Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Nema tog centra u Evropi koji će nama drastično podići produktivnost u napadu. Zato i taj centar treba da bude u skladu sa ostatkom ekipom, dobra odbrana, skok, zaštita reketa.

 

Mozli bi svakako imao puno više smisla od slow motion Maika.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Okafor sigurno moze da bira klub u Evropi, bar na osnovu toga sto je bio visoki pik i generalno sto je centar trpac, a takvi jos uvek vrede u jurop.

 

Sto se Mozlija tice, on nam na postojecu centarsku liniju ne bi doneo puno toga, iako je bolji igrac od Kuza i Cirbesa. Mislim ne bi bila steta, al mislim da treba juriti drugacijeg igraca tu. Steta zbog Lesora stvarno. 

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, ragazzo said:

Odavno pratim forum ali nisam pisao i bio registrovan do skoro,pa se zadesilo da prvi post bude upucen tebi.

Sto se ti SD pa mi ga ni nemamo(opet je bolji od drkele i ako ga nema) i to je zalosno i velika greska,niko ne moze da me ubedi da sa dobrim skautom ne bi mogao da iskopas po italiji,izraelu itd ono sto nama treba. Na jednom drugom forumu sam predlagao tomica kao sd al rekose da ga taj posao ne zanima,steta po mom misljenju. Naravno da bih i ja voleo da budemo sto konkuretniji i kandidati za top 8, ko ne bi realno?! Al kad riba smrdi ona smrdi od glave a shvatices i sam na sta se misli,tako da sam ja ipak misljenja da nebojsa moze bolje u ovome da pliva i sa manjim posledicama po nas od limara iz prislonice

Gore se sve slazem, mislim da bi i Tomic bio idealno resenje na ovo sto imamo i ako je imao u EL sezoni svasta nesto nabacano, ali niko nije savrsen, ali bar ima svoje ja...mada je pobegao glavom bez obzira i ako ne znamo nista o tome,valjda smo tu samo da kupujemo karte, solje i majice :))

 

Elem, sto se tice plivanja u govnima, to je bilo aktuelno dok je tu bio zlo Dulo iz plemena kucha, tu su ga fino navukli da udje u to njihovo politicko blato i pomogli da  ode,a da ga na aerodromu ne isprati ni  @cooper                

 

Ovo je sad nesto drugo, nama u EL ne treba niko za plivanje u ......, jer, ako si dobar u EL, sasvim sigurno ces biti dobar i u ABA i onda mi taj tvoj rezon ne pije vodu.

 

Kao sto sam stao na stranu Pesica u slucaju zli Salocofato pa cak ga razumem i u slucaju Radonjica jer trener mora na neki nacin da saradjuje pa cak i slusa SD..

 

Jer zavisi sta i publika zeli, ne moze bas trener kako on hoce i ako se to ovde misli da moze, mora da postoji odredjena hijerarhija. PredCednik tu moze da kaze sta zli, ali kroz SD i da nabavlja pare i da radi stvari koje bi van terena pomogle klubu, tu ne mislim na linc protinickog tima, vec na nove sponzore, halu, struku itd...

 

SD je bitan da kordinira sa trenerom, da mu pomaze u svim sportskim pitanjima, da mu olaksa trazenje igrace pa i sam kontakt sa igracima. Znaci da mu najlakse i najbrz nadje ono sto mu treba...

 

Evo jebi me ako znam ko i kako dovodi igrace u KKCZ i na koji nacin se to odvija. Jesam bio i za Mitra,Simona i Kalinica, ali to je samo deo, krak tima...centarska linija je kriminalna ne za EL i ABA, vec za tempo koji nam tek sledi i to je, evo prvi put cu napisati teska srca, kritika celoj upravi, predsedniku pa cak i treneru..

