Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

2 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nije pefi kriv sto su nas stigli

on je kriv za to sto je iz penzije prihvatio (za velike pare) nesto za sta apsolutno nije spreman

 

za to sto izgledamo kako izgledamo u februaru mesecu i nakon doselekcije je kriv jedan covek

na ovom forumu poznat kao kalemagdan u junu

videcemo da li ce zadrzati taj nadimak

 

 

Hoče. Ali ni to pa ni uspeh u euroligi nebi odljutio ljudi, kojima se zamerio jer je eto, nije sastavio ekipu kako su oni zamislili. Nego iz inita kako je on mislio da je najbolje. Možeš mislit...

 

Da je pogrešio, pogrešio je. Da li je to greška koja se neče moči oprostiti, videčemo na kraju sezone. Baš me zanima šta bi mi to doveli posle njega, i kakve NBA timove od 5m bi sastavljao taj njegov naslednik.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ispade da nama pre treba plej nego centar.

Velika  neorganizovanost i glupiranje u napadu .

Wolters stvarno u zadnje vreme ninasta nelici.

Kalinic ne da me nervira.......dal je jednostavno smotan il voli da izvodi cirkus sa svijim potezima....jos i tehnicke de ga trener neizvidi iz igre.

 

Znam da Radonja preferira odbranu ....tako bira i igrace .

Al brate nek nadje jednog skorera ovako ninasta nelici.........

Kao da si okupio ekipu sa basketa.

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Znao sam da če opet Marković nekako da bude taj glavni krivac 😄

 

Da ne služi ničemu, ok. Ali samo da mi neko objasni kako je on kriv što Kalina u periodu dok je on u igri gubi dve lopte, pravi dva faula (od toga barem jedan nepostoječi), Dobrić maši tri polaganja/floatera (jednog Kuzmić posprema u koš), a to nisu bile jedine greške u tom periodu (Marković je imao jednu izgubljenu takođe).

zato sto kada je markovic u igri igamo 4 na 5

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, L' Imperatore said:

 

Hoče. Ali ni to pa ni uspeh u euroligi nebi odljutio ljudi, kojima se zamerio jer je eto, nije sastavio ekipu kako su oni zamislili. Nego iz inita kako je on mislio da je najbolje. Možeš mislit...

 

Da je pogrešio, pogrešio je. Da li je to greška koja se neče moči oprostiti, videčemo na kraju sezone. Baš me zanima šta bi mi to doveli posle njega, i kakve NBA timove od 5m bi sastavljao taj njegov naslednik.

pa ja ne znam sta ti i ostali cuvari vatre zapravo ocekujete?

da niko ne sme napise da je radonja usrao selekciju iz nekog pijeteta prema njegovj tvrdoglavosti i inatu?

koja bi tacno poenta toga bila?

 

takodje i to sto verovatno ne bi mogli nikog boljeg da dovedemo, nije razlog da bude izuzet od kritike

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kankkunen said:

Ne, a i štaće nam ... može za EL, pa i tu nam ne treba. :classic_smile:

 

Sad nakon ovog poraza nam i ne treba.

 

Covic je pre neki dan na Prva TV rekao da nije tacno da nemamo para za centra , nego da strucni stab nije prihvatio njihova resenja. 

 

Bolje Cirbes da igra znaci :ajme:

 

Samo da pohvalim Holinsa, dosta je napredovao napadacki, odlicne njegove partije u EL ove nedelje.

Edited by Zvezdinho
Link to comment
Share on other sites

Just now, Zvezdinho said:

 

Sad nakon ovog poraza nam i ne treba.

 

Covic je pre neki dan na Prva TV rekao da nije tacno da nemamo para za centra , nego da strucni stab nije prihvatio njihova resenja. 

 

Bolje Cirbes da igra znaci :ajme:

Ne,nego ce reci nemamo dinara  jbga to sto je..jesam dobio pet godina novih za nista, ali smo toliko puni para da trener nije nzao sta hoce...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Veoma zanimljvio na 6:10

 

Pitali Obradovica kako mu se cini sada ovaj ambijent sa publikom i da li mu je krivo sto nije predvodio Zvezdu sa publikom.


Samo sto se nije rasplakao. 

 

"Jako mi je krivo to. Verovatno bi bilo sve drugacije. Uzeti su mi snovi.... ali nije vazno. Ovo je Zvezdino odelo (hvata se za sako) - s njim cu u top8 da idem".

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Markoss said:

I ne znam cemu uopste toliki optimizam oko Kalemegdana?

