Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

41 minutes ago, Ridji said:


Pa to je vrlo upitno da svako ima cenu. Barem mi nismo uspeli nikad da nadjemo cenu ni za jednog njihovog bivšeg, a kamoli aktuelnog igrača, neračunajući strance, a nije da nismo pokušavali. E sad iz kog razloga nismo uspevali…

Casovi DV nisu bili casovi ljubavi vec casovi danonocnog usadjivanja patoloske mrznje prema svemu sto ima veze sa Zvezdom. Za mrznja u kombinaciji sa strahom sta ce im se desiti ako dodju u Zvezdu je dovela do toga da oni ne dolaze kod nas. Pa koliko je pretnji imao Milutinov kada ke trebao da dodje kod nas.

Voleo bih da barem neko od onih silnih novinara koji su dozvolili Vujosevicu da se iserava po Zvezdi na najpoganiji nacin  da ga sada priupitaji šta ovo bi, šta on misli o ovome. Je li KKP silom nateran da uzme ogroman novac, je li KKP kao simbol otpora patentira opozicionarstvo uzimanjem miliona od onih protiv kojih se bori. On je jadan morao da ide na sns hepeninge, ovi jos jasniji moraju teskom mukom da uzmu milione.

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, BojanaCZV said:

Jao, moram samo da preduhitrim eventualni prelazak Kalinica 😄

 

Na stranu, sto bi mi to bas bio smor sa navijacke strane, nesto drugo bi mi bilo jos grdje. Zapravo, to bi dokazalo da skoro svako ima cenu kojom mozes da ga kupis.

Osvrcem se na njega posebno, zato sto je najstrasnije bio vredjan glede fizickog izgleda.

 

Sta znam, valjda postoje neki zivotni principi, koje treba postovati.

 

Za Dangubica me nije preterano iznenadilo, jer je on generalno persona bez izgradjenog identiteta.

 

Ali Kalinic je zaista grom, barem za mene i evo iskreno se nadam da nece do toga doci.

 

Bas bi me ono, razocaralo.

ne postoji ni gram sansi da kalinari i jovara potpisu za groblje kao sto ne postoji ni promil sansi da recimo bogranovic potpise za nas. sva trojica imaju taj prznica karakter i gledaju da isteraju svoje.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, berti said:

Casovi DV nisu bili casovi ljubavi vec casovi danonocnog usadjivanja patoloske mrznje prema svemu sto ima veze sa Zvezdom. Za mrznja u kombinaciji sa strahom sta ce im se desiti ako dodju u Zvezdu je dovela do toga da oni ne dolaze kod nas. Pa koliko je pretnji imao Milutinov kada ke trebao da dodje kod nas.

Voleo bih da barem neko od onih silnih novinara koji su dozvolili Vujosevicu da se iserava po Zvezdi na najpoganiji nacin  da ga sada priupitaji šta ovo bi, šta on misli o ovome. Je li KKP silom nateran da uzme ogroman novac, je li KKP kao simbol otpora patentira opozicionarstvo uzimanjem miliona od onih protiv kojih se bori. On je jadan morao da ide na sns hepeninge, ovi jos jasniji moraju teskom mukom da uzmu milione.

 

 

Kakvi behu casovi ljubavi prema Omicu sa vase strane?

Evo, mi, u dobrom komsijskom duhu, oprosticemo proslost Kevinu Panteru i zelimo da sto vise napreduje.:s_d:

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Kronostime said:

Kakvi behu casovi ljubavi prema Omicu sa vase strane?

Evo, mi, u dobrom komsijskom duhu, oprosticemo proslost Kevinu Panteru i zelimo da sto vise napreduje.:s_d:

Omasio si. Budaletine koje mrze Omica su sovinisticka goveda. Patoloska mrznja koju je Vujosevic posejao je druga dimenzija. Zahvalna tema da se sinak udubi.

