Jump to content

KK Crvena Zvezda 2021/22


Juan Pablo Montoya

Šta očekujete od sezone 2021/22  

223 members have voted

  1. 1. Šta očekujete od sezone 2021/22

    • Borba za play off evrolige uz osvajanje svoh domaćih trofeja.
      74
    • Pristojna rola u evroligi uz osvajanje ABA lige.
      96
    • Začelje evrolige, mučenje u ABA ligi i ponovni skandali u play off serijama.
      30
    • Potpuni potop i predaja primata u regionu.
      23


Recommended Posts

4 minutes ago, Wingwalker said:

Nije ni Radonja veverica...još jedan ovakav performans Simketa će nadam se biti dovoljan da ga gledamo samo u ABA garbidž minutima. Samo da ozdravimo...da se vraćamo.

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока
 

Čemu sve to? Mogli smo dovesti nekog mladog igrača koji ima EL potencijal, tipa Hommes (Kremona), Willis (Brindizi), Lawson (Bešiktaš) ...

Ovako nemaš nikakve koristi, sem što smo najjači u EL po broju domaćih igrača.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Kankkunen said:

Čemu sve to? Mogli smo dovesti nekog mladog igrača koji ima EL potencijal, tipa Hommes (Kremona), Willis (Brindizi), Lawson (Bešiktaš) ...

Ovako nemaš nikakve koristi, sem što smo najjači u EL po broju domaćih igrača.

Da li mislis da bi iko od tih igraca dosao da bude 13 -15 igrac u rotaciji. Splet okolnosti je Simona ubacio u ekipu

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Issey said:

 

Koju kvotu daješ za ovo? 

1.10 i to je mnogo. A  da dodje startni centar koji ce da pokida, kvota 3.00 

 

6 minutes ago, Kankkunen said:

Čemu sve to? Mogli smo dovesti nekog mladog igrača koji ima EL potencijal, tipa Hommes (Kremona), Willis (Brindizi), Lawson (Bešiktaš) ...

Ovako nemaš nikakve koristi, sem što smo najjači u EL po broju domaćih igrača.

 Onda bi bilo, dovodimo mlade strance umesto da razigravamo nasu decu, stranac treba da pravi razliku itd..

Link to comment
Share on other sites

Hajde da napisem ovako, Holins nikada nije planiran da zameni Lojda, Dobric je. Dejo je osetio da Dobric to moze i Holins je doveden da odigra kao veceras, a da ponekad isporuci i gomilu poena. To sto se Dobric povredio, to je nesrecan splet okolnosti. Ne mozemo komentarisati igru tima bez 5 igraca, od kojih 3 iz startne petorke.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, VISOKOLETAC said:

Hajde da napisem ovako, Holins nikada nije planiran da zameni Lojda, Dobric je. Dejo je osetio da Dobric to moze i Holins je doveden da odigra kao veceras, a da ponekad isporuci i gomilu poena. To sto se Dobric povredio, to je nesrecan splet okolnosti. Ne mozemo komentarisati igru tima bez 5 igraca, od kojih 3 iz startne petorke.

Dobrić je bukvalno isti igrač kao Holins. Mi jedino možemo da se nadamo da će jednu tekmu da zatrpava Dobrić , drugu Holins.

Mislim da nam je kao alternativa Dobriću trebao igrač koji ume da iskreira za sebe , sa boljim bolhendlingom. Možda čak i po cenu da bude šalabajzer.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Milos 3.14 said:

Dobrić je bukvalno isti igrač kao Holins. Mi jedino možemo da se nadamo da će jednu tekmu da zatrpava Dobrić , drugu Holins.

Mislim da nam je kao alternativa Dobriću trebao igrač koji ume da iskreira za sebe , sa boljim bolhendlingom. Možda čak i po cenu da bude šalabajzer.

