до прекосутра битнији су Пантер, Лидеј па и Аврамовић

3. Хоће, али за нас

4. Имам ја па ћемо искомбиновати ако ти зафали

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva je to skepsa shodno Dede i Lideja...?

Pa nije ga Deda neutralisao zbog loše taktike Žoca koju ovaj sada neće ponoviti, već zbog čiste fizike i pametnije glave.

Lidej je fizički slabiji, nije virtuoz sa niskog posta kada igra protiv snažnijih koje ne može da ugura i igra ledjima mu je u takvim situacijama predvidljiva. Deluje kao da se premišlja šta bi da izvede i uvek uradi isto. Deda ga je mnogo puta dobrim postavljanjem naterao da i nakon driblinga vrati loptu i odustane od završnice.

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

ekipa uopšte nije loše sastvaljena a igrali su na momente bolju odbranu pd nas npr.

ta ekipa je svakako jeftinija od zvezde.

 

i da, ja želim jaku, umesto dobrića npr.

bolji je igrač istog profila ali razumem zašto to ne može da se desi.

 

koliko uopšte mitrović ima do sada direktnih duela sa ledayom?

Boldovano je pogresno. Ti moeti mozda i postoje, ali traju par minuta po utakmici. Pisao sam o njihovoj odbrani iz pakla i odbrane pika Frela i Omica. Razmontirao ih je Luka Mitrovic na proste cinioce. Ne znam da li smo dali poena koliko Olimpiji...ove sezone nekom? Bursa raspala im je dala tonu..itd..

 

Jaka ne moze na mesto Dobrica jer Jaka trazi lopte,a sa loptom nije bas dobar. Dosta je ishitran i bezi iz sablona. Da Jaka ima neki poseban kvalitet ne bi blejo u Olimpiji.

 

Mitrovic,pa nebitno koliko duela, bitno da je odigrao bolji mec. Sad tacno sta i koliko to ne znam. Sa tim da je razlika u ceni jedno milion evra po sezoni...onda je ta razlika..kao od zemlje do sad vec primecene crne rupe

Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Da Jaka ima neki poseban kvalitet ne bi blejo u Olimpiji.

Jaka bi komotno mogao biti bek ap opcija u bar polovini El timova a po meni u 2 tima bio mogao biti i prva opcija, mislim prva opcija na svojoj poziciji, ne prva napadacka opcija u celom rosteru.

 

Ima i Olimpija dosta love i da plati Jaku i da dovede 3 igraca iz Evrolige. Ogasta, Dragica i Ferela...

 

A ne verujem ni da su Pulen, Muric ni Edzam bas jeftini.

 

Svakako da imaju manje love od Zvezde i Partizana ali ocigledno mogu da plate nekoliko ozbiljnih igraca.

 

Onda mozemo reci i da su Panter/Lidej dobri ne bi igrali u Evrokupu ili Teo/Belineli ili Jaka ili Mekalum/Motli... Svi ti Evrokup klubovi imaju love da plate nekoliko ozbiljnih igraca.

 

Sve ove koje sam nabrojao mogu imati neke uloge u El timovima neko manje neko vece, kao i jos nekoliko igraca iz Evrokupa.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 1945 said:

Jaka bi komotno mogao biti bek ap opcija u bar polovini El timova a po meni u 2 tima bio mogao biti i prva opcija, mislim prva opcija na svojoj poziciji, ne prva napadacka opcija u celom rosteru.

 

Ima i Olimpija dosta love i da plati Jaku i da dovede 3 igraca iz Evrolige. Ogasta, Dragica i Ferela...

 

A ne verujem ni da su Pulen, Muric ni Edzam bas jeftini.

 

Svakako da imaju manje love od Zvezde i Partizana ali ocigledno mogu da plate nekoliko ozbiljnih igraca.

 

Onda mozemo reci i da su Panter/Lidej dobri ne bi igrali u Evrokupu ili Teo/Belineli ili Jaka ili Mekalum/Motli... Svi ti Evrokup klubovi imaju love da plate nekoliko ozbiljnih igraca.

 

Sve ove koje sam nabrojao mogu imati neke uloge u El timovima neko manje neko vece, kao i jos nekoliko igraca iz Evrokupa.

