Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

44 minutes ago, Cooper said:

Posle Bjelice i Vatutin demantovao insajder trovače...

"Često se dovodimo u vezu sa igračima koje nismo želeli. Tako je na primer pisano u medijima da želimo Kevina Pantera, a onda Panter potpiše par dana posle za Partizan. Onda novinari napišu „Panter izabrao Partizan pre CSKA“. Ozbiljno? Sa velikim brojem igrača se dovodimo u vezu i velika većina su neistine. Agenti igrača igraju svoju igru na tržištu, nemamo vremena ni snage da komentarišemo svaki trač koji se pojavi", rekao je Vatutin.

 

Auuu znaci navukao vas Panterov agent da platite vise nego sto je trebalo. Bezobraznik jedan. 

 

To sada potvrdjuje sve sto je ranije pisano. 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Cooper said:

Evo danas primer Petruševa koji je bio praktično dogovoren ode u jebeni Efes.

 

U mrtvi Efes :default_coffee:

 

 

Šta je tu je, ako se to ozvaniči, da vidimo za dalje. Nešto mi govori da Savić baš i nije sedeo i čekao rasplet sa Petruševim, bez još nekih opcija. Jedino mi žao što će to sada 99% biti strani igrač, al eto.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, realno *w said:

 

U mrtvi Efes :default_coffee:

 

 

Šta je tu je, ako se to ozvaniči, da vidimo za dalje. Nešto mi govori da Savić baš i nije sedeo i čekao rasplet sa Petruševim, bez još nekih opcija. Jedino mi žao što će to sada 99% biti strani igrač, al eto.

 

vama bi dosta znacilo da ste doveli petruseva, vec imate, koliko, 5-6 stranaca, a dovescete jos dvojicu. domaca osnova vrlo slaba, nema tu nijednog domaceg igraca na kojeg mozes da se oslonis da ce dati neki kontinuirani doprinos. to jeste problem sa ovim timom partizana, cak i taj veliki budzet ne moze da pokrpi slabosti koje postoje sa domacim igracima.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haggard said:

 

vama bi dosta znacilo da ste doveli petruseva, vec imate, koliko, 5-6 stranaca, a dovescete jos dvojicu. domaca osnova vrlo slaba, nema tu nijednog domaceg igraca na kojeg mozes da se oslonis da ce dati neki kontinuirani doprinos. to jeste problem sa ovim timom partizana, cak i taj veliki budzet ne moze da pokrpi slabosti koje postoje sa domacim igracima.

 

 

Pa naravno, ali šta je tu je. Nije da treba ispunjavati Miškove ludačke prohteve, samo da bi se ispunila kvota domaćih igrača. 

Link to comment
Share on other sites

I prethodni osvajaci EL - Efes, CSKA i Fener nisu imali nikakvu domacu osnovu.

Jedino Olimpijakos u prethodnih desetak godina.

 

Bitniji su sistem i trener od te domace osnove.

 

Ako ima ima, super, a ako nema domacih igraca na tom nivou ne mozes na silu praviti igrace.

Link to comment
Share on other sites

Mene, na primer, baš zanima da li Miškovi klijenti imaju pravo na neki lični izbor, da odu gde žele pa i za manje para?

Ne mislim samo na Petruševa i ovaj slučaj već uopšte...

Ako nemaju i moraju slepo da slušaju njega, onda je to klasičan robovlasnički sistem.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

I prethodni osvajaci EL - Efes, CSKA i Fener nisu imali nikakvu domacu osnovu.

Jedino Olimpijakos u prethodnih desetak godina.

 

Bitniji su sistem i trener od te domace osnove.

 

Ako ima ima, super, a ako nema domacih igraca na tom nivou ne mozes na silu praviti igrace.

 

mada ste vi krenuli da pravite "stranu osnovu", potpisujete dugorocne ugovore sa strancima, panter i lidej dve godine, mozli je tu vec trecu, pejdz cak cetvrtu... famozna domaca osnova je bitnija tamo gde stranci defiluju kao na pokretnoj traci, u kkcz recimo.

