Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

7 minutes ago, Son_of_a_gun said:

NIS ovako iz glave.

 

Da nije i MTS? 😄 

 

NIS je firma sa sedistem u Srbiji, sa vecinskim stranim vlasnistvom (Gazprom). 

 

Ne znam kakva je situacija sa FKCZ i Gazprom-om, ali rekao bih da je taj ugovor potpisan sa ruskim entitetom a ne lokalnom "kancelarijom". 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal to mozemo nazvati stranim sponzorstvom... mozda teoretski

Ta prodaja nis-a je jedna od vecih pljacki u srbiji mozda i najveca

Ne znam sad tacno kako to ide ali jedan deo novca mora ili aj da kazem trebalo bi da ostane u srbiji mislim od profita i sa njim kao mi raspolazemo odnosno mozemo da ga ulozimo kako hocemo a rusi ce to podrzati... ne znam sad tacno ja to ovako laicki objasnjavam ima tu svasta nesto gledaju se neki procenti presek godine... u svakom slucaju AKO sam ja dobro razumeo taj novac koji mi dobijamo ne daju rusi nego je to od tog nekog "naseg" dela... isto je valjda i za komsije u fudbalu

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Cooper said:

Mislim da su te pozicije grbova, tehnickog sponzora, loga takmicenja i brojeva definisane.

 

Jesu. Nema tu mnogo vrdanja. Ne mogu da se setim da li sam negde citao ili je bio neki video o tome, ali secam se da se to pominjalo jedne sezone u vezi sa KKCZ dresovima. Pa smo navikli. 

 

Tako je valjda i u NBA. A EL/EC zeli da ih kopira. 

Link to comment
Share on other sites

Šta je konkretno ružno na dresu, tj. na ovom što vidimo od istog?

 

LIčno bih stavio beli grb i bele detalje na crni dres, kao omaž dresu iz 91/92. Ne sviđa mi se što je logo EC ogroman u odnosu na grb kluba, i, kao što rekoh, pozicije, ali ljudi objasniše da tako mora. Isto kao što su preveliki i logoi sponzora, ali to opet nema veze sa dizajnom.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...