Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 hour ago, kokodakalo said:

Ovde su iznosili tvrdnje da je Cooper ustvari Tegi, ali mislim da se juce razotkrio i da je on ustvari Vulin licno. I on tvrdi da je finansijski pomogla dijaspora, tj. tetka iz Kanade.

Ubedjen sam da taj lik ne postoji u stvarnosti. On je kao onaj robot sto u crtaću jurca Duska Dugouska. Vremenom zariba, udje neki virus u njega. Sklone ga, podmazu i eto ga opet.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

KK Crvena zvezda kao jedini predstavnik Srbije u Evroligi i osvajač triple krune, nastavlja svoje aktivnosti u prelaznom roku u skladu sa svojim realnim finansijskim mogućnostima, bez milionskih i rekordnih transfera, sa jasnim planom kako da na što bolji način reprezentuje srpsku košarku u najjačem evropskom takmičenju Evroligi.

 

😄

  • Like 9
  • Love 12
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, ИEsA IlIC said:

da bude pola od kaline, bice dosta. i onako ce biti neki 12. igrac, tu je da napreduje, da kida odbranu i da krvari kolena. radonjin tip, ovo je sigurno njegov izbor. 

To da l ce biti 12 ili 13 ili mozda prvi bek ce u mnogo tome da se zna u narednih desetak dana.Ako nam ne iskrsne neki sponzor sve je moguce.

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice, ko god bude igrao za CZ dogodine, imace nikad vecu podrsku. Samo mi je bitno da daje svoj maksimum. Uz CZ sam bio i kad su nam igrali razni kosarkaski bogalji, kad bi nam i Lazarevic i Luka Mitrovic bili pojacanja i po. Nema nikakve predaje unapred, treba stvoriti sto vece zajednistvo i koheziju izmedju navijaca i ekipe ( e, to je car sporta! ), mnogo su nas razmazile ove godine

  • Like 25
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kosjan Willavić said:

Sto se mene tice, ko god bude igrao za CZ dogodine, imace nikad vecu podrsku. Samo mi je bitno da daje svoj maksimum. Uz CZ sam bio i kad su nam igrali razni kosarkaski bogalji, kad bi nam i Lazarevic i Luka Mitrovic bili pojacanja i po. Nema nikakve predaje unapred, treba stvoriti sto vece zajednistvo i koheziju izmedju navijaca i ekipe ( e, to je car sporta! ), mnogo su nas razmazile ove godine

Ne buraz msm da se nismo razmazili bar vecina nije i realna je sto se tice imena i pojacanja,sad ovi sto misle da mi mozemo da dovodimo igrace i placamo milionima jbg.A mi vec godinama tj nzm, nikada nismo ni imali novca da dovedemo velika EL imena sem ako nisu debelo ispod cene ili u padu ili na kraju karijere pa da ih dizemo.Tako da i nema razloga da se nesto razmazimo isl.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Dete je dobar igrač, dete je pouzdan igrač. Draži mi je Lazarević nego milionsko SNS pojačanje. 

Iskreno pojacanje na nivou transfera blama. Nemo' da se zajebavamo. U ovu rupu nas je Covic uvalio. Mislim, posto smo dekintos deaktiviran Filipa iz penzije. Ma bre mrs u picku materinu  egoisticna pojavo Covicu Nebojsa.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja malo osvrnem na trenutnu situaciju. Sta god da se desilo sa finansijama, mi cemo imati jako konkurentan sastav. Fali jedan plej(koji je jako bitan), a za dve dvojke sa dobrom prackom ne bi trebalo da je neki problem. Komsije ce imati dobar i jako dobro uigran tim, ali zapamtite da sam rekao da se niko nece naigrati protiv nas. Poradjace koseve. Zato mislim da je Lazarevic odlicno pojacanje, jer je uzasno jak i moze da igra odbranu od 1 do 5, a popravio je sut za 3 i slobodna bacanja. Ako ostane Noko bice zanimljivo.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

Iskreno pojacanje na nivou transfera blama. Nemo' da se zajebavamo. U ovu rupu nas je Covic uvalio. Mislim, posto smo dekintos deaktiviran Filipa iz penzije. Ma bre mrs u picku materinu  egoisticna pojavo Covicu Nebojsa.

Zašto blam? Zar nismo svake godine ubacivali našu decu u tim? Lazarević je mudonja, ako uspemo od njega da napravimo poboljšanu verziju kapitena, mirni smo narednih par godina. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, K.Dot said:

Zašto blam? Zar nismo svake godine ubacivali našu decu u tim? Lazarević je mudonja, ako uspemo od njega da napravimo poboljšanu verziju kapitena, mirni smo narednih par godina. 

Dovedes klub u situciju da logisticki ne zasluzuje EL status, poltroni iz uprave izglasaju zavrsni izvestaj ladno, i dalje prica sve po starom. Da se razumemo klinac nista nije kriv dobrodosao ali, aliali.... Odgovornosti nigde. Zar treba da ispadnemo iz El da bi se progovorilo i naglas razmisljalo? Jeste svake godine imamo po jednog top prospekta od Simanica preko Radanova .... Prica za malu decu. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...