Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

Stefan Lazarević nije nabildan, ali je nešto mnogo zajebanije od toga. On je žilav! Žilav poput onih košćatih i žilavih seljaka-zemljoradnika, nema niti jedan gram viška, samo kost i mišić. Samo nečural bajo moj! Kad naletiš na takvog lika znaš da si najebao! Igrao sam u mlađim kategorijama (davno beše) protiv sličnog lika, ja vam ne mogu opisati taj doživljaj. On je jak kao crna zemlja, ali na sve to svaka kost u njegovom organizmu se bori protiv tebe, bocka te. A lakat koščat, pa kako god da ga postavi uz tvoje tele nanosi ti bol i nelagodu, o udarcu da i ne pričamo. Kad na sve to dodaš borbeni karakter i želju za nadmetanjem, dobijete jednu defanzivno našpanovanu mašineriju.

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, L' Imperatore said:

 

Da, u pravu si. Ja am gledao previše površno na to. U stilu, Lazić ume da metne tricu, Lazarević samo da prikuca iz backdoor cuta

Malo je prošlo od sezone te je i uzorak mali ali pokazao je i Lazarević, doduse više na startu nego u poslednje dve utakmice, da moze i on dobro da pogadja. 
Zbog toga sam i napisao posle Budućnosti da je kao neki Kalina sa mnogo nizim samopouzdanjem, jer će se mnogo teze odlučiti na šut koji mu izgleda nije toliko slabiji ako ih bas poredimo. Veća ofanzivna razlika je u ball handlingu, napadanjem koša licem i naravno razigravanje ostalih. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Vlada_79 said:

Meni je Omic izgledao posle tih prozivki kao da je odigrao sa 70% mogucnosti. A i Branko kapiten nije stao u njegovu odbranu, kao sto je stao za Ficka.

Nije smeo.

 

Ovo sve sto si nahvalio Kalinu, njih zabole bas uvo. Valjda si vec skapirao kakve su to njuske.

 

 

 

Ajmo opet jedan upis istine radi, taj Lazic se vise puta licno sa njima sukobljavao, prvo u Areni posle poraza posle produzetaka od Pirejskih cigana kada se zakacio sa jednim njihovim pored terena, da ne vadim klip.
Drugi put kada je OMIC bio kod nas, kada su svi prisli onom njihovim delom da se pozdrave , OMIC je ostao sam na centru van ostalih igraca i licno i personalno je otisao do njega i na silu ga uvuka u grupu sa ostalim igracima, pozdravili su se svi i igrace je poveo sve igrace zajedno sa Omicem u svlacionicu. 

 

Evo sada sam pored Covica i Lazicev advokat, a svojevremeno sam bio na istim ovakvim mestima i Radonjicev kada su mnogi ovde sadasnji njegovi branioci i nosioci njegovog avatara ga terali govnjivom motkom nazad u Milogoru. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Ridji said:

Malo je prošlo od sezone te je i uzorak mali ali pokazao je i Lazarević, doduse više na startu nego u poslednje dve utakmice, da moze i on dobro da pogadja. 
Zbog toga sam i napisao posle Budućnosti da je kao neki Kalina sa mnogo nizim samopouzdanjem, jer će se mnogo teze odlučiti na šut koji mu izgleda nije toliko slabiji ako ih bas poredimo. Veća ofanzivna razlika je u ball handlingu, napadanjem koša licem i naravno razigravanje ostalih. 

 

onu loptu na isteku napada je ubacio iz vazduha sa puno osećaja. ispade da je dovođenje kalinarija važno i za razvoj lazarevića, ne samo za rezultat ove sezone. 

verovatno ne postoji idealniji mentor za njega.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Mile1 said:

ta informacija se pojavila pre 3 dana.Nadam se da nece biti nista od toga stvarno bi ispala velika bruka

 

Što se tiče ove informacije, iako sumnjam da je tačna, da se podsetimo onog posta sa RSB (lavrnja ga je svojevremeno okačio kod nas posle te utakmice sa Olimpijakosom i odlaska najverniji)

 

Quote

Do sada kada sam pisao ovde, a pisao sam malo, a posle ovoga sto cu da napisem necu pisati vise nikako, za to vreme sam vas postovao, vase stavove, i to da se ovde pise iskljucivo cirlicom, ali sada necu, toliko.