 

Rezultati su odlicni za sad, bez obzira sto imamo i poraze, ali na duze staze, ovaj tim je mnogo rovit...i nece to moci tako,Bogu se molim za tog nekog centrai da situacija sa Dobricem bude ok,videcemo kako ce se on razvijati, jer mi te njegove kretnje malo cudne...ali nisam doktor pa da ne serem puno..

Edited by Devil In My Pants
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, John Dies at the End said:

Da li "najverniji/najvatreniji" dolaze sutra na utakmicu?

Do koliko godina deca ne plaćaju ulaznice za utakmicu?

 

@Šarac

Do 8 valjda ne placaju deca a veruhem da i koja godina preko toga mogu da se provuku kao deca,kao da ce neko da im trazi bilo sta na uvid da dokazu godiste.

 

Nadam se da ce doci i biti dosledni u tome sto su planirali. Vidim da ima dosta navijaca koji ce sutra doci prventstveno zbog tima,trenera,kluba a i da pokazi svoj stav u odnosu na "verne".

 

Ja na zalost necu moci jer bojkotujem iz vise razloga.

 

- nemamo upravu,tj zato sto smo u VD statusu,

- sto nismo doveli,playa,sutera,rezervnu cetvorku, i jos dve petice, i da vec sada imamo potpisane igrace za decembar za cuvenu doselekciju posle shilbovanja pohedinih igraca posle xy poraza,

Da imamo upravu vec bi to sve imali a ne ove dunstere sto je ova VD uprava potpisala

- zbog upale pluca, a to i nije toliko bitno koliko gore navedeno. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Šarac said:

Do 8 valjda ne placaju deca a veruhem da i koja godina preko toga mogu da se provuku kao deca,kao da ce neko da im trazi bilo sta na uvid da dokazu godiste.

 

Nadam se da ce doci i biti dosledni u tome sto su planirali. Vidim da ima dosta navijaca koji ce sutra doci prventstveno zbog tima,trenera,kluba a i da pokazi svoj stav u odnosu na "verne".

 

Ja na zalost necu moci jer bojkotujem iz vise razloga.

 

- nemamo upravu,tj zato sto smo u VD statusu,

- sto nismo doveli,playa,sutera,rezervnu cetvorku, i jos dve petice, i da vec sada imamo potpisane igrace za decembar za cuvenu doselekciju posle shilbovanja pohedinih igraca posle xy poraza,

Da imamo upravu vec bi to sve imali a ne ove dunstere sto je ova VD uprava potpisala

- zbog upale pluca, a to i nije toliko bitno koliko gore navedeno. 

 

 

Brz oporavak zelim.

  • Like 24
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Devil In My Pants said:

Gore se sve slazem, mislim da bi i Tomic bio idealno resenje na ovo sto imamo i ako je imao u EL sezoni svasta nesto nabacano, ali niko nije savrsen, ali bar ima svoje ja...mada je pobegao glavom bez obzira i ako ne znamo nista o tome,valjda smo tu samo da kupujemo karte, solje i majice :))

 

Elem, sto se tice plivanja u govnima, to je bilo aktuelno dok je tu bio zlo Dulo iz plemena kucha, tu su ga fino navukli da udje u to njihovo politicko blato i pomogli da  ode,a da ga na aerodromu ne isprati ni  @cooper                

 

Ovo je sad nesto drugo, nama u EL ne treba niko za plivanje u ......, jer, ako si dobar u EL, sasvim sigurno ces biti dobar i u ABA i onda mi taj tvoj rezon ne pije vodu.

 

Kao sto sam stao na stranu Pesica u slucaju zli Salocofato pa cak ga razumem i u slucaju Radonjica jer trener mora na neki nacin da saradjuje pa cak i slusa SD..

 

Jer zavisi sta i publika zeli, ne moze bas trener kako on hoce i ako se to ovde misli da moze, mora da postoji odredjena hijerarhija. PredCednik tu moze da kaze sta zli, ali kroz SD i da nabavlja pare i da radi stvari koje bi van terena pomogle klubu, tu ne mislim na linc protinickog tima, vec na nove sponzore, halu, struku itd...