  • Like 10
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, berti said:

Omasio si. Budaletine koje mrze Omica su sovinisticka goveda. Patoloska mrznja koju je Vujosevic posejao je druga dimenzija. Zahvalna tema da se sinak udubi.

neki ce reci da vujosevic nije mrzeo. samo je mnogo voleo novac. a prokleti novac kvari ljude, tera ih da urade nesto sto im inace ne bi padalo na pamet.

Link to comment
Share on other sites

 Sa tvitera:

Ne postoji ta količina para koju država može upumpati u kkp, ni dolazaka najskupljih trenera Evrope, koja će ugasiti njihovu maniju da su oni nešto zaslužili i da samo njima pripada. Dok se ne ugasi sva konkurencija i njima dodele sve pobede i trofeji.

Iako nekom naivnom ljubitelju košarke deluje da je dolazak Žoca apsolutno i isključivo pozitivna stvar za domaću košarku, to bi moglo biti tačno da smo neka Endesa, gde klubovi, navijači i mediji nisu maksimalno zatrovani politikom i zaverama i iskonska mržnja kulja.

Ovde neću objašnjavati političke razloge za ove silne intervencije i skandalozno visok budžet za kkp, mislim da je to jasno svakom s malo mozga u glavi, ali želim da objasnim zašto će ovde sportski aspekat dolaska Obradovića ostati u senci pogoršavanja ionako zatrovanih odnosa

Prvo, Žoc je trener sa fenomenalnim i zasluženim rezultatima iza sebe, ali i trener koji sad dolazi iz klubova/liga koje su po budzetima i aspiracijama daleko od sedmoplasirnog ABA lige, kao i same ABA lige. Dakle dolazi u sredinu u kojoj se oseća kao da je zašao među domoroce.

Poznat kao egomanijak i prekog karaktera, svaki neuspeh bi za njega značio poniženje na kakvo nije navikao i to bi ga dovodilo do ludila i potrebe da krivi sve i svakog okolo osim sebe. Pritisci medije, organizaciju i sudije su već viđeni. A ko sme šta da mu kaže? Bukvalno niko.

A sad grobari(čast izuzecima). Njima je još Vujošević, koji svoje uspehe zahvaljuje apsolutnom monopolu na sve u toj eri, u momentu kad se pojavila konkurencija, odlučio da proda priču o aparthejdu, opoziciji i zaverama. Kako bi sakrio sopstvene limite u zdravoj konkurenciji.

Naravno da ništa od toga nije istina, ali ostrašćenim navijačkim mozgovima koji su razmaženi monopolom, vrhunskim budžetima, otimanjem igrača i prebijanjem sudija, nije teško bilo da poveruju da se njima nešto otima u momentu kad se pojavio neko ko zna da ih pobedi.

Dukljanin je oko sebe stvorio kult, tu mu je pomogao i mučeni Tegeltija i odnosi su zatrovani zauvek. Iz tog razloga pomenuti navijački mozgovi više nisu u stanju bili da se nose s realnošću i zavere su im okupirale mozak uz megalomaniju da su bogom dani i nešto im pripada.

Svaki poraz je bio zavera i nepravda, a sa druge strane ne stvorena slika neke demonske Zvezde koju zle sile guraju kako dobro(kkp) ne bi pobedilo. Svaki privatni neuspeh, porodični ili neko drugo nezadovoljstvo, konstantno se okretalo ka velikoj Sotoni, Zvezdi uz sulude priče.

Tako se i došlo do priče kako samo Zvezda dobija pare od države, a kod njih se igra samo iz dobrote ljubavi i poštovanju prema nekakvoj imaginarnoj instituciji. Sponzori na dresovima, javni istupi direktora državnih preduzeća koje im daju pare i jasne cifre, prosto se ignorišu.