Ono sto zelim je da vas zamolim da nastavite da bojkotujte KK i u EL, a siguran sam da bi se sa mnom slozio i ogroman broj Zvezdasa sirom sveta. Prosto, vi takvi ne zaluzujete ovakav klub i zato odjebite od njega. Nadam se da su vam vecerasnji zvizduci vise od pola hale stavili to do znanja. Bojkotujte vi KK, ja cu FK i svi srecni. Noge mi otpale obe ako ikad vise krocim na onaj Sever, leglo narkomana, kojima su jebeni odnosi sa ciganskim Grcima vazniji od sopstvenog kluba, zvizdite i vredjate sopstvene igrace, vi ste dno dna.
Kunete se u neko pravoslavlje, srpstvo, pola vas narkomancine, istetovirane gorile, ubice, vi ste ruglo, ostrascena stoka puna mrznje. Zasto ne zvizdite Benu, i on je musliman? Al nemate vi kapaciteta da to skontate sami dok vam se ne kaze.


Cekaj ba, vi ste u nekim "bratskim" odnosima sa tim grcima, koji su do pre par meseci na klupi imali ####cinu?? Alooo? to vam ne smeta?


EOno iz uvoda bih ponovio, molim vas da bojkotujete KK, jer ocigledno je vama obraz kao djon, ne smeta vam EL iako se u istu dolazi preko ABA lige? Jadnici jedni bolesni.


Vi ste ti koji prave podele medju Zvezdasima, kamo srece da zavrsite k'o Grobari, da se poubijate izmejdu sebe.. Jebem vas u usta. Zasto? ZATO

 

svaki put se pokidam od smeha, kraj pokidao :lol_2:

 

Neka tako bude i ovaj put. Ako dođu, da im se jasno pokaže gde im je mesto.

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Pored odbrane koja je pravi SF u odnosu na prethodnih par sezona, zelim da istaknem jednu stvar koja mi se jako svidja.
Nakon odbranjenog napada, mnogo nasih igraca je spremno da povuce tranziciju i prevede loptu. Pored plejmejkera tu pre svega mislim na Kalinu, Luku, Lazarevica i Davidovca. Takodje, na manjem uzorku vidi se da to ovlascenje imaju i Dobric i Holins. Dosta puta smo tako u ranoj fazi napada stizali do nekih missmatch situacija koje mozemo da eksploatisemo, najcesce kroz igru na postu.

Cisto da pomenem i jedan detalj koji mi se izrazito ne svidja. Volters stalno prenosi loptu na ivici 8 sekundi. Sada protiv Makabija su bile 2 bas kriticne situacije, gde je preneo loptu u poslednjoj desetinki i sudije su lako mogle da sviraju to (sto i verujem da ce biti slucaj tokom sezone kada nam posalju specijalce).

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Dingospo90 said:

Pored odbrane koja je pravi SF u odnosu na prethodnih par sezona, zelim da istaknem jednu stvar koja mi se jako svidja.
Nakon odbranjenog napada, mnogo nasih igraca je spremno da povuce tranziciju i prevede loptu. Pored plejmejkera tu pre svega mislim na Kalinu, Luku, Lazarevica i Davidovca. Takodje, na manjem uzorku vidi se da to ovlascenje imaju i Dobric i Holins. Dosta puta smo tako u ranoj fazi napada stizali do nekih missmatch situacija koje mozemo da eksploatisemo, najcesce kroz igru na postu.

Cisto da pomenem i jedan detalj koji mi se izrazito ne svidja. Volters stalno prenosi loptu na ivici 8 sekundi. Sada protiv Makabija su bile 2 bas kriticne situacije, gde je preneo loptu u poslednjoj desetinki i sudije su lako mogle da sviraju to (sto i verujem da ce biti slucaj tokom sezone kada nam posalju specijalce).

Послато са SM-A405FN помоћу Тапатока
 

 

Tranzišn ofens at ic best :classic_love:

 

Samo, koje je zadovoljstvo gledati Luku i Kalinu u našem timu. Koji mozak obojica imaju, neverovatno. IQ unlimited

 

ba6e24521b5a7dc0fb88343eeacd19d64e-wojak

 

 

Edited by NMX
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jel se zna kad je skupstina i kad ce biti reizabran sadasnji predCednik koji je inace i najbolji nas predCednik u istoriji.

