Jump to content

KK Partizan 2021/22 - New dawn


Nelson Bighetti

Recommended Posts

8 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ma meni je generalno beyond glup taj socijalisticki koncept sporCkih drustava, pa kao ona slave rodjendan, blah blah. Ne interesuju me brate ni balfu ni vaterpolo, ni rukomet, ni odbojka... Ok, kapiram da je zajednicki rodjus, ali ako vec postoje odvojene sekcije, cemu ovo udrobljavanje... Evo ja sam veliki fan biciklizma, dajte da naguramo i njih, ima Partizan i tu svoj klub...

 

kakav si hejter Stevo 😄

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Ma meni je generalno beyond glup taj socijalisticki koncept sporCkih drustava, pa kao ona slave rodjendan, blah blah. Ne interesuju me brate ni balfu ni vaterpolo, ni rukomet, ni odbojka... Ok, kapiram da je zajednicki rodjus, ali ako vec postoje odvojene sekcije, cemu ovo udrobljavanje... Evo ja sam veliki fan biciklizma, dajte da naguramo i njih, ima Partizan i tu svoj klub...

Pa i treba da se stave i biciklizam i sah i svako ko brani boje naseg kluba

 

Meni je bas taj komunisticki koncept sportskog drustva fantastican, jedan klub u svim sportovima

Meni je i krivo sto se zanemaruju ostali sportovi od strane svih pa i navijaca

Ne znam zasto

Razumem da rukomet nece privuci publike ko fudbal (mada koliko nas najcesce bude na jna mozemo svi stati i u halu i to bez da se guramo) ali da na banjici rukometasi igraju u praznoj hali ?! Pa jbg

Da ne pricam da se bas u tim "manjim" sportovima vidi ona istinska ljubav prema sportu da ne kazem partizanstina, klubovi bukvalno sastavljaju kraj sa krajem snalazi se ko kako stigne i moze a ostvaruju opet zapazene rezultate i stvaraju dobre igrace

 

I bez ikakvog preterivanja mislim da mi kao navijaci (cesto) nismo ni svesni za kakvo sportsko drustvo navijamo, mislim na velicinu u svakom smislu

 

Koliko puta sam cuo pricu uprava huligani ostoja sns vazura ovo ono ne mogu ja tamo - ok to stoji ali evo ko ti brani da odes da gledas odbojku ?!

Igra nas partizan jel treba jos nesto

Momci i devojke se stvarno bore i daju sve od sebe, nose nas grb na dresu pa sta ces vise 

Bez ikakve patetike stvarno mi je drag svako ko brani boje naseg kluba i bude mi bas krivo kad vidim sa cime se sve nasi klubovi u "manjim" sportovima suocavaju, bukvalno zavise od entuzijazma jedne dve osobe koje uz pomoc stapa i kanapa odrzavaju te nase klubove koji nisu nista manje vredni pa i uspesni od ovih u popularnim sportovima

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Krava kaze mu said:

 

kakav si hejter Stevo 😄

 

7 hours ago, ranzo said:

Pa i treba da se stave i biciklizam i sah i svako ko brani boje naseg kluba

 

Meni je bas taj komunisticki koncept sportskog drustva fantastican, jedan klub u svim sportovima

Meni je i krivo sto se zanemaruju ostali sportovi od strane svih pa i navijaca

Ne znam zasto

Razumem da rukomet nece privuci publike ko fudbal (mada koliko nas najcesce bude na jna mozemo svi stati i u halu i to bez da se guramo) ali da na banjici rukometasi igraju u praznoj hali ?! Pa jbg

Da ne pricam da se bas u tim "manjim" sportovima vidi ona istinska ljubav prema sportu da ne kazem partizanstina, klubovi bukvalno sastavljaju kraj sa krajem snalazi se ko kako stigne i moze a ostvaruju opet zapazene rezultate i stvaraju dobre igrace

 

I bez ikakvog preterivanja mislim da mi kao navijaci (cesto) nismo ni svesni za kakvo sportsko drustvo navijamo, mislim na velicinu u svakom smislu

 

Koliko puta sam cuo pricu uprava huligani ostoja sns vazura ovo ono ne mogu ja tamo - ok to stoji ali evo ko ti brani da odes da gledas odbojku ?!

