Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

Lose smo izgledali. Avramovic pogotovo, nije mogao Prkacina da prodje 1 na 1. Ok, fale nam igraci, ali to ne bi smelo da bude opravdanje protiv Cibone. Ocigledno je da je trener "zavezao" Mura, znaci cilj je bio jasan. On i Madar ce biti plejevi. Stepanovic i Miletic se nece naigrati ove sezone. Kuruksa vidim iskljucivo na 4, ali se to vrv nece desiti. Nadam se da ce Smailagic moci u petak na teren jer vec vidim kako Ziga Dimec lagano ugurava ove nase centre.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Luchifer89 said:

Baš je simpa ekipa Cibosa.
Kopriva će biti koristan kad bude mogao da iskontroliše loptu u napadu, defanziva je skroz ok.
Zagorac i Danguba su stvarno kazna božija

 

Ma gde je ok.

 

Ok je kada direktno brani igrača i čeka ga u reketu, ali čim se malo zavrti lopta u tom napadu, on ne zna gde je.

 

Klasični junior, ima tu materijala, ali i puno posla. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko je igraca Cibona promenila, ali mislim da je ovo cista posledica nekog njihovog kontinuiteta (i ekipe i trenera) dok ste vi bili em nekompletni, em ste se skupili tek pre koju nedelju. Neko je rekao, Cibona je izgledala kao da je u ritmu vec koji mesec. 

 

Zagorac... jbt. Jos kad sam video da organizuje napad u pojedinim momentima. Ne znam sta da mislim o tome 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

najozbiljnije ovo je dobro da se ljudi malo spuste na zemlju

jbt ko da samo treba negde da dodjemo, kazemo evo mi dosli aha ok evo trofeji u ruke mi podignemo slikamo se i gotovo

 

ceka nas mnogo MNOGO MNOGO znoja truda vremena krvi nerviranja i opet naravno niko nista ne garantuje

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mur & Madar - manje više tu ništa nije funkcionisalo i ja i dalje ne mogu da verujem da Željko po prvi put u karijeri, neće imati klasičnog plejmejkera. 

Ali očigledno je da obojica imaju kvalitet i mislim da će biti dobri. Madar ima potencijal u baš svakom aspektu igre, na obe strane terena, nadam se da će se bar neki isklesati u njegovu primarnu vrlinu.

Mur je neverovatno brz, ne vidim ništa baš plejmejkersko u njemu, ali kada krene da trpa, biće prostora i za asistencije. Ali zato mora da trpa. Danas neverovatno rezervisan, nekolko napada propalo zbog njegovog oklevanja da šuta, dobije dobru spotup loptu, ne opali, nego čeka pa probije i ne uradi ništa. Kao da gledam Voldena opet.

Prvi put kad je opalio, pocepao mrežicu. Tako da mora da prestane da se tripuje i samo neka šutira.

 

Krilo nam je kriminalno, imamo 4 igrača koja mogu na tu poziciju, a eto ne bih smeo da se kladim da će od svih zajedno imati sigurnih 12-15 poena po tekmi.

Rade se polako ali sigurno sprema da uđe u svoju 4. sezonu u kojoj ne može da ubode šut, pa mislim da će polako i odbrane da odustanu od branjenja tog šuta, nakon čega može da zaboravi i na te retke prilike za prodor. Što je najgore, njegov, kao i Dangin, igrač će uvek biti prvi na pomoći.

 

Balša - eto baš su centri bili tema, pa smo imali i pokaznu vežbu. Idealan granično 2/3. centar, iza nekog pojačanja i Smailage koji će po potrebi uskakati na 5.

Ima tu materijala, ali Željka i ostale čeka paklen posao da se on dovede od iskoristljivog nivoa.