 

Mi bas dugo preko puta sebe nismo imali ovako ozbiljnog protivnika. Jesmo mi zajebana ekipa, fajterizam i to, ali sa druge strane nas cekaju igraci sa pure skillom uz to predobro popunjeni, pogotovo u reketu gde mi nismo imali utakmicu sa vise od dva upotrebljiva igraca u istoj.

 

Jesmo ih nadigrali u prvom derbiju, ali oni su od tad doveli dva igraca tamo gde im skripi, mi smo doveli 0 igraca i i dalje imamo problem ocigledan na dve pozicije. 

 

A ako se desi da bas direktno od KKP puknemo, ne bih se iznenadio da Radonja zapalinjo u CSKA, Covakis u zasluzenu penziju, a mi da se opet resetujemo na EC mod gde ce Dimitris da nam igra po 20 minuta, i Pecarski na centru. 

 

Teško da je to EC mod. Pre če biti 2011 ABA mod.

 

Radonja i CSKA teško po mom mišljenju, pa i sa bolji rezultatima u Zvezdi. Ali zato bi reko da Žalgiris navija za svaki naš poraz...

 

10 minutes ago, Redstar0356 said:

Urozno posledicna veza je da ti se desava to kad igras 5 na 4 u napadu a boga mi u u odbrani igras sa igracem manjem. Ako ne verujes, probaj da igras i ulicni basket 3 na 3 ali da jedan od tvojih bude beskorisna masa nicega i javi da li ces padati u aut i davati protivniku loptu u ruke. 

 

JJbg, dobili ste me sa ovom teorijom 4 na 5. Neznam šta bi pametno na to odgovorio

 

9 minutes ago, NikadProtivKaline said:

nisu to nonsalantni pasovi

kalina svesno gura tu brzu igru, posto je svestan da su nam u pozicionom napadu sa ovom kolicinom netalenta sanse da damo kos mizerne

o tome je i pricao u nekomk intervjuu pred kraj godine

 

Svesto gura brzu igru na postavljenu odbranu. Genijalno.

 

Btw i pre ove utakmice sam spominjao te situacije gde on bespotrebno jurca sa izvođenjem i prevođenjem lopte i retkokad išta koristno iz toga bude.

 

Just now, NikadProtivKaline said:

pa ja ne znam sta ti i ostali cuvari vatre zapravo ocekujete?

da niko ne sme napise da je radonja usrao selekciju iz nekog pijeteta prema njegovj tvrdoglavosti i inatu?

koja bi tacno poenta toga bila?

 

takodje i to sto verovatno ne bi mogli nikog boljeg da dovedemo, nije razlog da bude izuzet od kritike

 

Volio bi samo znati odakle ta mantra da je vama nešto zabranjeno. Pa kukate otkad je Saša Obradović smenjen. Ako neko ima komentar da se ne slaže sa tim, to nije zabrana, nego razmena mišljenja. Dialog, rasprava, forum...

 

I da, ja mislim da je precenjivanje svoje važnosti u celoj priči, ako misliš da je Radonjić zbog navijača koji su želeli da se dovede Nnoko, namerno reko e sad neču, daj Zirbesa. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Zvezdinho said:

 

Sad nakon ovog poraza nam i ne treba.

 

Covic je pre neki dan na Prva TV rekao da nije tacno da nemamo para za centra , nego da strucni stab nije prihvatio njihova resenja. 

 

Bolje Cirbes da igra znaci :ajme:

Čović priča šta je njemu drago ... :classic_smile:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

 

Veoma zanimljvio na 6:10

 

Pitali Obradovica kako mu se cini sada ovaj ambijent sa publikom i da li mu je krivo sto nije predvodio Zvezdu sa publikom.


Samo sto se nije rasplakao. 

 

"Jako mi je krivo to. Verovatno bi bilo sve drugacije. Uzeti su mi snovi.... ali nije vazno. Ovo je Zvezdino odelo (hvata se za sako) - s njim cu u top8 da idem".

 

- Da li vidite sebe nekada opet na klupi Zvezde?

- Ako Bog da...

Edited by Kooineeperk
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Volio bi samo znati odakle ta mantra da je vama nešto zabranjeno. Pa kukate otkad je Saša Obradović smenjen. Ako neko ima komentar da se ne slaže sa tim, to nije zabrana, nego razmena mišljenja. Dialog, rasprava, forum...

