Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

8 minutes ago, n4l1m said:

kad smo digli white-a, trebali smo i njega.. jeste da su mu bacanja skandalozna, al tesko da ima neki bolji slobodan dostupan igrac a da je sa el/ec iskustvom..

Pa Monro,Blejk,Okvin,Lesor to ti je to vise manje slobodno.Mozda ima jos par sa EC iskustvom ali da je priblizno EL nzm bas.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, n4l1m said:

kad smo digli white-a, trebali smo i njega.. jeste da su mu bacanja skandalozna, al tesko da ima neki bolji slobodan dostupan igrac a da je sa el/ec iskustvom..

 

Uz sve nadljudske napore nikad nisam uspio da uocim kvalitet Augusta. 

 

Sirotinjski Lessort. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Opcije su zaista suzene, ali sva trojica pomenutih imaju neki svoj kvalitet i bili bi dobar addition.

Nekako stvarno mislim da necemo ici na nepoznatu opciju tu.

Moguce i da je Rid na listi, al rekao bih da ga Radonja smatra prevelikom rupom u defanzivnom segmentu.

Monro bi napadacki bio najbolji fit a Blek bi pojacao cvrstinu i skok.

 

Morali bismo to da resimo do kraja nedelje.

Pripreme nikad kasnije krenule a raspored nam hebeno tezak na pocetku.

Link to comment
Share on other sites

Prosle godine   |         Ove

Hall, Uskokovic  | Ivanovic, Volters

Volden             

Lojd, Lazic    |   Holins, Lazic

Dobric, Radanov    | Dobric, Lazarevic

Deda, Simonovic  | Kalinic, Deda, Simon

MJK, Rit   |White, Mitrovic

Noko, Kuzmic | ?, Kuzmic

 Po meni ovaj sastav je za dve klase bolji, ukoliko centar bude Nokovog kvaliteta, sto mislim da je ostvarljivo

Jedino sto mi se na prvu cini da ce neki igraci koji su imali finu minutazu ostati bez nje. Prosto mi se cini da tu ima  sa pojacanjem na 5 najmanje 8 igraca koji ocekuju minimum 20 minuta po utakmici. Prosto su dosli ili ostali ili navikli da imaju toliko, pa ce najveci zadatak koji Radonja ima biti zadrzati atmosferu u ekipi i naci  minute za svakog igraca. Simon je potpuni visak i svaki njegov minut je uzimanje minuta Lazarevicu, a cini se da mu i bez Simona nema mnogo prostora za njih. Deda ne vidim gde moze nakupiti minute, sem da Simon potpuno ostane bez njih.

Edited by kokodakalo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, n4l1m said:

kad smo digli white-a, trebali smo i njega.. jeste da su mu bacanja skandalozna, al tesko da ima neki bolji slobodan dostupan igrac a da je sa el/ec iskustvom..


Kad pomenu bacanja trebali smo Onuakua da dignemo :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

I Radonjic se oglasio sa porukom da se jos samo centar trazi i pali se masina.

 

Iskreno, dopada mi se ta politika - 10 igraca koji se rotiraju, uz jos trojicu ili cetvoricu koji nisu tog nivoa i zato i imaju malu ulogu. A ne da placamo Radanove, Simanice, Ritove da nam sede na tribinama jer nam se moze.

 

Steta samo sto nema nekog mladog potencijala do 20-22 godina, ali to je pitanje za Covica zasto se dovodi neki Tasic u FMP i zasto nema tamo mladih igraca osim Vasica i Popovica? Buducnost je u svoju filijalu spakovala Ivisica, Tismu, Kamenjasa, Slavkovica imaju sad Drobnjaka koga su povukli iz SC. Nema mladih igraca sa barem epizodnim rolama na vidiku i to je problem.

 

Sto se tice konkurencije, rekao bih da je KK Crvena zvezda najveci favorit za osvajanje ABA lige, a verujem da ovaj sastav moze da se umesa i u borbu za neko 7. ili 8. mesto u EL. Koliko god deo navijaca mazohisticki zeleo da vidi sto bolje igrace u Partizanu, cinjenica je da oni imaju tri vrhunska igraca, sve ostalo je bez EL iskustva.

 

Najvece blago svakog tima su igraci koji mogu da igraju na vise pozicija, a mi to imamo ove sezone - verujem da ce i White da se spusta na 5 u nekim varijantama, Dobric i Davidovac mogu i na 2, Kalinic na 3 i 4, Mitrovic moze da pomogne na 5. Jos neki Black i bombonica.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kokodakalo said:

Prosle godine   |         Ove

Hall, Uskokovic  | Ivanovic, Volters

Volden             

Lojd, Lazic    |   Holins, Lazic

Dobric, Radanov    | Dobric, Lazarevic

Deda, Simonovic  | Kalinic, Deda, Simon

MJK, Rit   |White, Mitrovic

Noko, Kuzmic | ?, Kuzmic

 Po meni ovaj sastav je za dve klase bolji, ukoliko centar bude Nokovog kvaliteta, sto mislim da je ostvarljivo

Jedino sto mi se na prvu cini da ce neki igraci koji su imali finu minutazu ostati bez nje. Prosto mi se cini da tu ima  sa pojacanjem na 5 najmanje 8 igraca koji ocekuju minimum 20 minuta po utakmici. Prosto su dosli ili ostali ili navikli da imaju toliko, pa ce najveci zadatak koji Radonja ima biti zadrzati atmosferu u ekipi i naci  minute za svakog igraca. Simon je potpuni visak i svaki njegov minut je uzimanje minuta Lazarevicu, a cini se da mu i bez Simona nema mnogo prostora za njih. Deda ne vidim gde moze nakupiti minute, sem da Simon potpuno ostane bez njih.

 

Samo je rupa na poziciji Voldena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...