Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

aznam, na rsb je celtic cini mi se napisao da se i dalje trazi petica, verovatno da bi umirio masu, al ne bi se ja kladio da se ista trazi..

kao nudili smo 350k lesoru, on je teo 450k, al posto su nasi procenili da ne vredi toliko, i da bi bio medju skljupljim igracima, odustalo se od njega..

neko opet kae, dovodoice se on al za kao 2-3 meseca.. pa cekaj, jel neko stvarno misli da ce se ustedeti 100k, kad dovedes igraca na trecinu sezone, koji do tada nije nigde igrao?  to prvo..

a drugo, ni price o last catu ne piju vodu, posto nit bi se tamo nasao neko ko ce igrati za 350k, a plus sto bi bio totalna macka dzaku, a videli smo koliko je radonja, sklon sa rizikuje sa igracima preko bare kao debitantima u evropi, fazon tipa ni celih 1%..

a trece, sto se uopste i dalje spominje jovic, ako se ni centar koji nam je naj potrebniji ne dovodi zbog razlike od 100k na 350k..

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nece se tamo nikome ni nuditi 350k, al nije isto kad Lesor igra za 450k i kad neko iz last cuta igra za 600k. Kontas?  


Apropo price o Lazicu, kruzi neki glupavi citat po internetima  ,,Ne plasim se coveka koji je vezbao 10000 udarac po jednom vec onog ko je vezbao jedan udarac 10000 puta''. Tako da, Laza je svoju odbranu doveo do savrsenstva i takvog igraca bih uvek zeleo u timu. Kao sto je Bilijev forte sut npr a slab je u ostalim parametrima. Kad bi bili imao malo Lazine odbrane a Laza imao malo Bilijevog suta, takav kosarkas bi bio za Kls i to je to. 

Edited by Redstar0356
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ima centara u Evropi koji imaju neku bednu klauzulu za EL...meni je potpis Zirbesa bas cudan, jer je jedina logika da se nesto ceka...ako nismo teli dati pare za Lesora, Blacka i Monroa kao necemo jer eto tu je Zirbes...Kod nas bas nista nema logike.

 

Pa Radonja je Zirbesa doveo kao drvo iz Brosea gde su ga oterali kao domaceg igraca, Bobi iz Mege, Kuzmic bez minuta u PAO...i sad bas da nema nikog.

 

Mi jesmo odigrali dobro pripreme al na par meceva su nam se povredili tuce igraca i to nijedan kojima je to skoro pa hobi...kad krene 2-3 meca nedeljno to ce biti uzas.

 

I dalje verujem da se ima neki plan, mozda nam skupstina donose nesto novo...

 

Pa covek ide da se kandiduje sa pricom..jbga nemamo para, imamo 7m budzet a u kasi trenutno tipa 500k evra..i onda drugovi sa skupstine tapsu i kazu kakav genijalan plan predCednice, ovo nam je trebalo...lep prikaz za sledecih 6meseci...one tamo 3g nisu ni bitne...

 

🤡

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Predragdjape said:

Pa vise puta je spomenuto da se trazi centar, i da nece doci niko ko se ne uklapa u ono sto Radonjic trazi. S obzirom da je potpisan Cirbes do decembra, jer je prosao full pripreme s ekipom,znaci da postoje igraci koji su u planu samo se ceka taj cuveni "cut". 

To je već u toku ... Kinezi već potpisuju te igrače, danas je Uniks dogovorio igrača ... teško da tu bude nešto za nas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nema centra....Robija i Dejo traze centra...trenutno  njedan nije nasao. Ocigledno se na obe strane ide ozbiljno,mozda je i kljucno ko ce biti centar...ako je DR rekao treba centar da dodje, nije sigurno mislio na Zirbesa.

 

Tim se ocigledno pravi za ABA, a ne za EL...nazalost, ali to je stav uprave...bitnije je dobiti Mordor nego bti 10 ili 14 u EL..sve preko 12 mesta je izuzetan uspeh jer ocigledno nemamo volje a ni novca za nesto vise...posle Kaline sam mislio bice, al eto...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Nema centra....Robija i Dejo traze centra...trenutno  njedan nije nasao. Ocigledno se na obe strane ide ozbiljno,mozda je i kljucno ko ce biti centar...ako je DR rekao treba centar da dodje, nije sigurno mislio na Zirbesa.

