Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Kave antikosarkaske bljuvotine se pisu ovde. Prvo i osnovno, tim je napravljen po Dejovom ukusu, to ne sporim, ali pitanje je uopste koliko je mogao da se rasiri. Sumnjam da je uopste hteo da oporavlja karijeru Zirbesu, ali i samo upisivanje na listu igraca je prevelika zajebancija i to od njega nisam ocekivao.

 

Drugo, mi i nemamo los tim ako se uzme da imamo dva bitna povredjena igraca, sledeca greska je sto od raspadnutih igraca koje smo morali skartirati uzeti dva dobra EL igraca.

Pitanje je uopste da li smo mogli da negde utopimo te igrace tipa Davidovac, Lazic, Uskokovic,  ajde Zirbesa da ne racunam, posebno Simonovica..

 

Jako je bitno da mi te igrace nismo mogli da utopimo jer imaju jake ugovore za kvalitet koji donose na terenu. Deda ima 1.9p u EL na 17minuta, cak i da se ozivi u jednom dluto je banalno, ostali svi zajedno nemaju 5ppg i 5rpg, 5apg zajedno

 

Najveca laz koju je pokrenula kuhinja iz Zeleznika jeste da DR bi najradije uzeo tim pre 5g...U Zvezdi za nase vazi kad dodjes da ne pitas za platu, bice jednog dana,josmanje smes da se bunis jer si onda lincovan od covica i ostatka ekipice koja nije mala.

 

Tim je odlicno delovao do povrde Vajta pa i u napadackom arsenalu ali nismo smeli dozvoliti da 1-2 igraca povredjena sjebu sve.

 

Da se razumemo kritika ide na trenera i upravu u razmeri 30-70% jer se ipak uprava vise pita. Da budem precizan VD uprava.

 

Holins nije problem, uloga Holinsa je problem jer on ne moze biti glavni igrac, na njega treba tu neki Lojdoliki i centar da svuku teret sa njega da je jedini crni igrac i pritom neko krilo/bek i njegovi procenti su losi jer vise nije igrac uloge, vec igrac koji mora doneti prevagu a on za to nije na EL nivou.

 

Da s ima para da se oteraju polovnjaci,bili bi oterani pre sezone, za pare koje igraju a nisu male oni ne pruzaju na EL nivou nista trenutno,a tesko da ce se to u buducnosti promeniti.

 

Da napomenem da mi kod kuce smo igrali u EL samo dva meca, jedini kiks je protiv Albe i da nam sledeca dva meca +partizani odredjuju sudbinu tj pravac u kom cemo ici ove sezone. Dve pobede bi vratile pljuvace u mrak, onda bi mozda dosao i trenutak za malu ispravku u rosteru, ali LJUDI mi smo prosle godine izgubili za nista gomilu novca i ocigledno je da predCednik Srbije ima nameru da ovu stranu iz Mordora uveseli do izbora,a na nasoj nesretnoj upravi je da obezbedi novce koji su sami zasrali i da onda izvrse pritisak na Radonju.

 

Mene je zabrinula Radonjina izjava da je uspe u EL da budemo iznad mesta gde smo bili prosle sezone, to ne govori  trener koji je upoznat ''da su pare za igrace obezbedjene''...ipak njegova ljubav prema Zvezdi ga je vratila da pomogne u ovim tamnim vremenima i da se ova sezona izvuce na neku magiju.

 

I ne treba zabraviti da je Dejo majstor za dizanje forme i da ce se ona dizati iz nedelje u nedelje, sad videcemo kako ce on i vd uprava reagovati na problem ociglednog kvantiteta u rosteru na manjak kvaliteta.

 

Nase je da ih podrzimo do kraja sezone, pa cemo videti sta ce biti...verujem da ce Holins ostati do kraja sezone jer je njemu uloga problem,manjak kvaliteta je na strani sto nam fali jos par domino igraca koje mislim daj Boze jednog da dobijemo jer ce pre ili kasnije zabagovati i centarska linija.

4 minutes ago, Clash said:

Vreme je da se Peja oglasi

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Satan said:

i da me pogresno ne shvati brat Losmi, i sam sam takav, sve se nadam bice nesto a na kraju-trcanje sa šampinjonima

Ma apsolutno te nisam pogresno shvatio.

Zapravo je to kod mene bio rolerkoster.

Pre pocetka sezone sam i predvidjao 2 do 3 pobede u prvih 8 kola, zbog teskog rasporeda i mnogo povreda.

A onda smo to ostvarili nakon 3 meca, i mislim da je ljudski da se covek ponada, zar ne?

