Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

1 hour ago, uini said:

 

ja se ne sećam zvezdinog igrača kvaliteta tristana vukčevića ili smailagića još od vujanića npr

 

to ne znači da ih nećemo odeljati ili da se plašimo ili ne znam šta već upisuješ u svojoj glavi  = ali su ovo jako dobri potezi za partizan, makar i kratkoročno, jer imaju trenera koji može da upotrebi te mlade talente.

Tristan je trenutno poluprospekt u odnosu na Borisu Simanica u tom dobu npr...izgleda da smo svi zaboravili kako je vracan sa autoputa i koliko smo mi para ulupali u taj projekat. A znamo i kako se Borisa saga zavrsila, tako da ne bih ja bas balavio nad ovim potpisom. Real je ekipa gde mladi igraci itekako dobijaju ozbiljnu sansu, pa ako je Laso tako brzo digao ruke od njega, mozda ipak znaju nesto sto limar ne zna..🙄

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

to sto smo mi ulupali pare na borisu ne govori apsolutno nista, osim da smo jednom ulozili u nekog talentovanog igraca i nismo uspeli. partizan ce sad imati tri takva u istom sastavu, mozda im se isplati a mozda i ne. 

 

 Šta si mislo kad su u Zvezdu došli Janković , Jovanović , Radičević , Lesor...i svi na 3 godine .Bez naknadne pameti ako može i bez poređenja sa Vukčevićem , Smajlijem 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Chaos Is Me said:

Ja mislim da je dovođenje igrača sada već potpuno deplasirano, sad samo neki superstar iz NBA lige može da nam pomogne u EL gde smo već prežaljeni što se tiče borbe za top 8. Više mi ovo deluje kao standardni premer patke sa regionalnim rivalima.

 

Jbg, treba opet osvojiti tu ABA ligu. Partizan se doselektirao sa dva veoma upotrebljiva visoka igraca. 

 

Svakako bolje da dovedemo centra, nego da ne dovedemo. 

 

Tristan je top prospekt Real Madrida bio. Sigurno je placeno dobro obestecenje za njega, kao i za Madara. Nije bas realno bilo da ga dovedemo. 

Edited by Markoss
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam prije dvije godine pisao o ovom Glasu. Tada je komotno mogao da ga dovede FMP i da ga razigrava. Danas bi možda bio kod nas i dobijao minute u prvom timu. Mora bolje da se radi, ne smije da nam promakne nijedan talentovani momak. Miško dosta kupi, to je istina, ali opet ostane dovoljno da se probere.

 

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Cinjenica je da Imaju tri igraca perspektivna, ali je cinjenica i da su svi 5 u modernoj kosarci (iako su dvojica 4 u teoriji). Zato verujem da se nece sva trojica duze zadrzati tamo. 
Verujem u scenario: 

- Alen igra dobru (ne sjajnu) ovu i sledecu sezonu i ide u neki bogatiji klub

- Tristan postaje Boris Savovic 

- Koprivica od solidnog do loseg - na kraju odlazi bez dubljeg traga

 

ovo je naravno na predugom stapu, ali ne vidim da se trebamo samoubijati, nego pogledati malo u svoje dvoriste i zapitati se kako nemamo igraca mladjeg od 26 u 15 prvotimaca, naravno pokusati da to promenimo

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Betolingar Misdongard said:

Ja sam prije dvije godine pisao o ovom Glasu. Tada je komotno mogao da ga dovede FMP i da ga razigrava. Danas bi možda bio kod nas i dobijao minute u prvom timu. Mora bolje da se radi, ne smije da nam promakne nijedan talentovani momak. Miško dosta kupi, to je istina, ali opet ostane dovoljno da se probere.

 

 

On da, ali Smajlagica su oba vecita zvala preko 50 puta dok je bio u Beku. Svi su znali da je talenat, svi su ga zvali i cimali, on hteo Ameriku. Kad je hteo da se vrati u Srbiju, kontaktirali ga, on trazio 500k. Jbg i taj mladi igrac kosta kao nosilac, a u sustini bas nisi siguran sta i koliko bi dobio. Simanic je igrao za 160k, pa revidirao na 120k, Radanov isto za tu lovu, ali ova para (ne znam kolko ima u KKP, znam kolko je nama trazio) je nesto sto mi dajemo nosiocima i igracima koji su garant. 

