Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Del Piero said:

Beli ce u Partizan...za tri milijarde evra.

Rsb javio da je bjelica odbio ponudu

1 minute ago, Del Piero said:

Beli ce u Partizan...za tri milijarde evra.

Sto bi Dimitrije Pantic rekao doneo sam 10 milijarde u devize i tvoj deo 😄

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pantelia said:

Ja bih zamolio, bez prenosa informacija tih govana. Zahvaljujem.

Ako može malo jasnije čemu takav stav bio bih zahvalan. Jer to zato što  informacije od tamo nemaju kredibilitet ili šta? Pitam ozbiljno 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Del Piero said:

Beli ce u Partizan...za tri milijarde evra.

Odbio ih je,ali ako ponude koji milion jos ko zna.Svakako rekao sam vec nemojte se zaprepastiti da jos neko EL veliko ime dodje kod komsija jer debelo placaju.

Ali msm da mi imamo mnogo veci problem od toga koga ce oni dovesti a to je da mi pare nemamo,duguje se SO duguje se Gistu duguje se i za plate prosle sezone.Kakav ce nas tim biti trenutno je jako upitna situacija.

 

 

Edited by Maverick88
Link to comment
Share on other sites

 

3 minutes ago, L' Imperatore said:

razmišljam sad dal bi mi bilo gore da propadnemo naskroz, ili da nas preuzme bratija u fulu. 

 

Znam, znam, Čović nije cvećka i te fore. Ali postoje ozbiljni leveli kad pričamo o odvratnosti, a ovi su u tome okrenuli igricu.

 

covic je covek koji je decnijama u kosarci. ima kosarku u malom prstu, vodjenje kluba u malom prstu, nebrojene uspehe kao dokaz svega toga. i nema dileme da je najbolje resenje koje mi mozemo da nadjemo. 

ovi su olicenje svega odvratnog. lopovluka, kriminala, bahatosti, prostakluka, kica, sa poremecenim sistemima vrednosti. i nemaju pojma o kosarci, dosli bi da peru pare i proseljace klub na nivo gobelje. 

tu nema dileme, bolje da propadnemo.  

 

ali nadam se da necemo, duboka je fioka i veze u lozi su jake. 

ne moze da svane pre jutra! :default_coffee:

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Ako može malo jasnije čemu takav stav bio bih zahvalan. Jer to zato što  informacije od tamo nemaju kredibilitet ili šta? Pitam ozbiljno 

 

Ma ne, verovatno imaju, nemam pojma. Iz istog razloga sto smatram da ne treba prenositi informacije iz Informera, Srpskog Telegrafa, Aloa i GTR avangardnih bljuvotina.

 

4 minutes ago, Predragdjape said:

Tih govana? Za tebe su spejs satl.

 

Ne, nego govna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...