Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

56 minutes ago, djura.net said:


iz vremena kad je sutirao i pogadjao za 3p, zaista vrhunski talenat, steta velika za sve te povrede koje su mu unazadile karijeru i oducile od suta za 3p. Jokic ga je uglavnom pratio pogledom.

Nisam ga pratio nešto posebno kada je otisao iz zvezde, koju je on povredu imao da ga je natjerala da prestane da sutira trojke?

 

Sad gledam statistiku karijere i sve sezone od pocetka karijere sutirao je bar po koju trojku, dok je recimo 14-15 u Evroligi ispucao cak 65 trojki, doduse uz katastrofalan procenat od 17%, dok je te godine u ABA ligi sutirao za 3 respektabilnih 35% 29 od 85. Znaci te godine je sutnuo 150 trojki, a od 2019 i manrese nije sutnuo ni jednu...

 

Bilo bi dobro kada bi bar pokusavao sa vremena na vrijeme pa ako slucajno upadne i 20% dovoljno da poremeti protivnicku odbranu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mitrovic je dva puta menjao mehaniku suta. Ne znam da li je zbog povrede, ja ne znam za takvu povredu.

 

Karijera mu je osakacena jer je kidao ligamente oba kolena. Da nije, Mitrovic je bio talenat mozda ne za NBA ali za izuzetnu evropsku kosarku. Nacin na koji se on krece i otvara prostor na terenu je bukvalno nivo Jokica.  Jako pametan momak i velika je steta za njega sto nije postigao vise.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Toliko odprilike ima i Ebuka Izundu u FMP-u. Neartikulisan jod uvek, ali zivotinja za Cirbesa koji ne moze ni da skoci vise. U FMP-u su najplaceniji igraci placeni oko 100k evra za sezonu.

Daj ime tog koji je imao 100 k u FMPu.

 

Najvecu platu imao Bolden 48000 za godinu dana.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Edward Louis Severson III said:

Mitrovic je dva puta menjao mehaniku suta. Ne znam da li je zbog povrede, ja ne znam za takvu povredu

Prokleta je Amerika...

 

Mehaniku šuta je promenio nakon leta koje je proveo u Americi radeći na šutu. Ja ne videh takav način šuta pre toga. Kao da je sastavljen iz dva dela. Nikad nije imao neki pouzdan šut ali nakon ovoga ga je potpuno izgubio.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Daj ime tog koji je imao 100 k u FMPu.

 

Najvecu platu imao Bolden 48000 za godinu dana.

 

Ne znam, ovo je moja procena. Nisam siguran da se moze danas igrati sa tako malo novca sto si napisao ali posto ne znam tacne cifre, ostaje mi da ostanem neutralan po ovom pitanju. Recimo igrom slucaja znam da je Jones imao 65 000 evra platu u Borcu. Ne verujem da ima manje u FMP-u. Zasto bi?

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Edward Louis Severson III said:

 

Toliko odprilike ima i Ebuka Izundu u FMP-u. Neartikulisan jod uvek, ali zivotinja za Cirbesa koji ne moze ni da skoci vise. U FMP-u su najplaceniji igraci placeni oko 100k evra za sezonu.

 

Pa baš o ovome pričam. Kao daj da probamo sa Iznuduem. Šta tačno su njegove reference. Dobar utakmica protiv partizana i to da može da skoči. Lik nije ključni igrač ni u FMP-u, a mi da ga dovodimo (ili njemu slične), kao nekog ko bi mogao da nam pomogne u EL. Po mom mišljenju neozbiljno.

 

Ja kažem da kad beč razmišljamo o promenama u rosteru, to mora biti sigurno na bolje. Recimo uz več pomenute Pellle-a i Lessorta. Na listi slobodnih nba centara imamo i imena kao što je Aron Baynes recimo. Naravno, pitanje je koliko se njemu u 36. godini lomata po europi. Ali mislim da u tom starcu još ima udarca. Jak ko bizon, postavlja blokove, skače, bori se, dodao je šut sa distance... E to bi bio pravi potez. A ne menjanje Zirbesa za Iznuduja. Koliko je realno, neznam. Verovatno i ne baš. Ali u tom smeru bi morali razmišljati. Ako ne može, onda ne dirati ništa.

 

Od ostalih poznatih imena slobodni su i Jahlil Okafor kao vlažni slan večine ovde. Meyers Leonard, Bismack Biyombo, Kenneth Faried, Marquese Chriss... A i neka novija imena, koja meni nisu poznata, ali imaju talenta. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, srlepajce said:

Pise se po twitteru da Cirbi ima ugovor do 22.12. 

od 23eg ce da se pise da ima do kraja sezone, ko sto sam i kazao prilikom njegoovg potpisivanja..

 

i recu opet sto je receno milion puta, bukvalno nas je jedan osrednji visoki delio od borbe za top8, no radonjina tvrdoglavost...

sa jedne strane cedi suvo drenovinu, a sa druge strane ni malo popustiljiv za "nove" stvari..

Link to comment
Share on other sites

Zasto je Lazarevic izgubio svoje minute? Ako moze neko upuceniji da kaze. Gledam ga juce sve vreme na zagrevanju, nije promasio ni trojke ni poludistancu a sutnuo je dosta. Znam da nije isto zagrevanje i prava utakmica ali i se vidi da bas nije kamenjar a bio nam je bitan sraf u odbrani.  Bas steta za momka

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, Čvarkov said:

 

I toranj blizanac mu Goran Nikolic 

 

kakav je redži frimen bio šteker-šmeker.

 

baš sam gotivio fmp tih godina (bili su i topalović & jestratijević), ne samo zato što su deljali povremeno partizane, već su igrali dobru košarku.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

Prokleta je Amerika...

 

Mehaniku šuta je promenio nakon leta koje je proveo u Americi radeći na šutu. Ja ne videh takav način šuta pre toga. Kao da je sastavljen iz dva dela. Nikad nije imao neki pouzdan šut ali nakon ovoga ga je potpuno izgubio.

 

Luka ako je pametan da čitavo leto radi na šutu, izbaci lost frames i šutira ko normalan svet, bio bi još bolji i kud i kamo opasniji igrač.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...