 

SD je bitan da kordinira sa trenerom, da mu pomaze u svim sportskim pitanjima, da mu olaksa trazenje igrace pa i sam kontakt sa igracima. Znaci da mu najlakse i najbrz nadje ono sto mu treba...

 

Evo jebi me ako znam ko i kako dovodi igrace u KKCZ i na koji nacin se to odvija. Jesam bio i za Mitra,Simona i Kalinica, ali to je samo deo, krak tima...centarska linija je kriminalna ne za EL i ABA, vec za tempo koji nam tek sledi i to je, evo prvi put cu napisati teska srca, kritika celoj upravi, predsedniku pa cak i treneru..

 

Rezultati su odlicni za sad, bez obzira sto imamo i poraze, ali na duze staze, ovaj tim je mnogo rovit...i nece to moci tako,Bogu se molim za tog nekog centrai da situacija sa Dobricem bude ok,videcemo kako ce se on razvijati, jer mi te njegove kretnje malo cudne...ali nisam doktor pa da ne serem puno..

Gospodin Tomic me prati na Twitteru i imao sam jednu kracu konverzaciju sa njim. Jedini razlog zasto je otisao je zbog neverovatnog pritiska medija na njega.

Nista Covic, nista rezultati.

Udarili mediji po njemu kao da je najgori a on to nije zeleo da trpi.

Edited by Johnny Štulić
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Manoly said:

https://nova.rs/sport/ostalo/preminuo-veliki-humanitarac-i-zvezdas-inicirao-nemoguce-nasao-najskuplji-lek/

 

Neka je momku laka zemlja... Cuo sam vise puta da je bio pravi humanista...

Ako se neko seca kada je Djenka isao na rodjendan u Obrenovac kod one male zvezdasice. Eh, pa Rile je njen otac.

 

Nek pociva u miru. 

Veliki covek i Zvezdas!

Edited by Šarac
  • Like 9
  • Love 1
  • Tuzno 7
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Johnny Štulić said:

Gospodin Tomic me prati na Twitteru i imao sam jednu kracu konverzaciju sa njim. Jedini razlog zasto je otisao je zbog neverovatnog pritiska medija na njega.

Nista Covic, nista rezultati.

Udarili mediji po njemu kao da je najgori a on to nije zeleo da trpi.

Pominje se kao novi trener Olimpije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Sprivel said:

Sta mislite o Mozliju?

hapoel zanitersovan za njega..

 

no ne znam sto se ovde spominje bilo koji centar, kad radonjic nije zainteresovan za nove igrace..

to nam je sto nam je.. sami sebi smo vezali noge..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Šarac said:

Do 8 valjda ne placaju deca a veruhem da i koja godina preko toga mogu da se provuku kao deca,kao da ce neko da im trazi bilo sta na uvid da dokazu godiste.

 

Nadam se da ce doci i biti dosledni u tome sto su planirali. Vidim da ima dosta navijaca koji ce sutra doci prventstveno zbog tima,trenera,kluba a i da pokazi svoj stav u odnosu na "verne".

 

Ja na zalost necu moci jer bojkotujem iz vise razloga.

 

- nemamo upravu,tj zato sto smo u VD statusu,

- sto nismo doveli,playa,sutera,rezervnu cetvorku, i jos dve petice, i da vec sada imamo potpisane igrace za decembar za cuvenu doselekciju posle shilbovanja pohedinih igraca posle xy poraza,

Da imamo upravu vec bi to sve imali a ne ove dunstere sto je ova VD uprava potpisala

- zbog upale pluca, a to i nije toliko bitno koliko gore navedeno. 

 

 

Bold. Nervira te što nemamo potpisane tj dogovorene igrače za decembar ili što imamo dogovorene. Nisam razumeo.

Edited by Milos 3.14
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...