 

Za Tristana je isto placeno obestecenje, nema sanse da je Real raskinuo s njim, pogotovo jer je mali igrao u EL. Takodje, i za Madra je placeno obestcenje, a on trenutno deluje kao light verzija srpskog Dimitrisa.

 

Ne znam koga rangirate kao treceg talenta iz KKP. 

 

Mislim, ja se slazem da je nama tim gerijatrija, i da nista ne bi falilo da je tu i dalje neki Radanov, ali uprkos svemu, u Srbiji smo treci klub za talente i to je tako, pa je tako. Ko da Covic ne bi uzeo Petruseva? Jbg, ode u Megu gde ce da igra 30 minuta. Letos ga zovemo, Misko i on traze nesto basnoslovno. Tokom NG je spustio cenu dosta, a i to je opet pitanje kakve bi morali kompromise da pravimo oko minutaze i cega god, posto je to Misku bio glavni trn u oku. Tako da nama ostaje Uskokovic, Momirov i ostali ABA igraci. Sad imamo tog Popovica, meni je on dobar, ali je opet upitan. Gledao sam juniore i koliko sam skapirao tek od 2005 generacije moze nesto da se ocekuje, ovo izmedju nista. Jbg, Partizan uzme onog malog Radovanovica i Tarlaca, Mega uzme Jovica i Djurisica, a nama ostanu ovi trecepozivci. 

 

Npr, oko tog Pecarskog se dizala citava frka kad je dolazio u FMP, kao da je nesto mnogo zajeban Partizan. Pa isto i onaj Pazin mali koji nemam pojma ni gde igra sad, a predstavljen kao novi BB. A istina da su obojica dosli tek kad su tamo izduvali. 

Edited by Markoss
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

@Markoss

 

Za Tristana nije plaćeno obeštećenje. Lova ide Realu kada mali ode u NBA. Obezbedili su se, nisu mutavi.

 

Inače, očekujem Filipa kod vas, dobar potez i za njega, i za Miška, a i za Zvezdu, ukoliko mali potpiše na bar još jednu sezonu. U suprotnom, odjebao bih ga, sad ne može više ni u Megi da očekuje minute pored Poljaka i Matkovića

Edited by Instinkt
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Instinkt said:

@Markoss

 

 

Inače, očekujem Filipa kod vas, dobar potez i za njega, i za Miška, a i za Zvezdu, ukoliko mali potpiše na bar još jednu sezonu. U suprotnom, odjebao bih ga, sad ne može više ni u Megi da očekuje minute pored Poljaka i Matkovića

 

Ne može ni u Zvezdi da očekuje minute i kapiram da je to jedna od kočnica za potpis. Kod Radonje igrač zaslužuje minute igrama u defanzivi,a to Petrusevu nije jača strana.

 

 

Link to comment
Share on other sites

@propolis

 

Baš tako, više nisu u poziciji da diktiraju uslove, Miško i on. Kako im se ćefne. Sad ako uopšte hoće da koliko toliko spasi sezonu pa i karijeru, da mole Radonjića da ga osposobi za korektnog evropskog centra, da mu popravi defanzivne kretnje i to nadmeno ponašanje izbije iz glave. I zato bih ga potpisao isključivo pod svojim uslovima, bez garantovane minutaže, i bar dve sezone. Ako neće, ok, Hamburg i Sasari plaču za takvima

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Setite se 2011 said:

Cigani su čudo , nema druge reči za to.Balavi se zbog prospekata u kkp a nije se imalo strpljenja za mlade igrače u kkcz .
emoji122.pngemoji122.pngemoji122.png






Послато са M2101K9G помоћу Тапатока
 

 

Ne radi se ovde o strpljenju nego o parama. Smailagića smo i mi hteli, ali košta pola milke a mlađahni Vukčević sasvim sigurno nije sišao finansijski s konja na magarca.

 

Takve pare su dostupne samo milionerima iz Humske.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...