Jump to content

Eliminacije - četvrtfinale


Recommended Posts

Belgija ima talenta ali su ih vodili nedorasli treneri. Šteta za takav tim, mislim da su trebali bar jedno glavno takmičenje da osvoje.

Pa evo, u polufinalu su Lige nacija, barem to da uzmu. :D

Od SP 2014 razvaljuju u kvalifikacijama za SP i EP (34 5 1) i grupnom dijelu natjecanja (11 0 1) i onda redovito zapnu na prvom jačem protivniku u nokaut fazi. Jedina iznimka je Brazil 2018 (nakon što su zamalo ispali od Japanaca).
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, dzoneee said:

Zašto na Rai 1 dok pričaju sve vreme o Italiji i povredi Spinazzole i Romi nekoliko puta pomenuli Kostića? Jel on to prešao u Romu? 

 

Zašto gledaš kad numeš da razumeš? :classic_biggrin:

Google kaže da su zainteresirani za njega.

 

Barella strašan igrač.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da će se Česi raspasti posle primljenog gola ali oni se dobro drže. Čak su uspeli da sabiju Dance u bunker. E sad koliko će snage imati po toj tamo sparini ....

 

Poluvreme 2:0, Česi ako ne daju jedan gol u prvih 15m gotovi su. Zadnjih 10 minuta su crkli, a po ovom vremenu će isto da se desi i u drugom delu. Jel bio tajm aut, ja ne videh ?

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Za retko koju ekipu ce mi biti drago sto je izborila polufinale kao danas Danska.

 

Eriksen nije na terenu ucestvovao u tome, ali njegova pobeda van terena je dala vetar u ledja njegovim saigracima iz reprezentacije i pogurala ih je napred.

 

Bez toga bi sve ovo bi bilo nezamislivo. Pobedio je u najvaznijoj zivotnoj utakmici i to je dovelo do danasnjeg dogadjaja.

 

Od njihove prve utakmice na prvenstvu je proslo tacno tri nedelje. 

 

 

Edited by Ta'veren
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...