Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Ma nije tu problem spor izbacaj koliko mehanika suta, njegov sut sa distance zaista prvo zacudjujuc a onda smesan. Ako ste nekad igrali Nba podseca me kao da zakoci igrica u toku suta i onda sjebes koliko dugo treba da drzis dugme za sut. Kao neki lag da ima bukvalno.  Tako da mozda je bolje da se drzi proverenih metoda jer je klasa u onome sto zna

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Reagovali su izgleda igraci na vapaje sa foruma i odigrali savrsen suterski mec uz standardno sjajnu odbranu.

 

Poslednja dva meca koja su se igrala u duplom kolu su bila prava evrogiska (onako kako bi trebalo da izgleda jedan EL mec) - borba do samog kraja i pobednik koji je odlucen sutem za tri poena. U utorak je Hollins promasio, u petak je Lazic pogodio (a i drugi kada je bilo bitno).

 

Mozda se nekome vise svidjaju 20+ razlike protiv Panatinaikosa i Zenita, ali ja takve meceve ne smatram pokazateljem nivoa na kojem se ekipa nalazi. Ne moze Crvena zvezda ni u Pioniru, a kamoli u gostima ikoga da dobija sa ogromnom razlikom, moraju ovako da se cupaju pobede i da se igraju jako dobri mecevi - jer je, pojedinacno gledano, skoro na samom dnu sto se tice kvaliteta u EL. Naravno, timski smo tu negde u sredini, mozda cak i bolji od toga.

 

Mislim da ne treba dovoditi bilo koga samo da bi se neko doveo. Markovic, Ivanovic i Wolters na 1; Hollins i Dobric na 2; Kalinic, Dobric, Davidovac, Lazic na 3; White, Kalinic i Davidovac na 4; Mitrovic, Kuzmic i White na 5. Nase najvece blago su ti igraci koji su godinama tu i u koje Radonja ima beskonacno poverenje a i oni u njega. Kuzmic koji igra kao u najboljim danima, Mitrovic koji igra nikad bolje, Dobric, Lazic i dosta osporavani Davidovac. Ne znam sta bi doneo tu stranac jer je tesko naci nekoga ko ce pristati na malu ulogu, a da ima potreban kvalitet.

 

Takodje, nadam se da ce se i Lazarevic ustaliti u 12, moramo imati i nove domace snage koje ce nas nositi kada ovi ostali budu odlazili.

 

Sto se tice EL, uhvatili smo pobedu u najboljem mogucem trenutku, skoro da je bio poslednji voz - imamo 3 pobede manje od 7. na tabeli, a Efes je sa 8-8 najverovatnije siguran.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Ridji said:

Nebitno koliko onda pogadja ja bih voleo da pokuša i na utakmici po neki put, bez obzira na procenat drugačija je percepcija odbrane kada ima igrača koji baš nikad ni ne gleda koš i onog koji može nekad da pogodi
 

Skautiran je, niko se neće cimati zbog toga, pa i da nekad pogodi ... čak bi mu namerno ostavljali prostor da šutne.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li neki insajder da objasni šta se dešava sa Vajtom?

 

Igrao je desetak minuta pre dve i po nedelje, a od tada ni minute. Išla je neka nebulozna priča da je zaradio upalu mišića i da zato ne igra, ali to naravno nema veze s mozgom, čak i da je to u pitanju, rešava se za nekoliko dana.

 

Šta je sad problem i kada ga možemo očekivati u timu?

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Није још фит да игра, нема шта друго да буде. Јебига, имао је подужу паузу, а тренира под пуним интензитетом од уникса можда (чини ми се да је тако речено на бившем форуму од стране упућених).

Link to comment
Share on other sites

Ljudima je i dalje u glavi sezona 2014/15 i tekma sa Galatom kada je Luka porobio u sutu i generalno, kao i par Aba trening utakmica gde je dao po koju

trojku, pa formiraju misljenje da Luka moze i treba da sutira i trojke. A u stvari je Luka te sezone sutirao ispod 20 posto u EL trojke.

Jedan  od razloga sto igra ovoliko dobro je sto je shvatio koje su mu vrline i mane i igra racionalno i zna odakle da crpi samopouzdanje.

On nikada nije bio suter i ne treba da sutira trojke, pa sve i da ubode po koju, niti bi nam to nesto doprinelo u igri.

Edited by Cavani
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Poezija je bio ovaj Mitrov skok šut. Uopšte mi nije jasno kako je struka dozvolila da on sam sebi ogranici repertoar i tako umanji vrednost. 

 

Sto se tice centra, vracamo se opet na ambicije. Ako se fokusiramo na ABA mozemo i ovako uz nadu da nece biti povreda i da ce Cirbes da se dotegne. Ako iole razmisljamo o Top 8, ovako nemamo sanse. Sa nekim Lesorom bi bili nesto nezgodniji, ali je i to upitno jer se mi mozda do Bozica oprastamo od velikih EL ambicija.

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, L' Imperatore said:

Nečemo valjda da odustanemo odma, pošto eto ne vidimo koga bi to mogli da izbacimo iz 8. 

 

* Radonja mode on

 

'Mogli bi da izbacimo one timove koji su trenutno u prvih 8 mesta. 

