Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

30 minutes ago, Šarac said:

Ovo je sad vec ozbiljan damage control. Nisam siguran da li mi se svidja, ali u redu, to je odluka kluba i Kaline zarad malo mira u kuci.

 

Sad je pitanje da li ce ova intelektualno zaostala grupa da prihvati ovo i da prestane ocajnicki da trazi paznju i pusti nas da gledamo kosarku i navijamo za svoj tim?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sva prica o Kalini treba da se zavrsi njemu kao igracu, onome sta pruza na terenu. Da se ceni njegov trud na terenu, da se poštuje sto se vratio u Zvezdu a mogao je da igta u bukvalno svakom EL timu. Ostalo je mlacenje prazne slame. Da li je onaj tvit odvratan? Pa jeste. Nije Kalina nas rodjak ili prijatelja pa da se raspravljamo tu, to njegovo glupiranje neka raspravlja tamo gde je mesto, a kkcz nije.

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hogar said:

Ako te dobro razumem mi se rasipamo parama i možemo pozvati u tim i platiti razne zaslužni igrače koji će više smetati već koristiti. 

Zašto ne pozovemo Raška Katića ili Mariovića a može i Kešelj. 

Cirbes je već bio skoro pa penzija kao i Simon pa nemamo koga uzeti osim njih. I Filip je imao odličnih partija pa što bi on bio drugačiji. 

Daj manite se dvostrukih standarda.

Meni je Cirbes trenutno sto puta lošiji od bilo koje partije Čovića ili bilo koga ali ne bi mi palo na pamet da donosim parole protiv njega ili  Radonjića što ga je doveo. 

 

 

Slažem se da ne treba da igraju na staru slavu, jer su sada uveliko rekreativci. Samo sam ti replicirao da ti je poređenje u najmanju ruku smešno. Filip nije košarkaš. Odnosno, jeste, ali nije za Zvezdu, niti za bilo koji ozbiljniji tim. Pogledaj CV tih Simonovića i Cirbesa, gde su sve igrali, osim u Zvezdi. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Milos 3.14 said:

Kao što rekoh i sa ovim da završim na ovu temu. Nije poenta Irinej, Delije , tenk. Poenta je neprofesionalno ponašanje i zbog toga ga ja osuđujem.

Bole me patka za njegove lične stavove i nedostatak ukusa

 

kako rece jedna reporterka lebronu, "shut up and dribble", sto je okej stav ali je isto okej i da izrazi misljenje ako zeli. patrijarh je samo visoki cinovnik drzavnog preduzeca, bar ja to tako vidim a nije pokazao neku posebno casnu licnost, tako da eto. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Del Piero said:

Ovo je sad vec ozbiljan damage control. Nisam siguran da li mi se svidja, ali u redu, to je odluka kluba i Kaline zarad malo mira u kuci.

 

Sad je pitanje da li ce ova intelektualno zaostala grupa da prihvati ovo i da prestane ocajnicki da trazi paznju i pusti nas da gledamo kosarku i navijamo za svoj tim?

Prihvatili su,pozivaju ljude na tekmu i nivo 400.

 

 

Mnogo je dobra hemija ekipe i oko nje(ljude vole krvava kolena i ratnike) tuga bi bila da se ovim poremetilo ista.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Eto, izmirili su se. Kalina je otpevao Lili Marlen i skinuo sebi i nama  teret sa glave. Sada svim silama na Zelenu sumu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nije mali reket platio. Taman za jednu prosecnu gajbu u Beogradu. Bedak.

 

 

 

 

Edited by Vlada_79
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Milos 3.14 said:

Takve stvari se ne rade jer nisu profesionalne kada se baviš javnim poslom. Izjava tog tipa za početak može da uvredi nekog saigrača, člana stručnog štaba , određeni deo navijača.

Ljudi tome pristupaju emotivno i tu uopšte nije bitno šta o Irineju ili Kosovu misli Kalina. Bitno je da zna da ugrožava funkcionisanje kluba svojim izjavama.