 

Tim se ocigledno pravi za ABA, a ne za EL...nazalost, ali to je stav uprave...bitnije je dobiti Mordor nego bti 10 ili 14 u EL..sve preko 12 mesta je izuzetan uspeh jer ocigledno nemamo volje a ni novca za nesto vise...posle Kaline sam mislio bice, al eto...

Muceni DR i zli Covic, samo mu obezbedio pare za Kalinica i onda rekao NO NO, 

a pre toga doveo EC playa Ivanovica za ne male pare, Luku Mitrovica, ostavio Kuzmica, Simonovica,doveo Lazarevica iz Fmpa, ostavio Lazica, Davidovca, Uskokovica.

Pa da imamo budzet kao CSKA iste igrace bi ostavio i dobio, daj odrasti vec jednom ili nastavi da navijas za KKP oni imaju 15 miliona budzet , ali trenutno si na privremenom radu podrske KKCZ samo zbog DR. 
Njegovim odlaskom nastavices da navijas protiv KKCZ prvenstveno zbog Covica.

Ima nas koji smo taj klub pratili i bili u tom Pioniru kada nisi bio ni u planu da dodjes na ovaj svet i vise me nemoj onako ispod radara provlaciti kroz svoje upise u vezi bilo cega u vezi KKCZ. 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Šarac said:

Muceni DR i zli Covic, samo mu obezbedio pare za Kalinica i onda rekao NO NO, 

a pre toga doveo EC playa Ivanovica za ne male pare, Luku Mitrovica, ostavio Kuzmica, Simonovica,doveo Lazarevica iz Fmpa, ostavio Lazica, Davidovca, Uskokovica.

Pa da imamo budzet kao CSKA iste igrace bi ostavio i dobio, daj odrasti vec jednom ili nastavi da navijas za KKP oni imaju 15 miliona budzet , ali trenutno si na privremenom radu podrske KKCZ samo zbog DR. 
Njegovim odlaskom nastavices da navijas protiv KKCZ prvenstveno zbog Covica.

Ima nas koji smo taj klub pratili i bili u tom Pioniru kada nisi bio ni u planu da dodjes na ovaj svet i vise me nemoj onako ispod radara provlaciti kroz svoje upise u vezi bilo cega u vezi KKCZ. 

 

 

 

 

 

Nisam te spomenuo, prestani da me stalkujes..imam pravo na svoje misljenje. Pusti ljude da pisu o Zvezdi, ovo im nije interesantno. Imas PM pa mi ispricaj svoje muke ;))

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Redstar0356 said:

Nece se tamo nikome ni nuditi 350k, al nije isto kad Lesor igra za 450k i kad neko iz last cuta igra za 600k. Kontas?  

 

ali ti ne kontas da bi radonjic pre doveo lesora za 450k nego nekog last cut igraca za 600k.. kontas?

zato sam i kazao da te price kako se ceka last cut nemaju veze sa realnoscu, vec vise kao prica da bi se podislo vox populiju..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Sector said:

Gdje je i šta radi Gerald Lee?

Lego bi nam samo tako, igrača koji poznaju SISTEM nikad dosta.

 

 

🐐 Aleksa je i dalje FA.

1 hour ago, Don Radonja said:

Vas dvojica ima da oterate posten svet odavde.

Ja znam da nije mozda na meni da komentarisem al sto cini ovaj coek je nerealno, svaki put ista prica.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

@Princeton ono sto cuh o Popovicu to je da je glavom blizak Radanovu, u smislu toga da nije neki hard worker, vec se oslanja na talenat. Zanimljiv igrac, ali upitan po svim osnovama.

Dobro si cuo.

 

Ima dobro telo,siroka ramena,duge ruke, dobar BBIQ sve to ga je dovelo do onog nba without borders,zovu najbolje mlade sa svih kontinenata,on je te godine bio valjda jedini iz Srbije ili jos samo Todorovic.

Ali...

Kao sto vidis prema mom opisu do profesionalnih voda je dosao nekako prirodnom selekcijom,ako gledas rad pogledaj njegov sut.Pisao sam ovde pre neki dan,u fmpu na utakmici sa bacanja pogodio ivicu table tako nesto pre nisam ni cuo ni video.

Znaci Luka Mitrovic Jr.,samo sto je mladi Luka zapravo sirio igru i imao zavidan atlecizam pored iq i visine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...