 

* Radonja mode of

Edited by mmajstor
  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Cavani said:

Ljudima je i dalje u glavi sezona 2014/15 i tekma sa Galatom kada je Luka porobio u sutu i generalno, kao i par Aba trening utakmica gde je dao po koju

trojku, pa formiraju misljenje da Luka moze i treba da sutira i trojke. A u stvari je Luka te sezone sutirao ispod 20 posto u EL trojke.

Jedan  od razloga sto igra ovoliko dobro je sto je shvatio koje su mu vrline i mane i igra racionalno i zna odakle da crpi samopouzdanje.

On nikada nije bio suter i ne treba da sutira trojke, pa sve i da ubode po koju, niti bi nam to nesto doprinelo u igri.

 

Mislim, svakako nebi škodilo kad bi u arsenal ubacio i šut sa distance. Ali pitanje je koliko je u ovom momentu to realno. Svakako ništa ne gubi da na tome pokuša malo da poradi u offseason, jer ionako nemože ništa da izgubi, jer šuta nema.

 

Da se mene nešto pita, kao što se me ne pita, ja bi predložio da ubaci onaj ružni šut sa poludistance, koji je toliko dobro služio njegovu braču po stilu, Printezisa i Lior Eliyahua

Link to comment
Share on other sites

Eh, da su nam tu umesto Holinsa Djenka u najboljem izdanju ili Kinsi. Gde bi nam kraj bio. Čak bi nam mozda vise znacio i radonjićki našpanovan Danguba koji moze odbranu da igra vrhunski a u napadu ume da ubode.

Tragicno je da bi bolje bilo da bitni šut-trojku uzme Cirbes ili Kuzma, a ne Holins. Onakvo lomljenje table u kosarci na vrhunskom nivou...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Ridji said:

Nebitno koliko onda pogadja ja bih voleo da pokuša i na utakmici po neki put, bez obzira na procenat drugačija je percepcija odbrane kada ima igrača koji baš nikad ni ne gleda koš i onog koji može nekad da pogodi
 

pa jasno je da ne moze da pogodi

ne vidim sta bi dobili time da povremeno bacu neku frljoku sa trojke

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Laki21 said:

Ima li neki insajder da objasni šta se dešava sa Vajtom?

 

Igrao je desetak minuta pre dve i po nedelje, a od tada ni minute. Išla je neka nebulozna priča da je zaradio upalu mišića i da zato ne igra, ali to naravno nema veze s mozgom, čak i da je to u pitanju, rešava se za nekoliko dana.

 

Šta je sad problem i kada ga možemo očekivati u timu?

Kad bude spreman, vise psihicki nego fizicki. Iako ga niko nije forsirao da se vrati u tim, sama utakmica protiv Zenita je pokazala koliko je on daleko od takmicarske forme.

To je ocigledno na njega uticalo i sve dok on ne prelomi u svojoj glavi da ce trebati vremena da se vrati u potpunosti spreman  na teren cekace ga.

To je kao da mi u ovim godinama odemo na basket negde sa nekim klincima i u glavi mislis da mozes sa njima da se nosis i oni lete pored tebe, pa ti dodje iz dupeta u glavu pa jbte ja nisam vise za ovo.

Tako i sa njim,mislio je da sedeci na stolici pored terena toliko dugo da ce cim kroci na parket da ce sve biti kao pre povrede. Ta spoznaja ga je malo poremetila i zato se sada radi na tom uvodjenju u tim.

Verujem da ce veceras uzeti neke minute s obzirom na sve igrace van tima.

Ako i veceras ne zaigra onda jbga.

 

 

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

e sve pet, ali nemoj slucajno da remetimo hemiju nekim igracem koji ume da skoci i eventualno pospremi nesto iz rola ili koji otpadak

umesto ovih sto se ne odvajaju od parketa

moze eto igrac koji nikad u karijeri nije igrao na 5, i po konstituciji je pre 3 nego 5, ali ni slucajno da se dira hemija

poslusaj me brate, neces pogresiti

ljubi brat

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Šarac said:

Kad bude spreman, vise psihicki nego fizicki. Iako ga niko nije forsirao da se vrati u tim, sama utakmica protiv Zenita je pokazala koliko je on daleko od takmicarske forme.

To je ocigledno na njega uticalo i sve dok on ne prelomi u svojoj glavi da ce trebati vremena da se vrati u potpunosti spreman  na teren cekace ga.

 

Nema veze ima vremena, taman da proigra tamo negde u Aprilu a do tada moze da se prica kako je mnogo tesko i kako nemamo srece. A do maja ce verovatno da stigne i obecani centar. 

 

Quote

To je kao da mi u ovim godinama odemo na basket negde sa nekim klincima i u glavi mislis da mozes sa njima da se nosis i oni lete pored tebe, pa ti dodje iz dupeta u glavu pa jbte ja nisam vise za ovo.

 

Ja letos dobio klinca 11:8. Jeste da sam se posle toga lecio tri dana ali vredelo je. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, mmajstor said:

 

 

Ja letos dobio klinca 11:8. Jeste da sam se posle toga lecio tri dana ali vredelo je. 

 

Pažljivo sa ovim. Kad god su krenula neka busanja u grudi ovde na forumu, završilo se je ili sa objavom nekog polugolog selfija ispred ogledala, ili je @Kronostime sa nama podelio sečanja ne neku ljetnu ljubavnu avanturu sa radne akcije 72'

 

😄

  • Ha-ha 5
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...