Edited by Haggard
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Haggard said:

 

mada ste vi krenuli da pravite "stranu osnovu", potpisujete dugorocne ugovore sa strancima, panter i lidej dve godine, mozli je tu vec trecu, pejdz cak cetvrtu... famozna domaca osnova je bitnija tamo gde stranci defiluju kao na pojretnoj traci, u kkcz recimo.

Panter i Paige su domaci igraci, a verujem da nece biti problem srediti papire i za Mozlija ukoliko se ukaze potreba

Link to comment
Share on other sites

Igraci se dele na starosedeoce, naviknute na sistem rada, ligu, grad, saigrace... na novajlije, na one na jednogodisnjem i one na visegodisnjem ugovoru.

Nebitno je ko je koje nacionalnosti osim u onoj komediji od domace lige.

 

Ovo je prva Zeljkova sezona i radice se selekcija starosedelaca i onih koji imaju ugovor iz prethodne sezone.

Sad se njima pridodaju igraci po Zeljkovom ukusu.

 

Tu je drzavljanstvo u cetvrtom planu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

😄 

 

Tebe mozda ne zanimaju, ali ima koga u KSS i nasim takmicenjima zanimaju, pa samim tim i u nasim klubovima. 

 

Ti si napisao 

5 minutes ago, Haggard said:

to sto ce vlast njima da sredi papire po ko zna kom osnovu njih ne cini domacim igracima.

ja sam ti samo istakao da nema sta iko da im sredjuje, jer je sredjeno vec, sredili su to Ostoja i Covic svojevremeno. 

 


Inace, slazem se da je skroz bezveze praksa davanja pasosa. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Cooper said:

Igraci se dele na starosedeoce, naviknute na sistem rada, ligu, grad, saigrace... na novajlije, na one na jednogodisnjem i one na visegodisnjem ugovoru.

Nebitno je ko je koje nacionalnosti osim u onoj komediji od domace lige.

 

Ovo je prva Zeljkova sezona i radice se selekcija starosedelaca i onih koji imaju ugovor iz prethodne sezone.

Sad se njima pridodaju igraci po Zeljkovom ukusu.

 

Tu je drzavljanstvo u cetvrtom planu.

 

pa sto ste onda potpisali stepanovica, smailagica, tu je i miletic, i razni drugi domaci igraci koji trenutno nemaju kvalitet za "ovakav" kkp, a pitanje je da li ce ikad imati.? nije sasvim nebitno drzavljanstvo, potrebni su kvalitetni domaci igraci koji mogu da daju neki doprinos. pride, kkp, bas kao kkcz, imaju obavezu da nesto urade sa domacim igracima i prave igrace za reprezentaciju kada vec nemilice trose drzavne pare.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Miletić po meni nema kvalitet ni za jedan KKP. 

 

Bljesnuo je par puta prošle sezone, ali sve u svemu, to je bilo jako tanko. Ne verujem da će ikada prevazići nivo ABA lige, iako mislim da uz određeni fizički napredak, koji mu je baš neophodan, može da postane korektan igrač na tom nivou.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kakvo pitanje, takav i odgovor...

 

Svasta, pa naravno da imaju to pravo. Ako ih Misko primorava na nesto sto oni ne bi, jednostavno nece vise saradjivati - what's the point of it then?

 

Stvar je u tome da je Misko dokazani mag menadzerstva, i ko mu ne bi verovao da ono sto on tvrdi da je dobro za njegovu karijeru, i uradi nesto suprotno?

 

Link to comment
Share on other sites

pricao je misko kako je radonja odbio 2015 ili 2016 da ide u baskoniju iako ga je ovaj dosta intenzivno ubedjivao da ode. ima takvih primera ozigledno. ali ovi mladji klijenti mu svakako veruju i idu tamo gde on kaze.

Edited by Haggard
  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...