Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

7 minutes ago, uini said:

baš mi je truleks da vas nešto mrzim dok je željko tu.

sa duletom je bilo lako, ide iz stomaka, sa željkom mi srce ne da 💙

Upravo zato je vučić naredio ostoji da dovede Željkoa, ne možemo mi da okrenemo odnos snaga dok te ne smekšamo pa prikoljemo na spavanju

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Beonegro said:

 

Magdevski - Dallo - Klobučar - Aranitović - Gegić - Andrić - Čakarević - Vrabac - Đekić - Murić - Šalić - Koprivica, to bi bio taj neki SNS-occupation-proof roster.

Igrači posle treninga rade selidbe umjesto teretane, a i umjesto stipendije.

Dulo trener, prodaje slike da plati opremu i termine u sali... u Meljaku ili Barajevu.

U prosjeku primamo 24 ppg u drugoj ligi KLS.

Pazi, valjak gazi sav modar, stalno se štipa jer misli da sanja.

 

Božo Đumić umesto Koprivice i da zaplešemo.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Najgori deo sezone, kojekakvi problemi za sve, tako da je danas za ocekivati cripple fight gde je teoretski sve moguce, ali prakticno bas i ne.

 

Partizan objektivno veoma lose izgleda, pre svega u odbrani. Imamo jos mnogo da ucimo i vezbamo ne bi li zaista bili na svom maksimumu od druge polovine aprila.

 

Dakle, veceras da se trenira jako, lepo je sto to i televizija prenosi, a rezultate ce da popisujemo nesto kasnije.

 

Ajmo crno-beli!

 

Link to comment
Share on other sites

Jednostavno smo još zeleni.

Dosta su iskusniji, skuplji, prljaviji u duelu i imaju znatno širu rotaciju. Plus se njihova ekipa pravila godinama, dok smo mi na samom početku.

Sve u svemu, ne treba padati u bedak. Ovo će, kao što sam i najavio biti proces za koji se mora imati strpljenja.

Zaliva se, đubri, okopava, brzo će prvi pupoljci.

Na Cinemaniji ima "Kako izgubiti dečka za 10 dana", odlični Mekonahi...

 

Edited by Cooper
  • Like 3
  • Ha-ha 9
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Cela 3 igraca pustila krv. Lesor jer je paljevina, Kure jer je ionako lud. I Uros jer se bori za opstanak kod Zeljka.

 

Ostalo sve gomila mrtvaka. Igras derbi, a nemas zivota u sebi makar za jedno celo poluvreme (ako cemo da uzmemo umor od 1/2 kao jedva-blagu olaksavajucu okolnost)

Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...