Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

37 minutes ago, Green23 said:

Bravo bre! 

 

Lazarević>Lazić. Duži je od njega, a ne zaostaje brzinom i jačinom. 

 

Apsolutno, odlicno zapazanje.

Trenutno bi svaki minut koji Lazic uzme Lazarevicu bio zaista velika steta. Prednosti Lazarevica su i prisustvo na skoku, kretnja bez lopte, sposobnost da bar u tranziciji spusti nekoliko driblinga. Jedina komparativna prednost Lazica je kao taj spot-up sut za tri koji je zapravo jako nestabilan.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, NikadProtivKaline said:

prava mala skola kosarke

svaka cast radonji kako je naspanovao desetkovanu ekipu

za mene najvece iznenadjenje do sada - luka

stvarno sam mislio da je bivsi igrac, ali me demantuje iz nedelje u nedelju

deluje mi da će Mitar biti bolji centar nego što je ikad bio četvorka

 

dobro je kontrolisao i skok, u napadu lepo čita igru sa te pozicije, kreativan je iz short roll-a posle picka

generalno, odgovara mu što su se centri snizili poslednjih godina, pa ne zaostaje ni u centimetrima

 

ni taj šut mu više ne treba...da ga ima, bio bi Nikola Jokić za seeroteenyu : D 

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Manu said:

 

Apsolutno, odlicno zapazanje.

Trenutno bi svaki minut koji Lazic uzme Lazarevicu bio zaista velika steta. Prednosti Lazarevica su i prisustvo na skoku, kretnja bez lopte, sposobnost da bar u tranziciji spusti nekoliko driblinga. Jedina komparativna prednost Lazica je kao taj spot-up sut za tri koji je zapravo jako nestabilan.

A opet mogli bi njih dvojica da rasporede minutazu u zavisnosti kako je kome dan.

Pogotovo sto ce Lazarevic imati nekog mentora tu.A i odbrana ne bi patila. :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

opet se pisu gluposti, kao dobro je sto nismo lesora potpisali, pa i sa augostom bi bili 20% zajebaniji a sa lesorom i vise..

al sta ces, doveli zirbesa da kompezuje njih plus jos i da kompezuje vajta.. da se razumemo nemam ja nista protiv zirbesa, i drzao bi ga svakako u 15, pogotovo sa ovom platom za koju igra jelte 😛

sustina je da se samo zbog jednog igraca, propusta prilika za obiljnim rezultatima..

Edited by n4l1m
Link to comment
Share on other sites

Lazarević je duži i atletski bolji od Lazića, bolji je i skakač, a umije i da odradi nešto sa niskog posta. Dobar je Lazerević, brani više pozicija i sve to, ali Radonjić se neće odreći Lazića kad se nije odrekao ni grešnog sina Simona. Lazić je pretorijanac, Radonjićev čovjek za prljave poslove, dobiće minute kad se oporavi.

Edited by Betolingar Misdongard
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Radonja said:

Ne znam ljudi ali ja obozavam tita u ovom modu.Sve je lose, propascemo! 😄

Bio sam se zabrinuo prethodnih par sezona kad je bio optimista.

gde ja pisem da je lose?

ja pisem, da je greota da se zbog jedne ne tako skupe investicije, ne iskoristi ozbiljan potencijal.. e sad sto vecina ne kapira, sta je poenta mog pisanja, to je druga stvar...

kao i uvek kasce im se samo nakon par meseci..

Link to comment
Share on other sites

On 10/6/2021 at 5:02 PM, n4l1m said:

 

 

mesarski receno, ako bi gledali kvalitet tima, hemiju i uigranost  onda bi to ovako izgledalo za prva 4 tima aba lige u ovom trenutku..

 

zvezda: kvalitet 8 ; hemija 9,5 11 ; uigranost 9 12

partizan: kvalitet 8 ; hemija 6 ; uigranost 6

cedevita: kvalitet 7 ; hemija 6 ; uigranost 6

buducnost: kvalitet 7 ; hemija 6 ; uigranost 6

 

 

apdejtovao sam ti ovo :whistling:

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Redstar0356 said:

Lesor ako je imalo pametan, da odma raskine ugovor na svoju stetu i doplati sta treba i da se vrati avionom sa nama. U ovakvom timu sa Dejanom, sledeci angazman bi mu bio direkt u Nba. 

Ovo je poezija! 

Samo što bi ga Radonja zadavio zbog igre u odbrani

Link to comment
Share on other sites

Ono u cemu je Ivanovic bolji od Woltersa je dodavanja iz pika. Npr. Dzoni i Luka imaju mnogo bolju saradnju nego Nate i Luka. Dzoni bolje cita te situacije i dodaje loptu Luki koji radi kratko otvaranje. Nama ta saradnja donosi puno na startu sezone, a i danas u prvom poluvremenu je u nekoliko napada zaredom to proslo. To su neke stvari koje Dzoniju ne ulaze u statistiku, a otvara se ceo napad tim dodavanjem.

 

Obojica za sada imaju problema sa demarkacijom, Dzoni ocekivano nesto vise. Ali njih dvojica su dobar tandem na kecu. Ivanovic je bio sjajan protiv Fenera, Nate veceras. Nama je i dovoljno sa ovakvom odbranom i kreacijom sa krila i niskog posta da jedan od njih dvojice bude raspolozen. Cak i ne mora u ovolikoj meri.

Edited by Del Piero
  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Mile1 said:

spacer.png

Stefan Lazarević na svojoj drugoj utakmici 6 poena (3/3 za dva), 3 skoka, dve asistencije, četiri ukradene lopte za 22 minuta na parketu.

Na početku priprema sam prorekao da će biti najprijatnije iznenađenje. Komentarisao sam i da se nadam da dolaskom Kaline neće izgubiti minute. 

Eto njega u repki da čuva Jokić bulju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...