Svi oni mogu imati u najboljem slucaju sporednu ulogu..zato su se i vratili u EC JER NE MOGU bez neke dobre uloge.Jaka sigurno nije deo slagalice za taj zeljeni top8 EL...decko je dobar igrac, ali previse srlja, sporadican suter. Ispada u odbrani cesto zbog viska agresivnosti i slabog defanzivnog ali ofanzivnog IQ..Kad Lazic igra EL moze i on, ali eku marginalnu ulogu. Za ulogu Dobrica Zvezdi bas nista nece doneti,niti bi ga DR doveo.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Laki21 said:

Nije Deda fizički jači, ali jako pametno koristi masu i pozicioniranje.

Ja mislim da jeste, jaci je jer ima, kako bi to nazvali, seljacka snaga i zilavost. Tipa kao kad dodje neki random lik sa sela i resi nekog baju sto radi definiciju u teretani. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Redstar0356 said:

Ja mislim da jeste, jaci je jer ima, kako bi to nazvali, seljacka snaga i zilavost. Tipa kao kad dodje neki random lik sa sela i resi nekog baju sto radi definiciju u teretani. 

Sa dlakavim rukama

  • Like 2
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

Apsolutno je ključno svesti Puntera na što lošije predstave, bez njega u elementu KKP nema šta da traži, bez obzira na partije Ledeya i Lessorta. Čak i u onoj Avramovićevoj simultanki ne bi KKP došao do pobede da Punter nije ubacio 20 u prvom poluvremenu. Dakle, pune ruke posla za Hollinsa i Lazića, a ja bih probao i sa Lazarevićem na njemu.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Apsolutno je ključno svesti Puntera na što lošije predstave, bez njega u elementu KKP nema šta da traži, bez obzira na partije Ledeya i Lessorta. Čak i u onoj Avramovićevoj simultanki ne bi KKP došao do pobede da Punter nije ubacio 20 u prvom poluvremenu. Dakle, pune ruke posla za Hollinsa i Lazića, a ja bih probao i sa Lazarevićem na njemu.

А и тих 20 је дао због упитног суђења. Мислим да су Холинсу свирали два фаула на Пантеру већ у првој четвртини од којих је један био чиста рампа, а Лазићу свирали ону небулозу на пола терена.

 

Мислим да уз нормално суђење можемо без већих проблема да добијемо утакмицу. Ако буду судили као други АБА дерби биће јебено.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bice jako tesko,kladionice nam nisu nesto privrzene a kvote na nas na svim stranim kladionicama danas rastu,to je cesto znak.

Slozio bih se da je KKP=Panter,on ce ako je sudeti po izjavama uzeti rekordno mnogo lopti u ruke a to znaci i vise prostora za njihove ostale itekako spsobne bekove,videcemo.Doduse Panter ne zna da se oterasi lopte kada ga odbrana dobro pritiska,dzabe slobodni igraci.Ako mu budu davali faulove za tri bacanja cim izbaci onako desno nogu nasilno i slicne stvari ne pomaze nam ni da nam Laso pozajmi Abaldea i Tejlora.

Sto se tice Dekija ja bih se prvi zezao da ce zakljucati Ledeja ali ovog puta necu jer...nije ni igrao maltene protiv COL,ako ikako doprinese po tom pitanju nemam reci.Ono sto je zanimljvo neko prekomentarisa da nije ledej podbacio zbog taktike zeljka vec ga je Deki cuvao a ustvari u kupu i/ili u trecem derbiju sam zapazio da on nije napadao dole pa cak  ni Vajta.E sad da li je do toga sto je zelimir prespojio u kupu od vristanja na sudije(blago receno lose vodjenje utakmice) ili je promenio planove jer je Deki stvarno ugusio svaki pokusaj u reketu Ledeja u prvom mecu ne znam,verovatno oba jer je ipak mogao da napadne Vajta.

30 minutes ago, Урош19 said:

А и тих 20 је дао због упитног суђења. Мислим да су Холинсу свирали два фаула на Пантеру већ у првој четвртини од којих је један био чиста рампа, а Лазићу свирали ону небулозу на пола терена.

 

Мислим да уз нормално суђење можемо без већих проблема да добијемо утакмицу. Ако буду судили као други АБА дерби биће јебено.