Al onda se nekako poklopilo sa onim sto sam prvobitno mislio, i doslo je do razocarenja.

Ne mastam ja ni o kakvom f4, vec da budemo konkurentni sto duze u ovom maratonu.

Deluje da ce to biti na nivou od prosle sezone, ali ajd neka pogresim.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Devil In My Pants said:

Kave antikosarkaske bljuvotine se pisu ovde.

istina, ti negde prednjacis...u ulozi dejovog licnog portparola

 



Najveca laz koju je pokrenula kuhinja iz Zeleznika jeste da DR bi najradije uzeo tim pre 5g..

ovo sam licno ja napisao, tako da mozes da odskakuces sa tim podmetanjem

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, StiviKivi said:

Naša hala, tu treniramo, Mega protivnik i mi imamo 27 % šuta za 3 poena i to što Simon podigao procenat sa one 3 trojke. Ja ne znam šta je više problem. 

A zamisli da nam je to forte, pa da imamo 19% 🙂   Izvini Laki, bilo je jace od mene 🙂

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Barem nema oscilacija u sutu za 3p. 

 

image.thumb.png.df78c9855b925cefbc112013b86add2c.png

 

 

Da li previse rade u teretani?

Da li se laktaju u busu/avionu ko ce da nasloni ruku na naslon? 

Da li su se odali neumerenom Kalinizmu?

 

Evo, ne znam vise sta je sa tim sutem za 3p... Do Partizana spustamo na nas EL prosed, spod 25%, a onda tamo bice ok nekih 20%. 

 

 

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Kooineeperk said:

Barem nema oscilacija u sutu za 3p. 

 

image.thumb.png.df78c9855b925cefbc112013b86add2c.png

 

 

Da li previse rade u teretani?

Da li se laktaju u busu/avionu ko ce da nasloni ruku na naslon? 

Da li su se odali neumerenom Kalinizmu?

 

Evo, ne znam vise sta je sa tim sutem za 3p... Do Partizana spustamo na nas EL prosed, spod 25%, a onda tamo bice ok nekih 20%. 

 

 

Pao si na nasu foru,skrivamo karte,pravimo se neuki i nevesti do derbija.Onda Holins i Dobric po 5/5 za tri,Luka takodje pogadja dve i otkriva da se vec 2 sezone spremao za ovo i da ustvari zna da sutira za 3.

Ja sam pre par tekmi rekao do neke Mege ili Pao ovako sutiramo,bude li se nastavilo i posle ovih ja ne znam u cemu je stvar,neka visa sila.Prosto je teze odrzavati ove procente kod nasih bekova nego sutirati 30%,zaista.Tolike godine treninga, pa i slucajno bi pogodili vise.

Edit:pre par utakmica je bio podatak da Kalinic ima najvise postignutih trojki u timu,cini mi se da je bez problema zadrzao poziciju,tragicno.

Edited by UDresuKvinsiMilera
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kooineeperk said:

Barem nema oscilacija u sutu za 3p. 

 

image.thumb.png.df78c9855b925cefbc112013b86add2c.png

 

 

Da li previse rade u teretani?

Da li se laktaju u busu/avionu ko ce da nasloni ruku na naslon? 

Da li su se odali neumerenom Kalinizmu?

 

Evo, ne znam vise sta je sa tim sutem za 3p... Do Partizana spustamo na nas EL prosed, spod 25%, a onda tamo bice ok nekih 20%. 

 

 

Možda da im timski... Slušaj mene... Školski psiholog objasni stručno da od "kalinizma" može da se oslepi... 😄

Link to comment
Share on other sites

Rutinska pobeda, PAO je bio ocajan protiv Kolososa i dobili su 20 jer ovi nisu mogli okean pogoditi iz izglednih pozicija. PAO je retko odvratan tim,mozda bi i zeleni to rekli za nas da su gledali Megu :)) 

 

Taj mec se prosto mora dobiti..bez te pobede krecu kofe govana i ako smo u dosta losoj poziciji kao sto kaze nas vd preCednik. Tu se slazem sa njim.

 

Sledece dve nedelje su kljucne il ide ona kamen na kamenu..

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Devil In My Pants said:

Da se razumemo kritika ide na trenera i upravu u razmeri 30-70% jer se ipak uprava vise pita. 

 

A jel moze 31-69%?

 

Quote

Mene je zabrinula Radonjina izjava da je uspe u EL da budemo iznad mesta gde smo bili prosle sezone, to ne govori  trener koji je upoznat ''da su pare za igrace obezbedjene''

 

Ne govori, to govori neko ko unapred zeli alibi za ostvaren rezultat. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...