Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

1 minute ago, Barkley#34 said:

Ti i dalje sa pozicije francuske sobarice guslaš "bitno je da radi na sebi... ako je tako..." 

 

jel ti radis kod marica na hepiju ili ne razumes da pojam "guslati" znaci kontinuirano pricati istu pricu? 

 

nisam nikoga grdio sto ga kritikujete, posto lik igra lose. ja sam u postu samo izlozio najbolji moguci scenario za zagorca i eksplicitno napisao da se takav scenario jako retko desava i to pod uslovom da radi xy igrac na svojoj igri. 

 

a generalno me nervira to facijalni grcevi = borac, miran lik =flegma. 

 

sve je okej osim toga sto 3x pripisujes meni nesto sto nisam napisao. tako da, eto. 

Link to comment
Share on other sites

Brate Frenči, hoćeš li to da kažeš da ti je ovo prvi put da reaguješ sličnim postom kad se povede priča o Zagorcu? Ne zezaj.

 

Ložili smo se mi na Vese, Novice i slične Sparta likove, nije tajna, ali nije da su ostali bili manje vredni. Voleli smo i Lea (dobro, Safete, i Borisa :D) i Kecmana i Boa... i niko ih nije prozivao što se ne krevelje.

Link to comment
Share on other sites

brate hepi, pominjao sam i ranije zagorca ali nikad u ovom napisanom kontekstu koji sad objasnjavam xy puta, iako je jednostavan a sve zato sto si Ti resio da interpretiras moj upis blatantnim neistinama nekoliko puta. 

 

sad prelazis na ono sto ameri sa internetsa zovu "moving goal-posts". 

Link to comment
Share on other sites

Decka ocigledno boli stojko da se previse cima i radi na svojoj igri, to je ono kao jasno kao dan. Ostaje neki promil sanse da dozivi epifaniju sad kad je dosao Zelyko, ali je to toliko neznatno da ne vredi trositi tastaturu. Njegov talenat nije nikada bio sporan, ali dok ne pokaze minimum zelje i truda da napreduje eksuli na parketu, abitan je kao takav i ne vidim cemu trazenje nekakvih kvaliteta van terena da se zacini diskusija o njegovom tragicnom neisporucivanju ovih godina. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Slažem se za Pejdža, naročito iz razloga što je prethodnih sezona bio skoro pa jedina opasnost sa trojke,

stalni presing i udvajanje na njemu, sad se to potpuno menja i imaće mnogo više prostora.

Edited by goofy
Link to comment
Share on other sites

Zagor je do sad kod nas uvek imao ladovinu. Prvo je došao kao spasilac, ko je smeo da ga cima. Na tome je živeo dve godine. Trinkijeri je taman počeo da uspostavlja sistem kad je sve puklo. Prošla sezona je bio opšti raspad, tako da ga opet niko nije cimao.

 

Ovo je sad prvi put kod nas da je daleko od prve opcije u timu (baš daleko), da je trener neko kome ne sme da pisne i ko će itekako da ga cima.

 

Ili će se konačno dovesti u red i početi ozbiljno da radi na sebi (kakve će to rezultate dati videćemo, možda), ili mu ne ginu neki turski drugoligaši do kraja karijere. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Da dodam na temu Zagorca - meni je kod njega uvek smetalo i to sto stalno nesto raspravlja sa sudijama. Stalno mu neka odluka smeta. Kad bi se toliko zalagao na terenu u igri koliko se zalaze u raakcijama i raspravi sa sudijama, bio bi bolji igrac.

 

Za Pejdza sam vec rekao, i ja mislim da bi bilo steta da bude 13. prase, vodi se kao domaci igrac, uvek korektan i jednostavno znas sta od njega mozes da ocekujes. Ok ima dana kada mu ne ide, ali tako je to sa suterima. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Barkley#34 said:

Moj prvi upis je bio sprdnja, ti si podigao na viši nivo. Ali neka bude da izmišljam, sve ok.

 

recimo da se sprdas a da sigurno izmisljas, jel to okej? 

3 hours ago, SteveFrancis#3 said:

i ne vidim cemu trazenje nekakvih kvaliteta van terena da se zacini diskusija o njegovom tragicnom neisporucivanju ovih godina. 

 

ko je trazio njegove kvalitete van terena osim podmetaca barklija, koji je resio da ih podmetne bas meni?? 

Link to comment
Share on other sites

Otkako je Zagor kod nas, nekoliko puta si na našu, često horsku, kritiku njegovih igara, a posle i na sprdnju sa nekim drugim njegovim potezima, reagovao usputnom pričom kako je elokventniji i šireg opsega razmišljanja od prosečnog košarkaša (što jeste, ne sporim), a takođe si pominjao to za flegma vs. Sparta. Uvek kad je u pitanju Zagorac uini izvuče to, a ne kada se priča o nekim drugim igračima koji takođe nisu Spartanci niti ko to očekuje od njih, kao npr. Pejdž.

 

Opet danas (znači, ne prvi put) pominješ to o Sparti, naravno opet kad je na tapetu Zagorac. Da, upao mi je taj model u oči već odavno, a vodili smo već raspravu oko njega. Ako pod podmetanjem smatraš ovo da si ranije pričao da je bitno da radi na sebi, ok, priznajem da nisam siguran da si baš o tom delu pričao i izvinjavam se. Što se tiče svega ostalog napisanog u ovom i prethodnim postovima, stojim iza tih reči.

 

Ne uini, ne očekujem od svih a posebno ne od Zagorca da budu Vese Petrovići ili Novice (dugo mi je omiljeni igrač bio Kecmna koji takođe nije prototip Spartanca), već samo da pokažu jebeni napredak, pa makar bili najneprimetniji po ponašanju.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Duda Ivkovic o Obradoviću:

Quote

Razgovarali smo o tome i pre nego što je doneo tu odluku, mi smo kumovi i veoma smo bliski. Rekao sam mu da je to veliki rizik, ali i da je dobro za našu košarku. Preovladala je Željkova velika i prevelika ljubav prema Partizanu. Verujem u njegov rad.

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ocigledno zele vecu kontrolu u razvoju mladih igraca.

Lazic je kod nas bio trener juniora i vodio skoro sve ove mlade sa treninga.

Sad konacno mogu da rade po programu KKP i da sticu potrebno iskustvo u KLS, pa ko zasluzi da se vrati.

 

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...