Bio je isti, ali je na kraju prosle sezone izuzetno napredovao. Resili smo da pokusamo sa njim i ja to podrzavam. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, VISOKOLETAC said:

Bio je isti, ali je na kraju prosle sezone izuzetno napredovao. Resili smo da pokusamo sa njim i ja to podrzavam. 

I ja podržavam, ali onda kao alternativu dovedeš lupuću, ali recimo nekog kao onaj Vajthed što je igrao za Mornar ili nekog divlju koji je granični EL/EK igrač

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UDresuKvinsiMilera said:

Mislim da nije to vecinski.Pre je jer to "nije njegov posao" i sto je bio opak kamenjar ranije pa kao nije spreman za el,a ono gle cuda kosevi i otvoreni sutevi svuda isti.

Ne tako davno je menjao formu suta...

Ne moze da ne bude njegov posao kad nije centar, svaki drugi igrac, pa i Lazic, mora da opali otvorenu trojku. 🙂 

 

1 hour ago, Del Piero said:

Dobro si to opisao, i ja mislim da je to stvar respekta prema saigracama i hijerarhije. Za razliku od Simona koji pripali trojku iz dotrcavanja i odlomi komad table.

 

Ali Lazarevic ima sasvim pristojan spot up sut sada, nema razloga da ga preskace. Jednom je to uradio na 5,6 sekundi do kraja napada kada su svi ocekivali da sutne i onda je trebalo da se izmislja nesto. Ali momak je bombona, prva mu je EL utakmica.

 

Ima pristojan sut, i istina je da je popravio, barem tako mi na oko deluje bez da gledam statse. 

 

U sustini verujem da se slazemo sva trojica - Lazarevic moze biti lepa prica koja je zasluzila nastavak iz tih juniorskih dana. Samo zdravlja, pa polako. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Šarac said:

Do treceg kola ocekujem od tebe neki klip da napravis sa svim njegovim promasajima.

 

Sve dok ocekujes da od njega dobijamo LOYD BERON PANTHER partije, to se nece desiti, DR ne trazi beka sutera, vec ovakvog Hollinsa koji je do 35 minuta drzao DE KOLOA na 0 pts, prozivas HOLLINSa za 6 uzetih suteva na utakmici??????????????? Loydara je znao da sutne po 20 na utakmici sa mizernim  % suta. 

 

Sto se tice budzeta, 15 miliona da imamo, iste bi igrace gledali, treba to vec jednom da se shvati, ove igrace je zeleo DR i da je imao sve pare ovog sveta ne zeli da ima zvezde u timu i neke od po milion i vise.

Tipican primer je MONROE kojeg je imao u Bayernu i razlog zasto je dobio nogu kao trener tamo. Nije dzabe dobar trener, jer trener je birao ovaj sastav. 

 

Igrali smo danas sa 7 igraca, izveli na ovu hrkljus odbranu i 10 sekirica u reketu ukupno 5 bacanja, a ti si izvukao Holinsovu statistiku.

 

Znaci ocekujem od tebe da spremis video materijale sto pre protiv Holinsa, jos ako se ispostavi da je neki dalji rodjak nekom iz kluba ubaci i promasaje  od prosle sezne i sezone pre. Malo treba ciganima da nekog igraca uhvate na zub i da se trazi zamena. NE bi bilo prvi put.

 

 

Sa 7 igraca igrali smo egal, iako smo im dali do prvog tv tajmauta 14 fore.

 

Uprava je obezbedila budzet za ove igrace sto gledas, i opet da ponovimo, da li je realno da platis svakog igraca preko 500 k eur, i da li AVRAMOVIC vredi za 200.000 eur vise od Ivanovica, i koji su to domaci igraci koji bi zamenili ove nase trenutne za vece pare. ILi da gledamo neku sprsku  Baskoniju, Makabi bez ijednog domaceg igraca,

 

Vise mi vredi Lazarevic od 125.000 eur na godisnjem nivou nego bilo koji mamojebac koji sutira samo iz coska za tih cuvenih 500 k po godini a odbranu ni da pipne.