 

Sve u svemu, jako puno potencijala, ali i jako puno igrača koji tek treba da pokažu da vrede. Zbog svega toga, nadam se da će petica biti neki iskusan igrač.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Kooineeperk said:

Ne znam koliko je igraca Cibona promenila, ali mislim da je ovo cista posledica nekog njihovog kontinuiteta (i ekipe i trenera) dok ste vi bili em nekompletni, em ste se skupili tek pre koju nedelju. Neko je rekao, Cibona je izgledala kao da je u ritmu vec koji mesec. 

 

Zagorac... jbt. Jos kad sam video da organizuje napad u pojedinim momentima. Ne znam sta da mislim o tome 😄 

 

Otisli su suteri Novacic i Maric, otisao je prvi centar Planinic, nema vise ni Raynoldsa.

 

Dosli su Wildoza, Reuvers, Gegic, Majcunic i Mustapic. Neki odnos je pola - pola.

 

Sto se tice Partizana, nema ko tu vise da stigne osim centra, ali utisak je koliko je to trenutno lose organizovana i haoticna ekipa. Bice to tako jos neko vreme jer Partizan u prvih 7 kola igra sa Zadrom, Cibonom, Splitom, Krkom, FMPom, SC Derbijem :classic_blink: i Borcem. Nema razloga da se forma dize sada.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ne sam Safete said:

dobar jeste, ali nećemo se zajebavati

 

wtf

edit pt1: valjda je očigledno da se zavitlavam, pošto vam je visoka postava jako loše odigrala. lik je izgledao kao allstar igrač, ne naravno zato što je freakin reinkarnacija kreša

....... 

 

rade zagorac odigrao dobro, makar u ovoj konkurenciji. ne znam dal ga po difoltu pljujete ili vidite nesto bolje 

edit pt2: za razliku od većine igrača partizana, pratio je u odbrani kretnje protivnika, vršio korekcije u hodu i kontrolisao skok kojeg nije bilo od centara. u napadu je igrao logično, nešto je pogodio, nešto promašio ali sve na mestu. šut mu je stvarno čudan

 

kurucs će biti dobar, nema dileme po meni. madar isto zanimljiv igrač za backup pleja ali ne treba očekivati da on u svojim zelenim godinama bude nepogrešiv

 

ostali uglavnom truleks

Edited by oubrevo.
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

wtf

edit pt1: valjda je očigledno da se zavitlavam, pošto vam je visoka postava jako loše odigrala. lik je izgledao kao allstar igrač, ne naravno zato što je freakin reinkarnacija kreša

....... 

 

rade zagorac odigrao dobro, makar u ovoj konkurenciji. ne znam dal ga po difoltu pljujete ili vidite nesto bolje 

edit pt2: za razliku od većine igrača partizana, pratio je u odbrani kretnje protivnika, vršio korekcije u hodu i kontrolisao skok kojeg nije bilo od centara. u napadu je igrao logično, nešto je pogodio, nešto promašio ali sve na mestu. šut mu je stvarno čudan

 

kurucs će biti dobar, nema dileme po meni. madar isto zanimljiv igrač za backup pleja ali ne treba očekivati da on u svojim zelenim godinama bude nepogrešiv

 

ostali uglavnom truleks

edit 1 - očigledno meni nije bilo očigledno da se zajebavaš :classic_smile: Dečko će biti dobar igrač, pa sam možda zbog toga pomislio da si ozbiljan

 

Slažem sa za Zagorca, onaj period kad smo dobro igrali najviše je njegova zasluga + LeDay 

Da je bila regularna tekma i da ih je Zeljko zamjenio Balšom i Aleksom, kao što ih je zamjenio sinoć, krstio bih se i lijevom i desnom. Bukvalno smo se ugasili poslije toga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Marvin said:

 

Hjebote od kako je sns usao u klub i ne evropskim sudovima dobijamo tuzbe.

Elem, kosmata prevara nije uspela da nas izlevati kao celava prevara komsije, hvala bratu batu po prvi put u zivotu

Vaša prevara odmah našla klub, ovaj naš ladi jaja.

 

KOQ smo mi valjda ganjali, ali izabrao Pariz. Razumljivo, bliže je kući, divan grad, redovna plata 😄

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...