Miopija ide i toliko daleko da se ne sećaju kako je pravi aparthejd izgledao, u nedavnoj prošlosti, bez jednog sponzora na dresu, juniorima u ekipi, borbi za opstanak u ligi i nošenju koševa i grba. Njima je to jednako kao i njihovo trenutno stanje. Potpuni razvod od realnosti

Sad, zamislite kad na takav mentalni sklop i nakupljeni bes razmaženog deteta, njima dođe jedan Žoc sa sigurno preksupim pojačanjima(jer ne bi se svakako on blamirao a da ne dobije sve što traži). Titule su već upisane, Evroliga obezbeđena, sve je u glavi već završeno.

Zamislite kombinaciju nervoznog egomanijaka Žoca među domorocima i grobara koji su sve pobede već upisali. Zamislite poraz neki da dođe. Ili dva. Ili da se izgubi titula. Haos koji može da sledi je teško i opisati. Pritisci će ove sezone ugasiti svaku sportsku priču.

Iz tog razloga ne vidim da je ovaj razvoj događaja nekakav ogroman plus iako se radujem jakoj konkurenciji i jakom kkp. Sportski volim to jer volim košarku, a milion puta više uživam posle kad neki novi Gudura gasi trojkom o tablu. Ali se bojim da će sporta najmanje biti. 

  • Like 10
  • Love 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

celtic na rsb-u predvidja katastrofu, izuzteno je pesimistican. kaze da dugujemo trecinu plata iz prosle sezone, da dugujemo gistu, so, i jos nekima. odmah nam treba 1.2 milion a nemamo nista. 

i da te pare moramo nabaviti u nedelju dana inace lose nam se pise. 

plus nnoko zeli da ostane potrebno je samo da mu se isplate zaostala primanja i malo poveca ugovor. 

i da ce bas upravo nnoko pokazati kakvo je stanje u klubu. ako ga sacuvamo ima nade, u suprotnom slavina je skroz zavrnuta. 

oce da nam oteraju vesnu a postave nekog random limara iz prislonice. :puke:

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, bodo said:

Cooper na speedu na komsijskom topiku. Takav nalet adrenalina nisam odavno zamijetio na ovom forumu 😁😁😁

Ovde su iznosili tvrdnje da je Cooper ustvari Tegi, ali mislim da se juce razotkrio i da je on ustvari Vulin licno. I on tvrdi da je finansijski pomogla dijaspora, tj. tetka iz Kanade.

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Niko nikad nista nije uradio sam. I da se luste nove sezonske u prodaju nisam siguran koliko bi od novih sezonskih klub imao priliv novca za sanaciju i zatvaranje konstrukcije za sezonu koja je iza nas ... Bjelici ponuda od 3 miliona za dve godine od strane Partizana prenosi RSB

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Issey said:

 

Ne kupuje on 3k birača na ovaj način, kupuje ih mnogo više na hiljadu drugih načina. On pokušava da spreči da milion ljudi čuju skandiranje sa tribine, jer zna iz iskustva da tako mogu da počnu promene... Ipak znamo sa kakvim likom imamo posla. Čovek ne pušta suprotno mišljenje 5 minuta na naci.frekvenciji, a da pusti da Srbija i Evropa slušaju skandiranje nezadovoljnih ljudi na tribini (ne samo navijača)... To on plaća... Da ne idu izbori, ne bi se ništa od ovoga desilo, niti bi se Žoc aktivirao, siguran sam... Kakva bre ljubav prema klubu, ovde se u razvaljenoj, zarobljenoj, mafijaškoj zemlji, gde se sve raspada ulupava 15-20 miliona u jedan klub... Dovodi se igrač za milion i po, jer su eto tako u mogućnosti... Ma idi bre... Da je ovo normalna zemlja i narod, obe tribine bi mu skandirale, a ljudi bi na ulicama protestvovali protiv ovog ludila... Ali jbg, mnogo je lepo dok kaplje kinta... Jebeš big picture...