 

I da, ja mislim da je precenjivanje svoje važnosti u celoj priči, ako misliš da je Radonjić zbog navijača koji su želeli da se dovede Nnoko, namerno reko e sad neču, daj Zirbesa. 

ispravka - da sme da napise kritiku a da  ne bude nadojen cirbesovom kitom

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Markoss said:

I ne znam cemu uopste toliki optimizam oko Kalemegdana?

 

Mi bas dugo preko puta sebe nismo imali ovako ozbiljnog protivnika. Jesmo mi zajebana ekipa, fajterizam i to, ali sa druge strane nas cekaju igraci sa pure skillom uz to predobro popunjeni, pogotovo u reketu gde mi nismo imali utakmicu sa vise od dva upotrebljiva igraca u istoj.

 

Zvezda u kosarci, za razliku od fudbala npr, moze sebi da priusti dovodjenje nekih sasvim pristojnih igraca i da bude kompetentna na najvisem nivou. Medjutim u pauzi izmedju dve sezone mora da se gleda malo sira slika, malo dalje i raznovrsnije od igraca koje si trenirao pre pet godina. Takodje, ovo tavorenje godinama sa Davidovcem, Kuzmicem, Simonovicem i ekipom vise nema nikakvog smisla. Ok je taj domaci pogon, svi ce to podrzati, ali dajte malo sveze krvi, da vidimo nekog novog. Detetu je jasno da tu iskoraka nece biti. Ljudima je jednostavno krivo. Imas potencijal, a neces. Ili ne znas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kalinić, Volters i Mitrović u slobodnom padu u zadnje vreme, što se drastično odražava na kvalitet naše igre. No, bolje sad nego kad ne treba. 

Ivanović previše oscilira, za Abu će biti tata kad treba, za EL tankosava. 

Hollins raste i on je jedini trenutno koji igra na vrhuncu. 

Dobrić igra bolje nego na početku, opet nedovoljno dobro za ulogu startnog beka. 

Davidovac kanal uz poneki bljesak. 

Ostale ne bih komentarisao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Veoma zanimljvio na 6:10

 

Pitali Obradovica kako mu se cini sada ovaj ambijent sa publikom i da li mu je krivo sto nije predvodio Zvezdu sa publikom.


Samo sto se nije rasplakao. 

 

"Jako mi je krivo to. Verovatno bi bilo sve drugacije. Uzeti su mi snovi.... ali nije vazno. Ovo je Zvezdino odelo (hvata se za sako) - s njim cu u top8 da idem".

 

Nek se mane patetike. Jasno je svima da Čović u celoj priči nije ni malo nevin i da je tu SO bio stavljen u nezgodnu situaciju. Ali imao je priliku da iskulira mačevanje sa Čovićem. Barem zbog te Zvezde u koju se kune. Jer je u tolikoj želji da ga utera Čoviću, ustvari uterao Zvezdi. I boleo ga je kurac što je to tako, sve dok je njegov ego namiren.

 

Zato se nadam da neče više dobiti prilike kao trener u ovom klubu. Svi ti veliki zvezdaši što su toliko patetisali su nas na kraju uvek najviše zajebali. Na ovaj ili onaj način.

  • Like 17
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, NikadProtivKaline said:

ispravka - da ne sme da napise kritiku a da  ne bude nadojen cirbesovom kitom

 

Ja se sigurno ne slažem sa takvim načinom komunikacije. To je na moderaciji da sankcioniše ili šta več, ali kao što se može videti na svim forumima i topikima ovoga sveta, moderacija teško gde zadržava totalno unbiased pristup, pa se tako neka dtolerišu stvari, samo zato što se poklapaju sa njihovim mišljenjem. I ja sam več bio "žrtva" toga (verovatno retko ko sa dužim stažem na forumima nije bio), ali tome ne pridajem na nekom značaju, posebno ako dolazi od nekih padobranaca.

 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Veoma zanimljvio na 6:10

 

Pitali Obradovica kako mu se cini sada ovaj ambijent sa publikom i da li mu je krivo sto nije predvodio Zvezdu sa publikom.


Samo sto se nije rasplakao. 

 

"Jako mi je krivo to. Verovatno bi bilo sve drugacije. Uzeti su mi snovi.... ali nije vazno. Ovo je Zvezdino odelo (hvata se za sako) - s njim cu u top8 da idem".

Generalno zanimljiva konferencija. I Radonjić malo iskrenih nego inače. Ne deluje razočaran, kao čovek koji je svestan da su dali sve što su imali

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...