Niko nikad nije čuo Gasola šta misli o papi ili nezavisnosti Katalonije iako sigurno ima stav.

I ok, mi svi volimo kad sportista ne daje suvoparne intervjue, ali na neke teme mora da da te šablonske izjave.

U suprotnom nisi u funkciji tima, videti pod Irving.

Njima je to posao i ta vrsta provokacije pozitivno utiče na njihov biznis. Kod Kaline je kontra

 

Po meni je to glupost. Taj narativ oko neprofesionalnosti je forsiran sa strane onih. kojima ne odgovara da ljudi koji imaju dostup do širokog auditorijuma. nešto tu talasaju i pričaju stvari koje misle. A ima tu i mnogo dvostrukih aršina. Pošto nije problem kada sportisti pričaju i podržavaju neku politiku večine. Ali jeste neprofesionalno kada si drznu kontrirati tom dominatnom narativu. 

 

A o tome ko če da se nađe uvređen bi mogli verovatno da raspravljamo do sutra, pošto je to otišlo u krajnost. U današnjem svetu če se neko pronači uvređen ako mu poželiš dobar dan, jer se on eto odlučio da neče da ima dobar dan, a ti mu tu nešto namečeš. Šta hoču da kažem da se ne treba mnogo sikirati oko toga ko bi mogao da se pronađe uvređen, sve dok ti ne govoriš nešto sa namerom da vređaš ljude. Jer je i ta cancel kultura uvedena baš zbog kontrole. Da ljudi ne govore ono što misle, jer se plaše toga da če ih neko obtužiti vređanja.

 

16 minutes ago, mmajstor said:

 

E al nije napisao nego retvitovao, zar nema tu neke razlike? 

 

Pa taj retweet je sličan kao share na facebooku recimo. Znači imaš mogučnost da iznad retweeta komentarišeš nešto, što obično uradiš ako se sa tim što si retweetovo ne slažeš. Kalina mislim da je ovo samo retweetovo, što je obično znak da se slažeš. Ili je čak stavio ROFL emoji gore, nisam siguran.

 

Za njegovu izjavu o Kosovu verujem da je pogrešno pretumačena. Pa ko bi voleo da se preda Kosovo? Niko. Ali treba stvari nekad imenovati pravim rčeima, a ne politički obrađivati, i mislim da je to bila poanta njegove izjave. Kad ti neko postavi granicu posred tvoje zemlje, a ti nemožeš da je prođeš bez pasoša to treba nazvati pravim imenom.. A da "treba krenuti dalje", se verovatno odnosilo na ljubav političara da podgrijavaju tu temu svaki put kad im zagusti na nekom drugom planu. A verujem da svima ovde na forumu to ide na jaja i doživljava to kao uvredu za inteligenciju.

 

Btw, nije ni loše što smo ovako duboko zaorali u temu. Brže če stići utakmica 😂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Predragdjape said:

*podsecamo da je prilikom ulaskanu halu neophodno predati na uvid potvrdu o prelezanom virusu Covid-19, vakcinaciji ili negativan test.   Stoji na instagram nalogu KK Crvena Zvezda. Za sve one koji planiraju da idu na utakmicu da budu informisani...

How yes no...isto je stajalo i pred Buducnost, pa nisu ni masku pomisljali da traze, a kamoli neke potvrde...kad sam na Instagram stranici kluba pre neki dan pitao sta klub planira da uradi po pitanju bezbednosti gledalaca i postovanju protokola koji su objavljeni, od kluba dobih naravno ignore, ali se zato javila gomila znalaca, koji su mi spremno objasnili.....

...kakve "k..ceve maske", ako se plasis nemoj ni da dolazis, sedi kuci, citaj Covid izvestaje, a mi cemo da uzivamo u utakmici, maske su bulja, corona je fol, ti si indoktriniran i otrovan, rob medija, jadan si, zivi zivot punim plucima, umesto u strahu, plasis se vakcinisan, a ja jok i zabole me itd...

Ukratko, nema pomoci ovom narodu...