O tome pricam,ne moze se igrati nista pri takvom kriterijumu.Ne mora ni da bude gresaka na nasu stetu kao tada,samo ekstremno pipav kriterijum,pogotovo sto mi bacanja "ne umemo".

 

Edit:verovatno je da postizemo solidan broj poena,80+ me ne bi zacudilo.Samo je pitanje koliko primamo.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da cemo veceras pobediti lakse nego sto vecina ocekuje. Ljudi su pod utiskom Partizanove ubedljive pobede protiv Buducnosti i onog poslednjeg derbija koji nama nije bio toliko rezultatski vazan, dosao je u nezgodnom trenutku i pritom smo bili osakaceni od strane sudija, pa se lako zaboravilo sta je bilo na prva derbija koja su bila mnogo vaznija, takodje i kako je Partizan ispao od Burse, gubio oba meca od Cedevite, svaki tezi mec izgubio u grupi EK, itd... 

 

Nasa ogromna prednost je sto imamo tokom sezone brdo jakih utakmica sa najkvalitetnijim mogucim igracima i trenerima. Pritom smo mnogo iskusnija ekipa za ovakve meceve od Partizana. Obradovic jeste preiskusan i trofejni trener, ali mislim da on dugo vremena nije vodio svoju ekipu u seriji u kojoj nije favorit, dok sa druge strane Radonjic to uspesno radi vec godinama unazad. 

 

Takodje, nije slucajno to da smo vec 5 godina bez poraza u Aba ligi kada smo domacini u Pioniru (neka me neko ispravi ako gresim) i to je velika prednost, pogotovo ako se uzme u obzir da generlano u plej of serijama Aba lige retko gostujuca ekipa uspeva da pobedi. 

 

Tako da, kazem, veceras ocekujem laganu pobedu za pocetak serije. U drugom mecu verujem da ce biti nesto teze, ali verujem da smo u stanju da povedemo 2:0 i dodjemo na korak do titule.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Bice jako tesko,kladionice nam nisu nesto privrzene a kvote na nas na svim stranim kladionicama danas rastu,to je cesto znak.

Slozio bih se da je KKP=Panter,on ce ako je sudeti po izjavama uzeti rekordno mnogo lopti u ruke a to znaci i vise prostora za njihove ostale itekako spsobne bekove,videcemo.Doduse Panter ne zna da se oterasi lopte kada ga odbrana dobro pritiska,dzabe slobodni igraci.Ako mu budu davali faulove za tri bacanja cim izbaci onako desno nogu nasilno i slicne stvari ne pomaze nam ni da nam Laso pozajmi Abaldea i Tejlora.

Sto se tice Dekija ja bih se prvi zezao da ce zakljucati Ledeja ali ovog puta necu jer...nije ni igrao maltene protiv COL,ako ikako doprinese po tom pitanju nemam reci.Ono sto je zanimljvo neko prekomentarisa da nije ledej podbacio zbog taktike zeljka vec ga je Deki cuvao a ustvari u kupu i/ili u trecem derbiju sam zapazio da on nije napadao dole pa cak  ni Vajta.E sad da li je do toga sto je zelimir prespojio u kupu od vristanja na sudije(blago receno lose vodjenje utakmice) ili je promenio planove jer je Deki stvarno ugusio svaki pokusaj u reketu Ledeja u prvom mecu ne znam,verovatno oba jer je ipak mogao da napadne Vajta.

O tome pricam,ne moze se igrati nista pri takvom kriterijumu.Ne mora ni da bude gresaka na nasu stetu kao tada,samo ekstremno pipav kriterijum,pogotovo sto mi bacanja "ne umemo".

Зато је јако битно што имамо предност домаћег. Мислим да неће смети баш тако сулудо да суде као у другом аба дербију.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Урош19 said:

Зато је јако битно што имамо предност домаћег. Мислим да неће смети баш тако сулудо да суде као у другом аба дербију.

Olako se zaboravlja sudjenje na tom drugom mecu, iako je Avramovic direktno odlucio mec moze se reci, mi smo se vracali rezultatski i cini mi se i poveli u trecoj cetvrtini ali je Boltauzer sprecio nezeljeni scenario

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ноћас сам сањао да је ФЧ3 ушао директно са трибина да решава утакмицу тако да ми вечерас ништа неће тешко пасти.

 

Edited by Урош19
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...