Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

31 minutes ago, Tamburinjo said:

@Šarac

 

Da arhineprijatelj i unistitelj Zvezde Dejan Radonjic dovede Sofoklisa umesto Cirbesa, Fucku umesto Lazarevica i Rasu Nestorovica mesto Vajta ne bi ukanalio Zvezdu koliko je ukanalio Covic 

namecucu 5 sezona svog sina za pleja Crvene Zvezde, koji nije mogao da igra ni u Grckom nizerazrednom klubu.  

Odgovoricu ti na PP,

 

Nije za siru javnost, i ne zelim da javno iznosim neke stvari cime bi sebe spustio na nivo koje ne prilici mojim godinama i obrazovanju.

 

Izvinjavam se ostalima . 

 

Iskljucicu se ove javne prozivke. 

  • Like 4
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

ali sta ljudi pisu, kae zbog povrede vajta je potpisan zirbes..

naci na 5 imas kuza koji moze da izgura 10min max, imas luku kao priucenu peticu, sjebe ti je jedina cista cetvorka u timu, i onda rupu koja ti je nastala na cetri (25 minuta) i na pet (20 minuta) resis sa centrom koji moze da izgura 10 min max..

spacer.png

 

Edited by n4l1m
  • Like 2
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

kamen-na-kamenu

 

8 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

crni sale sta pocini

 

8 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

salo mu pravio budzetske stavke jbg

 

1 hour ago, Takeshi_Kovacs said:


normalna je stvar, ako igraju dobro
kad ispadne promasaj, onda mu je zli covic nametnuo
ili salo celava prevara

 

20 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

odlicno je salo iskopao ovog nemca iz dubaia
pravi ispod radara ubod

 

 

Jel' možete taj propagandno-botovski-pamfletni rat da vodite na nekom drugom mestu

  • Like 18
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Knipex said:

zIMXG1a.jpg

Jbt da nisam video sliku ne bi znao da je Simke i dalje u rosteru. Mislio sam da je penzija, i neka direktorska pozicija u KK.

 

Potpisali Zierbesa. Vraca Radonja kadar iz prvog mandata koji provereno donosi titulu. Sifrovano porucuje: Vidimo se na Kalisu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sve ce to biti dobro, utegnuce to Radonjic.

Stvarno mi nije jasno cemu ovakva kuknjava. Pa zar nije bolje sto smo uzeli Cirbesa nego kao prosle godine one silne olupine i dripce od igraca.

Cirbi je tu, zna sta je Zvezda i dace 100% svoje mogucnosti da doprinese ekipi, u to ne sumnjam, a iako se ne dokaze nece nas ojaditi.

  • Like 6
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Cirbes je potpisan na 3 meseca. Da je Cirbes planiran za celu sezonu dobio bi ugovor na celu sezonu. Budali bi bilo jasno da je plan last cut u nba. Ono sto mene iznenadjuje da su pojedinci zdusno zagovarali da treba rizikovati, a danas su predvodnici crnih narikaca nad nasom nesrecom. Ovo vam je pokazatelj da ce Radonjic konacno rizikovati sa prvim centrom (macka u dzaku) i da se verovatno neko ceka. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Losmi17 said:

Salo indirektno i jeste.

 

 

Koliko se secam ti si prvi pred finale izreknuo da ce ga odluciti selekcija celave prevare. Jel ga i dalje zbog toga krivis za titulu? 

 

2 hours ago, Obi-Wan said:

I tek sad Kalinin dolazak postaje jedna od vecih tajni univerzuma?

 

Stvarno luda glava nenormalno...

 

Ovaj post bas bas ne razumem. 

 

Zasto je to tajna (sem tajne visine ugovora) i zasto bi neko pomislio da je u pitanju luda glava? 

Edited by mmajstor
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, mr clutch said:

U EL sta se uradi. Nikad jaca, nema vise ni kanti za napucavanje kos razlike.

Hm...ima jedna ekipa koja ce igrati sa 8 igraca u rosteru 2 ili 3 kola, od kojih je jedan amater i drugi nedonosce.

Prilika za neke rekorde.

Edited by Losmi17
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Devil In My Pants said:

Negde sam procitao da je bio stopiran transfer da me jbs ako znam gde..al sam procitao :))) da je bio zelja SO...

SK

Quote

Lesora je, navodno, u Zvezdu još prošlog leta želeo da vrati tadašnji trener Saša Obradović, međutim, nije dobio podršku rukovodstva kluba.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Inace stvarno ne znam cemu ovakva vriska. Imamo poprilicno kompletan sastav. Fali nam centar i kupili smo malo vremena da se nadje nesto kvalitetno a u okviru covicevog siromasnog budzeta za EL.

 

90% NAVIJACA ZA ZVEZDU NAVIJA ZBOG TROFEJA, ovi momci koji su nam pruzili toliko srece zasluzuju protiv Splita pun pionir ako ne uvedu neke mere...pa nas ovaj opet izhebe za karte..

 

Svakako ja sam ponosam na Radonjica koliko muda ima da se vrati u ovu septicku jamu od zemlje, i ovakvih navijaca koji ga i dalje pljuju....ovde se uspeh ne prasta...da je neka seljacina i da glumi starletu po TV-u ili ima grb cica draze na ramenu, taj bi bio genije...

 

Sto kaze Jorgovanka Tabkovic..Srbija vas ne zasluzuje..

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svako bi imao muda da bude u septickoj jami od zemlje sa sestocifrenom godisnjom deviznom platom i ucescem u najjacem evropskom takmicenju. 

 

Molim dezurne "Vuline" da prestanu sa degutantnim botovanjem da ne bi konstantno gurali diskusije u pogresnom smeru. 

 

 

 

Edited by mmajstor
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...