Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, Princeton said:

Mogu li se već uzeti tikete za derbi? Mislio sam da ih uzmem nekoliko na poklon drugarima, pa ako može neka dobra duša da proslijedi neki link i gdje, šta, kako.. 😊

Mislim da ih neće biti u prodaji, godinama ih nema u slobodnoj prodaji.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Princeton said:

Mogu li se već uzeti tikete za derbi? Mislio sam da ih uzmem nekoliko na poklon drugarima, pa ako može neka dobra duša da proslijedi neki link i gdje, šta, kako.. 😊

To se podeli ljudima od poverenja:) nekad se desi da vaze karte od prethodnog meca (u ovom slucaju Asvel) nekad se podeli dosta karata sponzorima i prijateljima kluba pa oni da dele onima za koje su sigurni da ce doci. Naravno, sve u cilju izbegavanja prisustva gostujucih navijaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

Sta kazu braca forumasi, koga bi pre - Lesor ili Hasan?

na prvi pogled, rekao bih slicni igraci, sa slicnim manama i prednostima

lesor mozda nesto eksplozivniji i brzi, mozda bolji fit za tranzish ofens

hasan nizi, deluje nesto jace i mozda spretniji oko obruca

 

to je bez gledanja statsa, samo eye test...s tim da sam lesora nesto vise gledao nego hasana

bilo bi dobro ako guru ima neke napredne statse da podeli za obojicu

 

sta znam, u ovom trenutku, ja bih bio zadovoljan bilo ko od njih dvojice da dodje

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Igor_ said:

Zasto Mitrovic nije radio na 3p range, to mu je velika greska, covek dve sezone nije sutnuo trojku, secam se da je u prvom mandatu kod nas sutirao.. 

Luka u EL kroz celu karijeru ima 20% šuta.

U jedinoj sezoni kada je uzimao više šuteva za 3 2014/15 17,5%.

Zabluda je da je on ikada imao šut za 3.

Edited by pavijan2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, pavijan2 said:

Luka u EL kroz celu karijeru ima 20% šuta.

U jedinoj sezoni kada je uzimao više šuteva za 3 2014/15 17,5%.

Zabluda je da je on ikada imao šut za 3.

Morao sam da proverim Lukine procente posto mi je ovo za sezonu 14/15 delovalo neverovatno. Stvarno 17.5%, a u top16 3/34. Jezivo. U sezoni 11/63, a 4 trojke je dao na onom mecu protiv Galate. 

 

Doduse u ABA ligi to deluje dosta bolje. 14/15 trojke 29/85, pristojnih 34%. Naredne sezone 7/20, propustio dosta zbog povrede, a onda u poslednjoj 16/17 sezoni 15/43, 35%. Dakle nije zabluda da je nekad imao sut, ali sam iskreno iznenadjen tragicnim procentima iz EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Del Piero said:

Morao sam da proverim Lukine procente posto mi je ovo za sezonu 14/15 delovalo neverovatno. Stvarno 17.5%, a u top16 3/34. Jezivo. U sezoni 11/63, a 4 trojke je dao na onom mecu protiv Galate. 

 

Doduse u ABA ligi to deluje dosta bolje. 14/15 trojke 29/85, pristojnih 34%. Naredne sezone 7/20, propustio dosta zbog povrede, a onda u poslednjoj 16/17 sezoni 15/43, 35%. Dakle nije zabluda da je nekad imao sut, ali sam iskreno iznenadjen tragicnim procentima iz EL.

EL je najbolje merilo.

Luka ove sezone igra najbolju košarku svog života i samo neka tako nastavi.

Edited by pavijan2
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...