Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

17 hours ago, Predragdjape said:

Cetvorku ne bih dovodio jer imamo Whita, a tu su Davidovac, Kalinic i Simonovic.

Posle svega vidjenog ove sezone ja bih Davidovca racunao ne bas kao full time, ali primarno kao cetvorku. Cini mi se da je vecinu dobrih stvari uradio kad je na 4, pre svega defanzivno, a onda je to samopouzdanje prenosio u napad i odigrao 3 dosta dobre utakmice na obe strane parketa.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Davidovac taman zaličio na igrača i odmah povreda jbt.

 

Sad možemo samo da gledamo u kuglu kakav će biti kad se vrati. S obzirom u kakvom je stanju White, čeka nas puno minuta Luke na 4 i Maika na 5. 

 

Ali makar držimo hemiju pod kontrolom.

Link to comment
Share on other sites

 

6 hours ago, Šarac said:

Kad bude spreman, vise psihicki nego fizicki. Iako ga niko nije forsirao da se vrati u tim, sama utakmica protiv Zenita je pokazala koliko je on daleko od takmicarske forme.

To je ocigledno na njega uticalo i sve dok on ne prelomi u svojoj glavi da ce trebati vremena da se vrati u potpunosti spreman  na teren cekace ga.

To je kao da mi u ovim godinama odemo na basket negde sa nekim klincima i u glavi mislis da mozes sa njima da se nosis i oni lete pored tebe, pa ti dodje iz dupeta u glavu pa jbte ja nisam vise za ovo.

Tako i sa njim,mislio je da sedeci na stolici pored terena toliko dugo da ce cim kroci na parket da ce sve biti kao pre povrede. Ta spoznaja ga je malo poremetila i zato se sada radi na tom uvodjenju u tim.

Verujem da ce veceras uzeti neke minute s obzirom na sve igrace van tima.

Ako i veceras ne zaigra onda jbga.

 

 

 

 

 

2 hours ago, Mile1 said:

Davidovac out 2 nedelje

White ce biti u sastavu

 

a kuzmic i dobric?

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, goldberg said:

Povreda Davidovca je bas ozbiljan udarac.

 

U ABA se to i nece tako osetiti, ali u EL ce Kalinic morati da igra 30+ minuta jer su nam sva tri igraca koji mogu na 4 povredjena. 

missis morace da igra po 40 minuta, posto vec igra po 33+ minuta 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Knipex said:

Trenutak kada smo, verovatno, prelomili utakmicu na našu stranu :heart:

 

QQHZBqM.gif

Tu su ga napali i odma mu ubili mastera na pocetku, onda muk i roknu mu čaleta, oni mu ranili devojku, a onda on poceo da trenira karate, da se sveti...vezba sve salto, sve...onda upoznaje jednu malu plavu, onda se ljube, onda je tu malo dosadno...onda nju ubiju, onda on krene u TOTALNU OSVETU!

Krene na jednog, krene na drugog, a onda se popne na tu kulu, ubio prvog, ubio drugog...onda dlakavi taj, on ga udario i curela mu krv i ubije dlakavog i tu ti je kraj!

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Tu su ga napali i odma mu ubili mastera na pocetku, onda muk i roknu mu čaleta, oni mu ranili devojku, a onda on poceo da trenira karate, da se sveti...vezba sve salto, sve...onda upoznaje jednu malu plavu, onda se ljube, onda je tu malo dosadno...onda nju ubiju, onda on krene u TOTALNU OSVETU!

Krene na jednog, krene na drugog, a onda se popne na tu kulu, ubio prvog, ubio drugog...onda dlakavi taj, on ga udario i curela mu krv i ubije dlakavog i tu ti je kraj!

:classic_biggrin:

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

da kazem i ja koju za dnevnik apropo rsb-a..

missim nie da sam ih sad redovno citao, a pisao sam jos manje, tacnije  2-3 puta sam se registrovao, al ne bih potrajao duze od 5 postova, sto dovoljno govori o nekim stvarima, jelte...

no, 90% clanova su mahom normalni, kao i vecina moderatora, koji su ipak pod kontrolom bolesnih maloumnika i mafijasa sa sipke..

 

lm, gasenje foruma kao foruma djene djene, al stvari su mnogo ozbiljnije nego sto je postojanje bilo kog foruma..

pricamo o degenericima koji su u stanju da ugase klub a kamoli jedan forum..

