Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Ako je ruptura u pitanju...samo da se nadamo da je delimična. U gorem scenariju je to prilično ozbiljna povreda i dug opravak. Jović je zadobio rupturu lista u meču sa Filipinima i van stroja je od 01. jula. Zna li se koji mišić je u pitanju?

Послато са SM-A125F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Laki21 said:

 

Ovde sam pročitao da je zadobio rupturu mišića (ne znam kog). No, ako je tako, tj ako nije dezinformacija u pitanju, to znači pauzu od par meseci.

Nesto oko zadnje loze... da li je ruptura, ili nesto drugo, ne znam... 

Edited by Inbox
Link to comment
Share on other sites

Zaista čudna situacija sa tim silnim povredama. Iskreno ne pamtim sezonu kad smo bili u sličnoj situaciji na samom startu iste. Osim povrede Whitea koji je bio baš, baš nesretan splet okolnosti mene brine i stanje Dobrića. Od njega, čija je karijera krenula uzlaznom putanjom,  očekujem veliki iskorak u ovoj sezoni i uz Ivanovića i White kad se vrati ( pitanje u kojem stanju ) da bude u top 3 scorera našeg tima ne računajući pri tom i budućeg centra za koga ne znam čemu da se nadam ali eto nekako u sebi vjerujem u dobru selekciju struke. I dalje odbijam vjerovati da unatoč svim objektivnim problemima sa kojim se u ovom trenutku suočavamo a tik uoči početka natjecanja u EL i Aba-i da nećemo bit relevantan faktor u istima. Pogotovo za Aba-u , koja će ove godine imati šta za ponuditi i koja će isto tako kvalitativno napraviti iskorak, nemam nikakvih sumnji. U EL ja bih bio zadovoljan pozicijom oko 10-12 mjesta

Edited by bodo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

bas pomesana osecanja

u svega 48h od onog osecaja sa turnira da ce od starta da se pici radonja(tm) kosarka, gde samo fali startni centar da budemo solidno kompetentni u svim takmicenjima

...do toga da je pola ekipe sjebano povredama, pojacanje na centru les maika cirbesa, u EL ulazimo sa ukupno 3 beka, i do decembra cemo cvrsto prigrabiti fenjer

 

 

edit: a u potragu za centrom je upravo krenuo i virtus. masala

 

 

Edited by NikadProtivKaline
Link to comment
Share on other sites

Sa ovim timom smo igrali najbolju idbranu u evropi i imali 7 pobeda u nizu….

 

jovic, Wolters, Rakicevic

Dzenkins, Guduric

Dangubic, Lazic, Dobric

Mitrovic, Simonovic, Simanic

Kuzmic, Thompson, Bjelica


Tako da, malo vere. Nije Radonja bilo ko. 😀

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Devil In My Pants said:

Sacekajmo prvo izbore, kao jedan ozbiljan evroligas koji zeli A licencu, siguran sam da ima puno zainteresovanih koji ce ipak javno da iznesu planove. Nadam se da ce ljudi na skupstini pitati kakvi su planovi duzi od same sednice i kako se misli finansirati i kog velikog giganta nam nalaze oni koji hoce da budu(ostanu) na mesto predsednika.

 

Malo mi je cudno da izbora nema, hoce li ostati VD, dok ne vidi sta i kako...mi smo na evropskom nivou cirkus od kluba.  Navijace to i ne zanima, plan i program novog predsednika..

 

Lepo sto je Radonjic danas dao sansu juniorima da vie koliko mogu, mozda pustiti malo i Popovica u ABA i sta ja znam koju decu jos imaju tu...

Srpski tj. crnogorski Tibodo da pusti nekog malo u ABA, nema šanse.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, PERICA!!! said:

Radite sta hocete, mracite, kukajte, al jedo je sigurno, Robija ce se crveniti...

 

svaka čast na kontinuitetu u segmentu optimizma, međutim, ako white zaista propusti 3 meseca (a ako treba da se vrati nezalečen, tek je to zajeb), mi praktično igramo bez glavnog skorera prvu trećinu sezone. a upravo smo u tom departmanu najtanji.

 

robija rutinski crveni na random tekmi, s'tim što sam gledao eto već njihovu treću ili četvrtu tekmu u kratkom periodu, gde se vidi ogroman napredak i u kolektivnoj odbrani i u odlukama koje prave u napadu. talenta im svakako ne fali.

 

najmanji problem je utakmica sa partizanom, to je jedna u ne znam koliko meseci. treba dobiti ove ostale tekme

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma mozemo na bust da uzmemo neke prve pobede, ali to nam je max u ovom delu sezone. Igraci se skupe, igraju iznad svojih mogucnosti itd, al to i ako bude, bice kratkotrajno.

 

Raspored nam je pretezak na pocetku i bez zezanja, ocekujem potop.

 

Nece biti bas prijatno citati temu, uverena sam 😁

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, NikadProtivKaline said:

bas pomesana osecanja

u svega 48h od onog osecaja sa turnira da ce od starta da se pici radonja(tm) kosarka, gde samo fali startni centar da budemo solidno kompetentni u svim takmicenjima

...do toga da je pola ekipe sjebano povredama, pojacanje na centru les maika cirbesa, u EL ulazimo sa ukupno 3 beka, i do decembra cemo cvrsto prigrabiti fenjer

 

 

edit: a u potragu za centrom je upravo krenuo i virtus. masala

 

 

Vec su u razmatranju Jordana Bella kao opcije za zamenu

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da delim optimiziam kolega. Ova sezona me podseca na onu kad smo mi nakrcali gomilu radenovica, nelsona, katica, iskusnih, ali limitiranih igraca. Partizanov tim ima ogroman upside i to je ekipa koja ce rasti kroz sezonu. Vec sad se vidi solidan napredak. Kod nas je taj upside 0. Mozda stvar koja mi i najvise smeta u covicevom mandatu je sto mi prakticno ako izuzemo gudurica nismo imali privilegiju da gledamo nastajanje nekog asa. Kod nas je i individualni i timski upside svih ovih sezona bio minimalan. I da nije bilo whiteove povrede po meni je ovo i dalje tim skromnih mogucnosti.

