Jump to content

Eliminacije - četvrtfinale


Recommended Posts

VAR sudija može samo da sugeriše glavnom da pogleda snimak ako se on ne slaže sa sudijskom odlukom ali glavni sudija ne mora da se složi sa njim. Ovde se VAR sudija nije oglasio inače bi imali ono check u uglu ekrana.

Link to comment
Share on other sites

Španci će rasterati publiku sa fudbala. Šteta što igraju ovu smaračicu pošto znaju fudbal ali davljenje i simuliranje im je u malom mozgu i ne mrdaju od toga. Švajcarska igrala koliko moze a onaj picopevac engleski im oteo nadu da mogu nesto i da urade. Izostanak Xhake i Emboloa je previše za tim kakva je Švajcarska.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bugl Khan said:

Da imaju npr Benzemu, ili Kanea trpali bi sve sa po 3-4 razlike

Pa i Nemci da imaju Lewandowskog ne bi ispali, ali nemaju. Spanci sa tim dodavanjem koje nicemu ne vode uvek me uspavaju. Bolje da su doveli onog psihopatu Costu  jer je Morata je izuzetno netalentovan.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DJORDJE said:

Pa i Nemci da imaju Lewandowskog ne bi ispali, ali nemaju. Spanci sa tim dodavanjem koje nicemu ne vode uvek me uspavaju. Bolje da su doveli onog psihopatu Costu  jer je Morata je izuzetno netalentovan.

Htio sam reći da stvaraju puno šansi, ali ih promašuju. Moreno je danas promašio 2 zicera koje je teže promašiti nego zabiti. Ne znam da li koja ekipa stvara više šansi od njih na turniru.

Evo ovih srećkovića opet.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...