Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


JPM

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

16 minutes ago, Laki21 said:

Radonja fair and square rešio Žoca.

 

Dejo je sada bolji trener i to je ogromna prednost koju imamo. Jedan od najboljih trenera EL.

Što tako skromno?

Ova fake Darušafaka je premekana ekipa. Samo se mi pitamo u međusobnim mečevima.

Sudije pokušale da naprave zanimljivu završnicu. Nisu uspele.

Pefi slabo odmenio Dimitrisa.

Bravo za Luku, Kalinu i Šegija.

Hvala Cirbiju što je tu.

Edited by pavijan2
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Generalno, nisu oni losa ekipa, naprotiv. Ipak Zoc je vrhunski trener.

Ubjedjen sam da kad bi izbacili tu mrznju, taj stav mrznje, prvo Zoc pa ostali, da bi nas dobili veceras.

Al to im je imidz valjda, jebemliga sta već. Nek samo tako nastave, sami ce sebe ukopati.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Laki21 said:

Radonja fair and square rešio Žoca.

 

Dejo je sada bolji trener i to je ogromna prednost koju imamo. Jedan od najboljih trenera EL.

 

Zoc samog sebe resio. Totalno sulude rotacije i genericke izmene. Impacrt s klupe 0 bas zato. Mur nista u prvom, Dangubic nista u drugom u smislu minuta, pa ni Kuruc koji je dobro cuvao Kalinu. Zagorac i Avramovic odigrali za Zvezdu, a solidnu minutazu uzeli. Dal je namerno il slucajno ne znam, ali suludo.

 

Hvala bogu pa je metak zvani Aleksa Avramovic izbegnut, a upozoravali smo...

 

Mada Radonja dobro spremio tekmu. Da nas je ranije krenyo sut... Dobric dobacio do 15, a promasio tri otvorene trojke. Pefi ce da znaci, jer Ivanovic oscilira kao da je junior. Danas je vracao Partizan vise puta.

 

Sta reci za Luku, potcenjuje se bas, a jedan je od nasih najkonstantnijih igraca. 

 

I da, Kalinu ne bih menjao za Lebrona.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, L' Imperatore said:

Ala probacuju komšije loptu kroz obruč, nema šta...

 

 

 

Ovaj post nije bio mišljen kao ponižavanje i nepoštovanje rivala. Nego više kao kritika našim kritičarima.

 

Ja sam iskreno očekivoa ovakvu utakmicu. Kao što sam i napisao, komšije su trenutno ekipa koja tek treba da uči raste. A mi več imamo dobro  razrađen sistem. Očekujem da oni uz Željka dignu sve skupa na jedan dosta ozbiljniji nivo u sledeče pola godine, i da tu bude baš dobrog šibanja u playoffu.

 

Što se same utakmice tiče, nema se šta puno napisati. Mi odigrali standardno svoju košarku, gde smo ugušili sve osim Smajlagića u prvom poluvremenu, a Moora u drugom. Ofanzivno osim Luke, niko nije bio nešto naročito dobar. Što znači da tu imamo rezerve kolko hočeš.

 

Posle ovoga danas, samo mogu da ponovim Lakijeve reči: Radonja bi prije dao svoja muda nego Hollinsa. Kakvi Freemani, kakvi bakrači.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, PERICA!!! said:

Generalno, nisu oni losa ekipa, naprotiv. Ipak Zoc je vrhunski trener.

Ubjedjen sam da kad bi izbacili tu mrznju, taj stav mrznje, prvo Zoc pa ostali, da bi nas dobili veceras.

Al to im je imidz valjda, jebemliga sta već. Nek samo tako nastave, sami ce sebe ukopati.

 "Da se igralo tri dana" ne bi nas dobili i/ili prešli u vodstvo 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Poprilicno su bolji defanzivno nego sto sam ocekivao. Ipak, mi smo drugi nivo.

 

Setih se jednog posta naseg starog drugara valjka posle jednog derbija. Mi sa Pesicem na klupi.

 

Parafraziram:

Igrali ste dobru odbranu, ali je nasa bila celik veceras.

 

To je otprilike to, jedva da im je poneka akcija prolazila. Sve skautirano, svaka rotacija pravovremena. 

 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Kako ono bese spika kad smo maltene ziveli u avionu, nije pitanje dal cemo izgubiti nego koliko, sacekajte 14.11. kazce vam se samo, skorer kad treba boc, Mur sleser itd.. 😂

A ono rutiniranje, klasican primer EL protiv EC ekipe, prava ekipa protiv 3-4 dobra pojedinca i dobrog trenera. Ni u jednom momentu nije bila ni najmanja sumnja u pobedu, cak ni kad su spistili na -5.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, John Dies at the End said:

Kao sto rece komentator na hrvatskoj areni...naleteo je danas Ledej kao i kompletan tim Partizana na zid.

 

Kratko i jasno. 

Istina ,Domagoj iz Zadra komentirao. Ja sam gledao tu celi meč Čovjek se baš kapi u košarku i retko kad ako i ikada  je neobjektivan.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, John Dies at the End said:

Kao sto rece komentator na hrvatskoj areni...naleteo je danas Ledej kao i kompletan tim Partizana na zid.

 

Kratko i jasno. 

Istina ,Domagoj iz Zadra komentirao. Ja sam gledao tu celi meč Čovjek se baš kapi u košarku i retko kad ako i ikada  je neobjektivan.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...