Plasim se da se ovaj nas tim posle sesdeset, sedamdeset utakmica na kraju sezone kad bude bilo najvaznije ne ugasi.

Jedan kalina ne cini prolece:(

Link to comment
Share on other sites

Quote

Nikola Kalinić je došao kao ostvaren igrač, repezentativac, neko ko je osvajao Evroligu. Za mnoge neočekivan njegov povratak, kako vidite njegovu ulogu, da li će on biti lider ili će na svoj način doprinositi? Na kojoj poziciji ga vidite, tri ili četiri, kako iskoristiti jednog takvog igrača?

„Vidim ga kao igrača koji će svojim kvalitetom i karakterom dati doprinos da ekipa ostvari rezultate koji se očekuju.“

Radonja i njegovi odgovori 😆

 

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nate said:

Voleo bih da delim optimiziam kolega. Ova sezona me podseca na onu kad smo mi nakrcali gomilu radenovica, nelsona, katica, iskusnih, ali limitiranih igraca. Partizanov tim ima ogroman upside i to je ekipa koja ce rasti kroz sezonu. Vec sad se vidi solidan napredak. Kod nas je taj upside 0. Mozda stvar koja mi i najvise smeta u covicevom mandatu je sto mi prakticno ako izuzemo gudurica nismo imali privilegiju da gledamo nastajanje nekog asa. Kod nas je i individualni i timski upside svih ovih sezona bio minimalan. I da nije bilo whiteove povrede po meni je ovo i dalje tim skromnih mogucnosti.

Plasim se da se ovaj nas tim posle sesdeset, sedamdeset utakmica na kraju sezone kad bude bilo najvaznije ne ugasi.

Jedan kalina ne cini prolece:(

Dobro , kod nas su nastali i Jović i taj Kalinić i Marjanović u nekoj meri, napredovali su igrači i rasli.

U ovom timu iskorak može da napravi jedino Džoni i to jeste razlika u odnosu na tamnu stranu brda što će oni organski porasti u toku sezone . 

To je pre svega razlika u trenerima i situaciji u klubu. Obradović je dobio garancije da će moći tri godine da radi sa određenim budžetu i onda je mogao da dovede jednog Madara koji košta kao Nate, a na kraju sezone će biti duplo bolji sledeće godine imaju top igrača .

Radonjić prvo nije taj tip da je spreman na improvizacije, a onda nema ni uslove pre svega u smislu dugoročne finansijske sigurnosti i sigurnosti posla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, oubrevo. said:

 

svaka čast na kontinuitetu u segmentu optimizma, međutim, ako white zaista propusti 3 meseca (a ako treba da se vrati nezalečen, tek je to zajeb), mi praktično igramo bez glavnog skorera prvu trećinu sezone. a upravo smo u tom departmanu najtanji.

 

robija rutinski crveni na random tekmi, s'tim što sam gledao eto već njihovu treću ili četvrtu tekmu u kratkom periodu, gde se vidi ogroman napredak i u kolektivnoj odbrani i u odlukama koje prave u napadu. talenta im svakako ne fali.

 

najmanji problem je utakmica sa partizanom, to je jedna u ne znam koliko meseci. treba dobiti ove ostale tekme

I meni se baš sviđa ovakav Partizan. Kad im uđemo u kost neće znati gde je koš. Baš su mehkani.

Ptoblem za nad je baš zajeban raspored u ABA ligi u periodu kad smo desetkovani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sector said:

 

Čudno, ja sam mislio da su centri na tržištu izumrla vrsta.

 

Očekivao sam da dovedu Gregora Fucku.

Oni ne čekaju da se igrač sam ponudi, kao naši ... da dođe sam na trening, taj rad. :classic_biggrin:

Skariolo je već ujutru dobio spisak slobodnih igrača skautiranih do poslednjeg detalja, to je ozbiljan klub.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kankkunen said:

Oni ne čekaju da se igrač sam ponudi, kao naši ... da dođe sam na trening, taj rad. :classic_biggrin:

Skariolo je već ujutru dobio spisak slobodnih igrača skautiranih do poslednjeg detalja, to je ozbiljan klub.

Kada imas neogranicen budzet lako je naci i menjati igraca u roku od dan dva.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Maverick88 said:

Kada imas neogranicen budzet lako je naci i menjati igraca u roku od dan dva.

 

Nije to samo do budzeta, uostalom teško da će Bell imati više od onih 600k što smo nudili Nnoku.

 

Baš kao što kaže kankunen, ozbiljni klubovi to tako rade, nema trener toliko vremena da traži i skautira mjesecima igrača.

 

Mi pored ove penzionerske centarske linije gdje će se igrači smjenjivati u petorci na par minuta, imamo dodatni problem što ćemo igrati sa 3 beka. Dobrića ćemo gledati na 3 sigurno duži period.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...