Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 hour ago, goofy said:

Mene, na primer, baš zanima da li Miškovi klijenti imaju pravo na neki lični izbor, da odu gde žele pa i za manje para?

Ne mislim samo na Petruševa i ovaj slučaj već uopšte...

Ako nemaju i moraju slepo da slušaju njega, onda je to klasičan robovlasnički sistem.

Nikola Ivanovic o Misku:

 

"U par trenutaka sam napisao nešto tipa 'a šta misliš o ovome, šta misliš o onome, nešto drugačije', gde dobijem jednostavan odgovor 'nije realno i tačka'. Tu se sva priča završava (smeh). Na kraju krajeva, evo pričam za podkast, a svi znaju, ako nisi toliko vrhunski igrač... Miško ima toliko igrača da jednostavno čovek fizički nema vremena da to sve obavlja", kaže i dodaje:

"Osnova našeg razgovora je da ja njega slušam. Na tome se bazira. Treba da budeš svestan svega toga. Već deset godina sarađujem s njim. Sećam da je bio neverovatno pošten prema meni kada sam došao u Megu".
 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Cooper said:

 

Ima ona cuvena prica kad je Misko nabacivao Peku dal Makabi ili Pao za vreme lokauta, a Pek mu kaze - ja sam te samo nazvao da ti kazem da cu igrati za  Partizan i spustio slusalicu.

 

 

 u tel aviv nije bilo bejbova kvaliteta goge sekulic

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

ljudi

misko je profesionalac (elektricar banderas)

majstor svog zanata

ima toliko klijenata a nikad nisam cuo ruznu rec za njega

mozda mozes ti ove nase mangupe da foliras ali stranci nece to da trpe

covek zna sta radi i siguran sam da gleda interes igraca

zvizde mu jaja i za nas i za cigane i prijatelje bracu kumove

sigurno da ima autoritet nad mladjima ali da ce on nekog nesto da tera - hoce boli ga q, na kraju krajeva tvoja karijera i tvoj zivot je u pitanju

 

 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Petruševa i potpisa za Efes ne vidim što je to lošije za njega od potpisa za Partizan ili Zvezdu. Efes je šampion Evrope, imaće vrhunske uslove i saigrače. Trener je Ataman, ako se ne varam i njemu je Miško menadžer, koji je od jednog Šanlija napravio odličnog centra. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Knipex said:

Što se tiče Petruševa i potpisa za Efes ne vidim što je to lošije za njega od potpisa za Partizan ili Zvezdu. Efes je šampion Evrope, imaće vrhunske uslove i saigrače. Trener je Ataman, ako se ne varam i njemu je Miško menadžer, koji je od jednog Šanlija napravio odličnog centra. 

Ne mislim da je bilo ko i pisao o tome. Moj licni stav je da je to odlicna opcija za njega. Isto tako Misko covek radi po trzisnim principima 21vog veka, a to sto smo mi jos u 90im, nije njegov problem

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Knipex said:

Što se tiče Petruševa i potpisa za Efes ne vidim što je to lošije za njega od potpisa za Partizan ili Zvezdu. Efes je šampion Evrope, imaće vrhunske uslove i saigrače. Trener je Ataman, ako se ne varam i njemu je Miško menadžer, koji je od jednog Šanlija napravio odličnog centra. 

 

Ma naravno, mislim da to niko ne spori, ili barem retko ko.

 

Ide u prvaka Evrope, nema tu šta da se doda. Pare su sigurno dobre, konkurencija mu je Danston koji ima 35 godina + verovatno Singlton povremeno. Plus trener koji voli pnr igrače i kojem je otišao miljenik iz prethodnih sezona, na toj poziciji.

 

E sad, jedino ako Efes ne dovede još jednog centra. Onda mu sledi ozbiljna borba za minute, ali mislim da ima kvalitet za to.

 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Marvin said:

Sta je s Plajsom?

 

 

 

Ne znam, ja pogledah na Eurobasketu i vidim da tamo stoji da je u Olimpijakosu. Al ne vidim nijednu vest o tome.

 

Ako je i Plajs tamo, onda će se lupati za minute, al ok. I Plajs i Danston imaju "bogatu" istoriju povreda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, pavijan2 said:

Nema vremena Miško da sluša želje svojih klijenata. Zato oni slušaju njega.

 

Naravno da treba da ga slusaju jer su zelje menadzera bitnije od zelja klijenata koji za njega rade...... oh wait! 

 

Covek radi po trzisnim principima, a ne ko mi zaostali u proslom veku pa tu nesto navijamo za dzabe. 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, ranzo said:

ljudi

misko je profesionalac (elektricar banderas)

majstor svog zanata

ima toliko klijenata a nikad nisam cuo ruznu rec za njega

mozda mozes ti ove nase mangupe da foliras ali stranci nece to da trpe

covek zna sta radi i siguran sam da gleda interes igraca

zvizde mu jaja i za nas i za cigane i prijatelje bracu kumove

sigurno da ima autoritet nad mladjima ali da ce on nekog nesto da tera - hoce boli ga q, na kraju krajeva tvoja karijera i tvoj zivot je u pitanju

 

 

Jos pre xx godina kad sam pricao sa par nasih osrednjih igraca, svi su ga hvalili da im uvek nadje odlicne ugovore za njih i da su presrecni sto se tice saradnje. Svoj posao radi top, sad sto Mega igra u ligama he drugi par opanaka..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ostajanje bez Mozlija bi moglo da bude ozbiljan problem.

 

Sad, nisam baš uspeo da shvatim, da li je problem neka povreda, ili prosto fizička sprema.

 

Ako je prva varijanta, naročito ako je problem sa leđima koji je imao, onda razumem. Ako je sprema, ne bih se tako lako odrekao njega. Kada ga Zimonjić uzme pod svoje, spremiće ga za mesec dana.

 

U tom smislu, ovo Željkovo bi mogao da bude samo pritisak na njega da shvati situaciju ozbiljno.

 

Ako nije to u pitanju, biće baš zaeabno naći 2 centra u kratkom vremenskom periodu.

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...