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Eh, šta bi bilo od Olija da braća nisu dozvolila da Spanulis dodje iz omrazenog zelenog kluba. Osvojili bi sto su osvojili samo u crtanom filmu, ali bi valjda ispostovali neke svoje principe. 

Delije, je li to taj rezon, jesu li to ti principi?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, BojanaCZV said:

Nista novo za twiter. Najtoksicnija drustvena mreza, gde ljudi misle da su prekul ako psuju, u najmanju ruku.

 

A ovakvi ekstremi, su apsolutno identicni sa obe strane, po pitanju vredjanja i branjenja svojih "uverenja".

Hvala ti na ovome. Da neko sažeto kaže suštinu. Da je neko odraz u ogledalu onoga protiv čega se navodno bori. Ili što bi to ironično rekao pok. Džordž Karlin, po mom mišljenju jedan od pametnijih Amerikanaca druge polovine XX veka: "Boriti se za mir je kao jebati se za nevinost". 

 

Edited by svarozicslo
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

I zvanicno su zakopane sekire.

 

Zvanicno su Delije okacili najnovije saopstenje i ovo je poslednji kompromis napravljen sa KK klubom.

 

A sada mozemo se vratiti na parket, jer nista se znacajno nece desiti na tribinama.

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Milos 3.14 said:

Kao što rekoh i sa ovim da završim na ovu temu. Nije poenta Irinej, Delije , tenk. Poenta je neprofesionalno ponašanje i zbog toga ga ja osuđujem.

Bole me patka za njegove lične stavove i nedostatak ukusa

 

Znam da si rekao da završavaš razgovore na temu, pa nemoraš ni da odgovoriš na ovo ako ne želiš. A dali recimo smatraš da su bili neprofeionalni NBA košarkaši koji su govorili o BLM. Ili kad je Radonjić nekidan rekao da misli da treba svi da se vakcinišemo.

 

Znam, nisu iste stvari. Ali ništa od toga nema veze sa njihovim poslom i sportom.

 

28 minutes ago, oubrevo. said:

 

kako rece jedna reporterka lebronu, "shut up and dribble", sto je okej stav ali je isto okej i da izrazi misljenje ako zeli. patrijarh je samo visoki cinovnik drzavnog preduzeca, bar ja to tako vidim a nije pokazao neku posebno casnu licnost, tako da eto. 

 

Ta isti novinarka bi verovatno retweetovala LeBronov non-basketball komentar, sa kojim bi se složila. Ali pošto je drznuo da kaže nešto što se ne slaže, onda shut up and drible. Nisi ti tu da o tome pričaš, i te fore. Cenzura.

 

15 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Koliko Kalina voli Zvezdu, mogli smo da vidimo pre sat vremena. Rekao je nesto sto ne misli samo zarad mira u kuci i nedizanja tenzije. A Dileje ne bih voleo da vidim vise ikad na EL pa makar bila pet puta losija atmosfera

 

Naravno da nisam ljut na Kalinu što je spustio loptu, ali bi verovatno radije video da je ostao pri svome. Jer tu smo gde jesmo, baš zbog toga što smo sileđijama (i tu najmanje mislim na navijače) dozvolili da nam nameču svoju politiku, a mi smo spremni da učutimo zbog mira u kuči. Problem tu nastaje što se to obično ne zaustavi na tome. Jer kad ti nekome daš prst, on obično odgrize ruku do ramena. Tako da kad ti kupiš mir u kuči, to je obično samo privremeno. Sledeči put če doči da ti kažu kako da se ti ponašaš u svojoj kuči, a na kraju če te i isterati iz nje, pa je više nečeš ni imati.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Šarac said:

I zvanicno su zakopane sekire.

 

Zvanicno su Delije okacili najnovije saopstenje i ovo je poslednji kompromis napravljen sa KK klubom.

 

A sada mozemo se vratiti na parket, jer nista se znacajno nece desiti na tribinama.

 

 

 

 

 

Ne mozemo jos. Verska i kriminalna (dileje) organizacija nam reketira igraca.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...