 

Trenutno smo tim sa najvise domacih igraca u EL 9 ( i nisu racunali na ova dva klinca, a to je vec 11).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kakva gomila gluposti i sranja. Pokušaj da razumeš napisano. Naravno da neću praviti klipove u vezi Holinsa, čovek igra ONOLIKO KOLIKO ZNA i ume i ne štedi se na parketu. Smeta ČINJENICA da je čovek ciglar, statistika je prvenstveno zbog onih koji su OČEKIVALI bolje. Pa ne možeš očekivati bolje ako si gledao čoveka nekada u tvrdim tekmama, nema ruku, kraj. 

 

Ta sranja sa neograničenim budžetom koji eto retardirani Radonja neće, neće beka od pola milke koji ume da probaci loptu kroz koš a i da odigra neku odbranu, koji neće startnog centra, nije hteo Noka, to možeš da prodaješ maloumnicima koji piju što im Čovara servira. 

 

Tvoj idol je nesposoban da obezbedi konurentan budžet i tu je kraj priče.

 

Da je obezedio neke normalne pare ne bi ni gledali Radonju na klupi kako mu spasava guzicu.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

super je ovo bilo veceras, kazem to bez trunke ironije, samo se plasim da je solidno zavaravanje ako neko pomisli, "igrali smo bez dobrica, davidovca i zirbesa tesnu tekmu, bicemo konkurentna ekipa sa njima" 

 

i veca su se cuda desavala ali meni to u ovom trenutku upada u highly unlikely registar. 

 

puno cistih suteva je fener promasio, iako ima tu i do naseg intenziteta odbrane. fali centar al fali i prangijato spolja, pa se plasim da ce dzoniju i waltersu to prilicno suzavati manevar. 

 

daj boze da tripujem, jer prva je tekma. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Milos 3.14 said:

Dobrić je bukvalno isti igrač kao Holins. Mi jedino možemo da se nadamo da će jednu tekmu da zatrpava Dobrić , drugu Holins.

Mislim da nam je kao alternativa Dobriću trebao igrač koji ume da iskreira za sebe , sa boljim bolhendlingom. Možda čak i po cenu da bude šalabajzer.

 

Nemojmo se zajebavati, zdrav Dobrić je za klasu bolji igrač, o šutu da ne pričamo.

 

I evo, primam opklade, centarska linija Mitar - Kuz - Cirbi, bez obzira na to kakav će biti ostatak tima, obezbeđuje 18. mesto u EL.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj tim i kada bude kompletan nece imati igraca koji ce imati sigurnih 25 poena, vec ce se opet raditi za svaki poen. A kada fali cela petorka to izgleda ovako i ne moze bolje od toga. Cekamo povratke i to je kraj price.

Odbrana je tu. Borba je tu. Muda su tu. Radonja je tu. Samim tim, tu je i neka doza optimizma, samo treba pregrmeti ovaj mnogo ruzan period...

 

Holins je dobar igrac i kao nacrtan je za Radonjica, ali ocigledno nije neko ko moze u ovakvim situacijama da povuce mmogo. On, kao i Vajt, ekipu cine boljom i daju joj neku drugu dimenziju i tu je njihova snaga, a ne kao iso igraci, tako da pravi doprinos cekamo kad budemo kompletni.

 

Boli mnogo krater u reketu, boli takvom jacinom da mozes da se upisas u gace ili cak onesvestis...

