Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

224 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      97
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

prva stvar

da ne kvotujem sad sve, kakvi su to debilni komentari "njabolje za svaku povredu da dovedemo zamenu"?

o cemu vi jebeno pricate?

clan 1.1 deset dana pred pocetak sezone, povredila se jedina cetvorka za koju se zna da se nece vracati min 3 meseca, i nije dovedena zamena, iako smo u tom trenutku imali od visokih samo luku, cirbesa i kuzmica..

dakle i da nije korona i da su igraci roboti, ne postoji opravdanje za ne dovodjenje jos jednog visokog..

clan 1.2 na sve to, znalo se da na prvih 5-6 utakmici nece igrati min 4-5 igraca, i opet nije dovedena zamena ni kojoa je trebala biti dovedena pod clanom 1.1

dakle ulazis u sezonu gde i dalje cirkulise korona, znas da se vajt ne vraca min 3 meseca, i plan ti je da ta tri meseca izguras sa trojicom visokih, tacnije 2,5 posto kuzmic ne moze ni da stoji 15 minuta po utkamici..

i onda gle cuda, vec pred prvu utakmicu jedan visoki kaci koronu, dakle ostajes bez njega na 5-7 utkamica, i opet ne dovodis jebenog visokog igraca..

i u takvoj skracenoj rotaciji, gde se pozcije pomeraju, logican sled je da ce ti se vec od prve utakmice, novi igraci poceti povredjivati, nego sto ces docekati povredjene da se vrate, nema tu nikakve magije, vec cista logika, ko sto je i bilo receno da ce se desavati..

i ovde cak nije ni stvar sto se nema para, niti o covicu, pricamo o jebenih 30k za igraca na 3 meseca, vec se radi o tvrdoglavosti radonjica.

 

druga stvar

cemu se i dalje pominje walden? decko je duplo bolji igrac od waltersa u oba pravca, a pri tom je skuplji fazon tipa 50k.. 

a sad dal se satro islo na "ustedu", il ko i u slucaju nnoka nije hteo da ostane, na koncu nije ni bitno.. al nemojte svako malo da ga spominjete, posto je fakat da je duplo bolji od waltersa.

 

sto se tice vecerasnje utkamice, ako hollins ne bude igrao bice to prilika da se pojedinci uvere koliko ce faliti njegovih "2-7 iz igre", posto nam donosi daleko vise od suta za koji su se pojedinci uhvatili..

takodjer uopste nismo favoriti, a s ozbirom na radonjicevu tvrdoglavost, bice dobro i ako izgubimo a niko se ne povredi..

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

On 10/3/2021 at 9:28 AM, Perkos2 said:

Tu bi verovatno potpisao tako nepovoljan ugovor? Čovek ima najbolji posao na svetu, ne radi nista a lova kaplje pa nije lud da krene da radi za manje para.

 

pa ce se posle pitati zasto stigla karma. to su samo pare, ocigledno je da radi ovo licno zbog covica i sukoba sa njim, ali imajuci u vidu i da je onomad isto trazio sve kad je bio povredjen treba posteno reci da je u pitanju vrlo los covek. treba ga isplatiti sto pre i oterati to zlo sto dalje od kluba! 

nek ide nek se dere sam na sebe i leci frustracije i komplekse. 

 

16 hours ago, Kankkunen said:

Zanimljivo je da Bajern u protekloj sezoni nije imao ni jedan slučaj korone.

 

stvarno zanimljivo... a gde je korona bila celo leto? 

 

4 hours ago, Laki21 said:

243578957_418780236280992_74096108195411

 

rile :classic_sad: mnogo mi zao sto nije dobio bar pristojnu sansu.

i mnogo gotivna ekipa.

top, mo, odzo :heart:, zabritnuti mr burns, rile, kobra, radanov, slanina :classic_biggrin: i naravno bili ubica.

jos smo imali i dr kosarke stratosa, reglenda, kc riversa, majku. i dedu i borisu. 

igrali smo brutalnu kosarku u po aba, nesto najbolje sto ja pamtim da je zvezda ikada igrala u po. a sezonu smo zavsili bas ovako, trokorakom bilija za titulu. preljepa sezona. 

solidan fejspalm iza. 

 

danas tekma. nadam se da se vraca kobra, nedostaje mi... i on i deda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Chaos Is Me said:

Mene zanima koja je funkcija potpisivanja Popovića i Gušića za klub ako neće igrati ni u situaciji kad jedan Simon mora da pegla 20 minuta usled osakaćenosti povredama/bolestima.

Gusic i Popovic su igrali protiv Splita. Jedan 16, drugi 11 minuta. Ocekivati da neko od njih igra u Istanbulu protiv Fenera u izrazito tvrdom i egal mecu je neozbiljno.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni taj mali Popovic zanimljivo deluje. Al je cinjenica da je dosao kod nas nakon sto je i u FMP-u imao 5mp i nakon sto nije pravio neku razliku tamo, mada je bio dobar u OKK Beogradu pre dve godine.

 

Gledah i FMP u ova prva dva kola, zanimljiv onaj mali Saranovic poprilicno. Vujicic meh. 

Edited by Markoss
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ǝɔɐɟ ǝdɐʇ said:

Koliko vidim, Jović i dalje peca i uživa u životu. Možda priželjkuje karijeru nekog drugog pecaroša? 

Bio jos jedan takav, Erceg ga zvase... Mada, za Jovica je jos rano da zavrsi karijeru kao ovaj prvi. Naravno ako nije neizlecivo povredjen.

1 hour ago, Kankkunen said:

Bez brige ... :classic_biggrin:

 

Ima li vremena da Monroea registrujemo za vecerasnju tekmu?

Edited by drakon1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Del Piero said:

Nije neozbiljno nego iznudjeno. Cim se vrate povredjeni igraci Simon ce biti sveden na svoju mizernu/nepostojecu minutazu.

 

Zameni "Simon" sa "Popović" i izađe na isto. Nije morao da igra 20 minuta ali 5 minuta da se proba nešto u meču u kom smo ionako bili prežaljeni, zašto da ne. Više će mu to značiti nego da ulazi na 30+ protiv Splita.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...