 

Pa sad, ako je tražio Vučiću šećeru, imaće. Veoma skoro.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, ИEsA IlIC said:

celtic na rsb-u predvidja katastrofu, izuzteno je pesimistican. kaze da dugujemo trecinu plata iz prosle sezone, da dugujemo gistu, so, i jos nekima.

 

 

Jel smo isplatili Filipa sta kaze Celtic? 

  • Like 5
  • Ha-ha 7
Link to comment
Share on other sites

On 6/2/2021 at 12:14 AM, Kankkunen said:

Odmah da vam kazem:ovaj put nema ogranicenja. Idemo "all-in" i igramo sa maksimalnim ulozima. Jer,ovo ce biti cudo od prelaznog roka.
I nista nece biti zabranjeno. Sem vlaznih snova.
Ozbiljno...

 

this time next month 

 

5 hours ago, Kankkunen said:

Džaba krečite ... zavrnuto skroz, do daljnjeg.

240315-slavina.jpg

 

 

:classic_biggrin:

 

a neki drugi idu all in i to ozbiljno. 

 

filip je igrao iz ciste ljubavi, nosen srcem i emocijama nam doneo dve el i ne dugujemo mu nista. a da nas je zaduzio, jeste.  

Edited by ИEsA IlIC
Link to comment
Share on other sites

Da je Covic radio lose posle odlaska Radonjica to je tacno. Prvo izleti sa Alimpijevicem i brat bratu 30 stranaca i jedno 5-6 trenera. Koji nam je budzet bio sam bog zna, verujem i da komsije nisu imune na sivu zonu. Samo sto smo mi dovodili istrosene i raspale strance...ne uvek, ali u dosta slucajeva.  Pa su nas uglavnom vadili domaci.

 

Nismo imali nikakav plan, posebno za EL. Dolazak Obradovica na papiru je bio dobar potez, ali moras u klubu imati ozbiljnog SD ako hoces uspeh. Izgubili smo sve ove godine igranja u EL da kao klub nismo napredovali bukvalno nista. 

 

Jedino resenje privatizacija i to ozbiljna, sa nekom pomoci drzave bar oko zemljista za halu. Arena je dobra, ali nije nasa i prihodi od nje verovatno i ne postoje...o ostalim stvarima da ne pricam. 

 

Sina sam mu i zaboravio, zetove i ostala sranja...krenuli smo nadole u poslednjoj DR sezoni  i od tada na evropskom planu nismo uradili nista...

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, pavijan2 said:

bez puno brige. na kraju ce sve biti dobro.

Eh, da smo zdravi i zivi, al ko ovaj klub prati godinama unazad zna da se preko trnja dolazi do zvezda.

A da ce biti dobro ili ne, pokazace vreme.

Link to comment
Share on other sites

Au, nema čoveka jedan dan na forumu i promašiš temu...ovaj uđeš na pravu, ali svi nešto o manjem klubu iz glavnog grada razglabaju. Nego nikome nije palo na pamet da im je možda namerno obećao pare, oni sve bahato na dve godine milionima kite. A ON zna da mu je kraj blizu i da tih para oni videti neće, pa kad krene BAT sledeće godine. Možda ON ima "pakleni plan" da ih ugasi ? Nikad se sa NJIM ne zna...[emoji16]

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Jel sportklub prenosi evro cup? Djilas i Solak trljaju ruke mogli bi vlastima da posalju otvoreno pismo zahvalnosti zbog omogucivanja da sportklub bude jos gledaniji u novoj sezoni 😄

Edited by suptil
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, kokodakalo said:

Ovde su iznosili tvrdnje da je Cooper ustvari Tegi, ali mislim da se juce razotkrio i da je on ustvari Vulin licno. I on tvrdi da je finansijski pomogla dijaspora, tj. tetka iz Kanade.

Ne znam stvarno , možda si i u pravu ali lik je zajebo skupa i Benicio Del Tora i Johnny Deppa iz "Fear and Loathing in Las Vegas"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...