 

da stvar bude jos dijabolicnija, o sudbini danas foruma, a sutra kluba pitaju se oni koji stoje iza slogana zvezda iznad svega, a prete i hoce da biju one koji zvizde na povike oliju u mecu izmedju zvezde i olija...

sto dovoljno govori o kakvoj skupini malo je reci ludaka se radi.. 

naravno ne bi oni nista mogli da nemaju iza ledja vlast, koja ih je tu postavila a zauvrat ih koristi za pljave poslove, dok im trebaju i dok ne polete previse, jelte..

 

e sad ne znam zasto sam ovo napisao, al u svakom slucaju neskodi a cim ne skodi, znaci da koristi..

by the way, ovaj post je no reply :coffee:

 

  • Love 1
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Izbegavao sam malo da pisem, pre svega mi je trebalo malo duze vremena da sagledam neke stvari. Sto se mene tice sezona za sada zadovoljavajuca, u igri smo na svim frontovima, u EL se drzimo dosta dobro. E sada, svi znamo za veliku nesrecu u vidu povreda, ja sam na startu sezone mislio da smo zestoko hendikepirani na 5, ali dizanje forme Kuzmica i nestvaran start sezone Mitrovica u stvari fokus baca na bekovsku liniju.

 

Meni mogu pojedinci da pricaju do sutra kako Holins razbija u odbrani, ja i dalje smatram da je on greska u koncepciji, jednostavno nama je trebao bek drugacijeg profila, jednostavno bolji suter. Svi smo mi ocekivali bolju produkciju od Dobrica, ja prvi sam bio u fazonu pa Ok Dobric ce u napadu da ima solidan ucinak, Holins ako bude na nekom nivou iz Zenita puna kapa. Ali povreda Dobrica i logican pad forme, a Holinsov raspad u napadu nas je sigurno kostao bar jedne pobede vise. Holins je sve ono sto nam nije trebalo, jako slab sa loptom, jako slab suter, jako slab ulaz. Sve ok, kida u obrani, ali kada je on u igri jako smo ograniceni u napadu, nase primarne kosgeterske opcije je mnogo lakse zatvoriti kada znas da beka mozes da ostavis samog na sutu!? Mi generalno zivimo i umiremo od obrane, ako smo energetski ok i kada smo u stanju da igramo agresivno svih 40min , jako smo zajebani za svakoga.

 

E sada svi smo svedoci da nam je u nekoliko utakmica malo falilo, e to malo je upravo taj ucinak u napadu. Mi jesmo specificna ekipa, mi gro asistencija pravimo preko Kalinica i Mitrovica sto je samo po sebi neobicno. Dovodjenje Markovica je meni logican potez jer Ivanovic ne moze da bude play na ovom nivou, on je vise neki kombo bek koji jako dobro funkcionise uz primarnu opciju na 1. Mi moramo jednostavno da izvucemo maximum iz nase spoljne linije kako bi ostali u trci za top 8, cim imamo bar nekakvu produkciju od bekovske linije dobijamo, cim na skroz stane sut desi nam se Uniks i Alba. Da smo doveli nekog centra sa poenima u rukama, mozda bi taj balans u napadu bio povoljniji, ovako dosta zavisimo da li cemo imati nekoga raspolozenog u sutu. Najveci promasaj je angazovanje Cirbesa umesto nekog atleticnog Amera koji moze da isprati bekove i da odigra nesto iz pick-a, jer jednog Kuzmica imamo. Da smo doveli nekog ispod radara, nekog iz razvojne lige, bolje bi prosli jer nikako ne mogu da shvatim da posle povrede White-a mi reagujemo tako sto dovodimo Cirbesa koji kao tinejdzer izlazi po splavovima i fasuje koronu, za rubriku verovali ili ne.

 

Ponavljam iz sadasnje perspektive Holins deluje da nije ono sto nam treba, ali letos niko nije mogao da pretpostavi da ce da igra ovako, ja prvi sam mislio da ce da bude dobar par sa Dobricem, ali kada smo vec snimili situaciju, dovodjenje Cirbesa je tezak nonsens i moze da nas kosta jako puno. Jbg da je tu bio White bilo bi ovo dosta bolje u napadu jer je on mogao da siri u sutu za 3, ovako smo dobili Davidovca koji se pokazao kao jako dobar defanzivac na 4, ali nas toliko nece sa povredama i koronom da je to strasno. Ovo ce znaciti dalje raubovanje Kalinica i vise minuta za Cirbesa sto mi se ne svidja, da smo reagovali na vreme a imali smo ga na pretek svega ovoga ne bi bilo. Zbog cega nismo doveli centra uvek ce mi biti misterija...

 

E da, moze li neko na PP da mi objasni situaciju sa RSB, pisao sam neko vreme tamo pa sam naravno dobio ban, ali me cisto informativno zanima zasto je ugasen taj forum?

Edited by Helmet
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...