Jump to content

Tenis - OI Tokio 2021


Recommended Posts

Šta god ja mislio, govorio i pričao pola u šali pola u zbilji,  Zverev je ovaj meč odigrao maestralno od sredine drugog seta i zasluženo pobedio. Bojim se da će se ovo odraziti i na US Open...možda čak i na Australiju sledeće sezone. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, de Havilland Mosquito said:

Šta god ja mislio, govorio i pričao pola u šali pola u zbilji,  Zverev je ovaj meč odigrao maestralno od sredine drugog seta i zasluženo pobedio. Bojim se da će se ovo odraziti i na US Open...možda čak i na Australiju sledeće sezone. 

Sto to mislis. Vlage na US openu nema.  

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A valjda će se povratiti do Australije, za USO mi je iskreno rečeno trenutno svejedno i ako ispadne u prvom kolu, nisam mu ni davala previše šanse tamo. Ovo mi je mnogo gore, a verujem trenutno i njemu.

1 minute ago, de Havilland Mosquito said:

Šta god ja mislio, govorio i pričao pola u šali pola u zbilji,  Zverev je ovaj meč odigrao maestralno od sredine drugog seta i zasluženo pobedio. Bojim se da će se ovo odraziti i na US Open...možda čak i na Australiju sledeće sezone. 

Kako će sad da se opasulji da izađe za miks ne mogu da zamislim.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, de Havilland Mosquito said:

Šta god ja mislio, govorio i pričao pola u šali pola u zbilji,  Zverev je ovaj meč odigrao maestralno od sredine drugog seta i zasluženo pobedio. Bojim se da će se ovo odraziti i na US Open...možda čak i na Australiju sledeće sezone. 

 

Mislim da hoće - ali na pozitivan način...

Previše je u stroju da bi se sad pogubio - ovo je samo jedan poraz - ništa više.

Isto to će mu reći i Goran i Marjan a njih sluša više nego Troickog.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovaj poraz može skupo koštati Novaka. Realno, on je na ovim OI imao puno više za izgubiti nego dobiti, pustite Golden Slam priče, USO je bitniji sto puta. Zato sam i rekao nakon Wimbledona da mislim da mu je najbolje da preskoči OI. Ali ga razumijem zašto je otišao. Sramota nek je random Srbende za "ovo je sramota" komentare. A bit će ih, nažalost, mnogo.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pogrešio je Đoković što je mislio da može da bleji do kraja drugog seta od kad je napravio brejk. Kao da nikad nije igrao sa Zverevim koji krene da bije kao lud kad god gubi. Posle nije bilo teorije da se vrati osim ako se Zverev samoubije a nije.

 

Ali dobro, i dalje može 2 medalje da donese što je najbitnije

Edited by Nicklord
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Daj bre ljudi, covek je car sto je otisao na igre, prvo je tu pobedio, a onda sve ostalo... Naravno da je trebao i treba uvek da pokusa da osvoji olimpijadu, a sad bar da uzme medalju. "Deda Nole, a sto one godine kada si bio u najboljoj formi i sve pobedjivao, nisi otisao na olimpijske igre, koje ti jedine fale od svih turnira?" Zar mislite da bi neko poput Novaka dozvolio ovakvo pitanje svojih unucica kada se bude presabirala karijera? Boli ga bre kurac za USO, osvojice ga i ovako. A i ne mora, i sa 20-20-20 je najbolji svih vremena.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Svaki put isti jebeni komentari, kako vam ne dosadi da pišete sramota nakon svakog poraza? Novak je toliki šampion da kad bi sad do kraja karijere izgubio sve mečeve, to se ne bi moglo nazvati "sramotom". U ovakvim situacijama su komentari uvek kao da je nama teže nego njima kad izgube jbt.

  • Like 4
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Ehhh dok je bajka trajala... ali realni zivot je nesto sasvim drugo.
Šteta, jer je imao sve u svojim rukama, da je bar bio neizvestan meč, da je Zverev bio bolji, ovako od propuštene šanse za potvrdom brejka u drugom sve otišlo dođavola. Treba se resetovati sada, ali šampion je to najveći [emoji173] samo da je fizički ok, izazovi tek predstoje. #IDEMOOO

Link to comment
Share on other sites

Sad po medalju (ili medalje), pa na punjenje baterija na visočkoj piramidi.

Ehhh dok je bajka trajala... ali realni zivot je nesto sasvim drugo.
Šteta, jer je imao sve u svojim rukama, da je bar bio neizvestan meč, da je Zverev bio bolji, ovako od propuštene šanse za potvrdom brejka u drugom sve otišlo dođavola. Treba se resetovati sada, ali šampion je to najveći [emoji173] samo da je fizički ok, izazovi tek predstoje. #IDEMOOO

Hoćeš reći da Zverev nije bio bolji?
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, DameTIme said:

Svaki put isti jebeni komentari, kako vam ne dosadi da pišete sramota nakon svakog poraza? Novak je toliki šampion da kad bi sad do kraja karijere izgubio sve mečeve, to se ne bi moglo nazvati "sramotom". U ovakvim situacijama su komentari uvek kao da je nama teže nego njima kad izgube jbt.

Meni je najteže zbog njega, verujem da mu ovo teže pada od bilo kog poraza na slemu. Još treba i igrati za bronzu, uvek najšugaviji meč na OI, valjda će se prikupiti na vreme. Samo da na dublu ne spuca Karaceva u glavu sad. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa morate priznati da je pomalo bezveze kako se Djokovic predao. 10-1 u poslednjih 11 gemova, u nekim poenima nije hteo da se pomeri sa sredine. Ja sam licno ocekivao da ce izginuti da osvoji ovaj turnir, posto je ocigledno koliko bi mu znacilo zlato, ali on je bukvalno nestao sa terena i nije pokusao nista da spreci ovaj poraz.

 

Ne piju mi vodu price o fizickom umoru, juce je ukupno igrao oko 2 sata, od toga sat vremena stajanja u mestu u dublu. Za njegove standarde juce je imao malo jaci trening.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cilemile said:

Sad po medalju (ili medalje), pa na punjenje baterija na visočkoj piramidi.

Osvojice dve medalje na igrama za sebe i svoju zemlju, uveren sam. Gore glava, sto bi rekao Pesic, ide se dalje.

1 minute ago, Del Piero said:

Pa morate priznati da je pomalo bezveze kako se Djokovic predao. 10-1 u poslednjih 11 gemova, u nekim poenima nije hteo da se pomeri sa sredine. Ja sam licno ocekivao da ce izginuti da osvoji ovaj turnir, posto je ocigledno koliko bi mu znacilo zlato, ali on je bukvalno nestao sa terena i nije pokusao nista da spreci ovaj poraz.

 

Ne piju mi vodu price o fizickom umoru, juce je ukupno igrao oko 2 sata, od toga sat vremena stajanja u mestu u dublu. Za njegove standarde juce je imao malo jaci trening.

Ovo je bio pre svega mentalni poraz, uz hazardersku i fenomenalnu igru Zvereva. I Novak je ipak covek,jbg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, alcesta said:

Meni je najteže zbog njega, verujem da mu ovo teže pada od bilo kog poraza na slemu. Još treba i igrati za bronzu, uvek najšugaviji meč na OI, valjda će se prikupiti na vreme. Samo da na dublu ne spuca Karaceva u glavu sad. 

Verujem, stoji sve što si napisala, ali to ne znači da je bilo šta "sramota". Porazi su sastavni deo sporta, i verovali ili ne, dešavaju se i Novaku. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...