Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

A cekajte,kad je last last cut?Prestao sam da pratim datume u nba preseason, nek neko bolje upuceni usmeri zvezdase do kad najvise mozemo da cekamo.

@oubrevo.ti?

 

Uniks docekao last cut za nas izgleda ne vazi isto.

 

Da razjasnim,trazim neke ko retnije inf o trening kampovima

Edited by UDresuKvinsiMilera
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, srlepajce said:

Nista od Kornelija.

Jedan manje od pominjanih.

Citam na insta stranici nekoj kao Monro(e) trazio obnovu pregovora sa nama.

Sve to bi bilo super da u prvim pregovorima nije trazio 1.2 milki 😁 

 

Nije po ukusu trenera? :classic_biggrin:

Ovo pomalo podseća na vreme kad se tražila zamena za Šilba, posle višemesečne potrage stigne nam momak iz Ukrajine.:smiley33:

Edited by Kankkunen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kankkunen said:

posle višemesečne potrage stigne nam momak iz Ukrajine.

 

Ali zasto, zasto, zasto moras da pominjes verovatno najkatastrofalnijeg stranca u novijoj istoriji KKCZ?! 

Nemas pojma koliko se trudim da njegov lik izbijem iz secanja. 😄 

Skoro sam citao neku vest na portalima, 'bem li ga, mozda je bilo i nesto oko Novice i neka flash-back slika je bila, i doticni momak iz Ukrajine na njoj... odmah sam ugasio tab. 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ali zasto, zasto, zasto moras da pominjes verovatno najkatastrofalnijeg stranca u novijoj istoriji KKCZ?! 

Nemas pojma koliko se trudim da njegov lik izbijem iz secanja. 😄 

Skoro sam citao neku vest na portalima, 'bem li ga, mozda je bilo i nesto oko Novice i neka flash-back slika je bila, i doticni momak iz Ukrajine na njoj... odmah sam ugasio tab. 

jbg ...  :classic_sad: nego, plaši me da će opet biti neka menadžerska muljaža.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Chaos Is Me said:

Ovaj podatak da je Lazić u mlađim kategorijama dao nekom 50 poena mogu da prihvatim kao nerealan ali možda teorijski moguć samo ako je igrao centra protiv nekih fizički inferiornih dečaka.


Čini mi se da je on sam rekao tj potvrdio u nekom intervjuu, ali nije rekao protiv koga je igrao :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Sad nešto listam beležnicu, ima tu još par imena ... Holman iz Ulma i Alexander iz Fuenlabrade, još uvek su slobodni.
Pisao sam ja još na početku ovde, Jarvis Williams iz Cremone. Možda je malo undersize, neki 4-5 više ali izuzetan atleta, sjajno se odmotava iz pika, stalno prisutan na ofanzivnom skoku, brze ruke (a boga mi i noge) u odbrani. Šutira baš retko, ali nije operisan od šuta kao Kep. Iskreno meni se više sviđa od Lesora, a sigurno se uklapa u budžet.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, big bad bruin said:

Pisao sam ja još na početku ovde, Jarvis Williams iz Cremone. Možda je malo undersize, neki 4-5 više ali izuzetan atleta, sjajno se odmotava iz pika, stalno prisutan na ofanzivnom skoku, brze ruke (a boga mi i noge) u odbrani. Šutira baš retko, ali nije operisan od šuta kao Kep. Iskreno meni se više sviđa od Lesora, a sigurno se uklapa u budžet.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 

Bilo je takvih igrača po Italiji, Izraelu ... al se to već udomilo. Williams je u Ritasu.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dropkick Murphys said:

Džaba si njega označio. Uveliko spava da bi ustao u 6h za Kalenić pijacu. Moraćeš da sačekaš. 

 

8 hours ago, UDresuKvinsiMilera said:

A cekajte,kad je last last cut?Prestao sam da pratim datume u nba preseason, nek neko bolje upuceni usmeri zvezdase do kad najvise mozemo da cekamo.

@oubrevo.ti?

 

Uniks docekao last cut za nas izgleda ne vazi isto.

 

Da razjasnim,trazim neke ko retnije inf o trening kampovima

 

evo me ustao sam 

 

ne znam kada je tacno taj last cut, mozda ima da se gugla - ja nesto mislim da mora najpre trening kamp da prodje a to jos nije ni pocelo. tu uvek pozovu ekipe par autsajdera da konkurisu za preostalo mesto ili dva 

 

edit> evo tih nekih datuma

Spoiler

 

When do NBA training camps start?

Training camps for the 2021-22 season open on Tuesday, Sept. 28.

When does the 2021 NBA preseason start?

The first preseason game is on Sunday, Oct. 3 at 3:30 p.m. ET as Kevin Durant’s Brooklyn Nets travel to Staples Center to face LeBron James’ Los Angeles Lakers. There are four more games on Oct 4., highlighted by the Atlanta Hawks visiting the Miami Heat at 7:30 p.m. ET and the Golden State Warriors facing the Trail Blazers in Portland at 10 p.m. ET.

The preseason wraps up with a five-game slate on Friday, Oct. 15. You can check out the full schedule here.

 

 

daklem, negde u prve dve nedelje oktobra bi trebalo da je famozni last cut

Edited by oubrevo.
  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, oubrevo. said:

 

 

evo me ustao sam 

 

ne znam kada je tacno taj last cut, mozda ima da se gugla - ja nesto mislim da mora najpre trening kamp da prodje a to jos nije ni pocelo. tu uvek pozovu ekipe par autsajdera da konkurisu za preostalo mesto ili dva 

 

edit> evo tih nekih datuma

  Hide contents

 

When do NBA training camps start?

Training camps for the 2021-22 season open on Tuesday, Sept. 28.

When does the 2021 NBA preseason start?

The first preseason game is on Sunday, Oct. 3 at 3:30 p.m. ET as Kevin Durant’s Brooklyn Nets travel to Staples Center to face LeBron James’ Los Angeles Lakers. There are four more games on Oct 4., highlighted by the Atlanta Hawks visiting the Miami Heat at 7:30 p.m. ET and the Golden State Warriors facing the Trail Blazers in Portland at 10 p.m. ET.

The preseason wraps up with a five-game slate on Friday, Oct. 15. You can check out the full schedule here.

 

 

daklem, negde u prve dve nedelje oktobra bi trebalo da je famozni last cut

Dobroj'tro😊

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Kankkunen said:

Sad nešto listam beležnicu, ima tu još par imena ... Holman iz Ulma i Alexander iz Fuenlabrade, još uvek su slobodni.

Alexander je odlicno odigrao letnju ligu ali koliko sam ispratio nije ni sa kim potpisao. Meni je bio tip, nadao sam se za drugog centra, ali kad vidim kakve nekretnine smo pazarili odmah bi ga potpisao za prvog

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Na ugovoru je koji obecava samo trening kamp,eto mozemo njemu da se nadamo.

Momak ima sve sto mi trazimo izgleda(rasudjujem prema ostalim zeljama staba) pa i po nesto vise.

On već ima ugovor u Australiji ... https://sportando.basketball/en/cameron-oliver-re-signs-with-cairns-on-two-year-deal/

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Kankkunen said:

Ne znam,on je proslu sezonu zavrsio u Hjustonu(odigrao odlicno tih para utakmica),sada pre neki dan dobio taj poziv na kamp/ugovor od Lejkersa.

Ne bih se uzdao u taj ugovor u AUS.

Isto tako ne ocekujem da dodje kod nas da se razumemo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...