 

Juce je milina bila gledati krvava kolena, posebno je lepo videti kako uzivaju ljudi koji su Radonji izvlacili racune za telefon i sprdali se sa njim kako cak pola godine nije imao posao u struci i spominjali MZT itd....to je kao i vucic ako nisi snama mi te pljujemo kad si sa nama onda si dobar :))

 

Elem, vidi se da ljudi daju svoj maksimum, da smo konacno tim, bice svakako poraza, bice i pobeda, ali je jasno da ce biti Kalemegdan u junu. Prosto aura Radonjica i Kalinica i njihov pobednicki mentalitet mi to govore.

 

Mitar je u gasu jer se morao dokazavati opet, Kalina skida teret odgovornosti sa ostalih igraca, on i Nejt povlace trenutno ceo tim sa Mitrovicem. Vremenom ce se i ostali tu prikljuciti ali sustina je da igraci ne izlaze iz svojih opanaka, da je Radonjic doveo do perfekcije i izmene koje su tacne i da dobro cita protivnicke igrace i kvalitetno koristi mmiss match situacije.

 

Mene samo zanima dali ovaj tim ima snage da pokusa da izgura sezone ispod primljenih 70ppg  da bude oko te granice datih poJena sto bi rekao jedan kosarkaski strucnjak.

 

Videcemo u sledeca dva meca koliko mozemo u kontinuitetu da igramo jaku odbranu, tu jos dolazi Lazic i Holins...Zirbes nije neko ko ce to pojacati, ali svakako da ce nam i on trebati zbog premora posebno Mitrovica o kome se mora voditi racuna.

 

Treba ici iz meca u mec i videti kako i sta, ne treba mnogo leteti u nebesa jer je tek pocetak sezone i tesko ce biti odrzati kontinuitet igara, posebno kad krenu tri meca nedeljno. Tesko je iz ove perspektive videti koji su nam EL dometi, da se nije povredio Vajt mozda ne bi videli Lazarevica u ovoj ulozi da ne kazem minutima..

 

Kosarka je timska igra, to je nesto sto smo zaboravili prethodnih godina zato su izostali evropski uspesi i zanimanje navijace vec do katolickog bozica..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dingospo90 said:

Cisto da pomenem i jedan detalj koji mi se izrazito ne svidja. Volters stalno prenosi loptu na ivici 8 sekundi. Sada protiv Makabija su bile 2 bas kriticne situacije, gde je preneo loptu u poslednjoj desetinki i sudije su lako mogle da sviraju to (sto i verujem da ce biti slucaj tokom sezone kada nam posalju specijalce
 

 

Dva puta je preneo na 17 sekundi do kraja napada, 8 sekundi se sudi kada na satu za napad stoji 15, ne vidim kako je to na granici. To je vrlo cesto radio i Jovic, a i Nate u prvom mandatu a ne secam se da je ikada zaista doslo do toga da ne prenesu za 8, cak su to i plejevi sa najsigurnijim driblingom koje smo imali u skorije vreme. Savetovao bih svima koji se nerviraju po ovom pitanju da se opuste.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jesmo imali problema par puta sa udvajanjem pleja na nasoj polovini, to je prepoznao i Kalina pa je on primao loptu, poslao sve igrace gore da odvuku napadace i prenosio je preko pola. Bas je covek tim, ne dopada mi se samo preko 33 minuta jer je nenormalna potrosnja, ali i to ce se promeniti kad se kompletiramo.

Link to comment
Share on other sites

Махом је све речено, јесте да ће се некад вероватно скратити рука против неке дефанзивно баш озбиљне и потентне екипе, али како човек да не буде задовољан кад је ово од синоћ све што жели да види од наше екипе? Знамо шта нам је форте и обилато га користимо, стварно је била у питању дефанзивна клиника у појединим нападима, како смо све затварали, могао сам само да скацкам од узбуђења. На све то и неколико одличних офанзивних партија, уз уобичајеног Калину на оба краја терена и овај скуп добро плаћених странаца (Дуло ТМ) је морао бити убивен. Немамо тону динамита, али имамо тону хасла и због тога се једва чека свака следећа утакмица.

 

Идемо даље, биће пораза, али нека је приступ као синоћ и нико неће смети ништа да каже. Још кад би дошао тај центар...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...