Igra nas partizan jel treba jos nesto

Momci i devojke se stvarno bore i daju sve od sebe, nose nas grb na dresu pa sta ces vise 

Bez ikakve patetike stvarno mi je drag svako ko brani boje naseg kluba i bude mi bas krivo kad vidim sa cime se sve nasi klubovi u "manjim" sportovima suocavaju, bukvalno zavise od entuzijazma jedne dve osobe koje uz pomoc stapa i kanapa odrzavaju te nase klubove koji nisu nista manje vredni pa i uspesni od ovih u popularnim sportovima

 

Ne potcenjujem nikoga, to sto je neki sport generalno manje atraktivan na globalnom planu ne znaci da su sportisti koji se njime bave za mene manje vredni, vec jednostavno da me ti sportovi ne interesuju. Tacka. Na kraju krajeva, balfu je ubedljivo najpopularniji sport na planeti, pa mi je jednako van sfere interesovanja. Stoga ne vidim zasto bi se prica o KKP zatrpavala raznim inima. Imaju svi svoje topike valjda, pa eto mesta i prilike. 

 

Jednako nacelno nemam nista protiv da se ime jednog kluba pojavljuje u vise sportova, ali to ne znaci da nemaju sasvim odvojen sportski zivot. Zasto neko ko navija za fk Partizan ne bi mogao da navija istovremeno za zok Postar (to sam sad izguglao, da ne bude zabune)?

Edited by SteveFrancis#3
Link to comment
Share on other sites

Meni je ok ovo sa SD-ovima, ali bi moralo da se poradi na nekim stvarima. Pisalo se na nekom topiku nedavno o finansiranju sekcija sa aspekta sportskih drustava. Naravno, ta "podela kolaca" bi bila u skladu sa popularnoscu sekcija, gde bi fudbal i kosarka dobili najvise, pa onda ostali. Secam se, pre neku godinu je bila prica da je npr za platu jednog naseg fudbalera mogao da se plati vaterpolo tim koji bi verovatno osvojio evroligu. Toliko malo fali tim manjim sportovima, ali tako je kad nisu profatibilni.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Cooper said:

Ajmo ljudi, još samo malo nam fali za centra.

Nova maja, samo 15e...a4e900018da2900ca41d5e6c625682b1.jpg

 

 

Evo samo da se smanjim za 5 brojeva pa kupujem. Pre će se i to desiti, nego što će ovi idioti iz nazovi marketinga uspeti da organizuju nešto kako treba.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Podseti me fb na ovu sliku, kakve godine dominacije a jednu tekmu nisam propustao u Pioniru..i dalje mislim da su idioti sa Arenom za ABA, narocito imajuci ove cene karata, bice atmosfera krs i delovace poluprazno cak i ako bude 8k..

spacer.png

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Tegi o Željkovom stavu prema vakcinama...

Nezavisno od ovog, Tegi je baš vrisnuo po dužini, napušava se stalno sa retardima po komentarima umjesto da ugasi komentare ako ga baš toliko nerviraju.

Čekam samo da počnu pljuštati pozivi na ferku ili posjete na kućnu adresu.
  • Like 6
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, SteveFrancis#3 said:

Zasto neko ko navija za fk Partizan ne bi mogao da navija istovremeno za zok Postar (to sam sad izguglao, da ne bude zabune)?

zato sto imas svoj klub u tom sportu, mislim za koga ces navijati kad postar bude igrao protiv partizana ?! (naravno ne mislim konkretno na tebe nego generalno)

Link to comment
Share on other sites

Očigledno svi (zivopisno) izgorešmo do sledece utakmice KKP, a onda dodje hebeni Studentski Centar...i onda:

 

-Ako pobedimo tesno ili nedajboze izgubimo - alarm, panika, harikiri, beg u pijanstvo i/ili dobrovoljno pranje sudova.

 

-Ako pobedimo ubedljivo, onda opet i dalje ne znamo na cemu smo sa formom, jer to je SC, pa cekamo sledecu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Barkley#34 said:

Pravda se vaspostavlja na sudu.

 

takoe, neka sudovi odluče.

 

kapiraš da ovakva vest ne izlazi ukoliko postoji tek neka osnovana sumnja, već je toliko sve jasno da je prosto u pitanju informacija šta se defacto desilo?

mislim, pisali su mi ljudi-legalisti i za grđe stvari kako treba sudovi da urade svoj posao a ne javnost da presuđuje.

 

pretpostavljam da ćeš mi reći nešto tipa "kakav je to svet u kojem se presuđuje preko novina i tabloida i inferneta.." 

i dok je to teoretski naravno ispravno, kada se pročita vest, jasno je (makar meni) da se u takvom slučaju sa već prilično detalja, ne hapse ljudi bez osnova.

 

ali eto, recimo da će pravda za milta palacia i ostalih 17 okrivljenih biti vaspostavljena na sudu.

edit

a moj upis je ionako bio fora na jakobovu foru ali si ti došao da mi objasniš kako se na sudu odlučuje da li je neko kriv ili nije (što ne mora da znači da je nevin pa samim tim nema veze sa pravdom al'ajde)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • uvrnuto locked and unlocked this topic
  • uvrnuto locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...