NBA liga pocinje za 15-16 dana, stvarno se nadam da u narednih 7-10 dana moze da se bar pojavi neko ime u javnosti...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na preskoke sam gledao zbog obaveza i mogu da kazem da sam prezadovoljan pre svega potencijalom da igramo fantasticnu odbranu na spoljnim igracima, da ih davimo gore visoko, sto ce svim timovima u el napraviti problem u organizaciji i realizaciji napada. Nazalost, sa Radonjinim nacinom igre i kompozicijom rostera ostaje ta poslovicna problematika sa proturanjem lopte kroz obruc, pogotovo sa ovom polu-penzionerskom rotacijom na 4 i 5. Cak i kada se vrate svi ukljucujuci i Vajta za neko cudo u el(recimo da se uguramo na 7. Ili 8. poziciju) ipak nedostaje neko panteroliko/mileroliko otkrovenje koje bi ovakve tekme preteglo na nasu stranu sa nekoliko izmisljenih koseva. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na blic:

+ tvrdi smo, organizovani, ekipa de la Radonja, bice krvi. Deluje mi da je ovo karakterna grupa momaka, ni plate ni porazi mislim da ih nece demoralisati

+ Dzoni delovao odlicno, iznad mojih ocekivanja za start sezone

+ i u ovom 'skracenom' izdanju dobra kontrola skoka

 

- fizicki smo limitirani na 1, 4, 5 (i kad se kompletiramo, ako se ne pojacamo)

- ne idemo na liniju bacanja

- nemamo go to guy-a. Kalina je skoro sve, ali to nije

- i za 70-75p ce nam trebati ozbiljni procenti suta za 3

- vrlo je upitno koliko nam plafon podizu povratnici (sem Vajta, ali i on je vise zupcanik nego rucka)

Edited by Geronimo
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Laki21 said:

 

Nemojmo se zajebavati, zdrav Dobrić je za klasu bolji igrač, o šutu da ne pričamo.

 

Za klasu bolji igrač od Hollinsa ne bi produžio ovo leto ugovor sa nama, bez ijedne ponude za inozemstvo. Takvog igrača teško da bismo zadržali. 

 

Hollins je svojim radom i kvalitetom došao do EL, igrajući 5 godina za neke slabije timove, konstantno napredujući. U Zenitu je imao sasvim dobru prvu sezonu. 

Dobrić ima sreću što je odavde i da nikad nije bio stranac u nekom timu, jer apsolutno ne mislim da bi igrao najjače evropsko takmičenje bilo gde osim kao član klubova iz ABA lige. I njemu je trebalo dugo vremena da dostigne ovaj nivo...da li bi ga neko trpeo da nije domaći igrač? 

Isto tako...i on je svojim radom pokazao da je zaslužio mesto na kom se nalazi, opravdao poverenje, prethodne sezone iskočio iz šablona...i sada se očekuje da bude konstantan u svemu što je pokazao za tih 4-5 meseci. 

 

Ipak, ne bih se složio da je klasna razlika na njegovoj strani. Za početak, neka ima jednu dvocifrenu sezonu, pa ćemo videti. 

 

Hollins je bolji nego što trenutno pokazuje, ali je klasični timski igrač, koji nam vrlo verovatno i nije bio poteban na ovaj roster. Neki Lojd tip igrača je baš nacrtan za ovu sezonu...ali Radonjić valjda zna šta radi. 

 

 

  • Like 9
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ako oduzmemo Džonijevih 3/8 za tri...Kalina, Nejt, Holins i Simke su šutnuli 2/15. Ne ponovilo se. Sa ovakvim šutem smo momački igrali do zadnje tri sekunde na gostovanju Feneru
.. pa sve i da ga je Obrad zadužio. Rispekt za hasl. Dobrivoje ozdravljaj. Treba da se rinta...

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MrTwister said:

Cus nece imat igraca sa sigurnih 25 poena, to ni u NBA nema bez nekoliko igraca 😄

Evo nisam znao. 

Pogresno sam se izrazio, nisam mislio (ni napisao) da ima prosek 25 poena, vec nece imati igraca (skorera) kom ce se gurati lopta, od kog ce se ocekivati takva partija i da mu je to posao. 

Dobric je nesto najblize tome, ako bude nastavio gde je stao pre povrede.

 

 

Edited by Rajon Rondo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...