Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

Imali smo godinama Radanova i Simanića, menjali se treneri ali oni ni kod jednog da prelome i postanu igrači za prvu petorku EL tima ili nešto više. 

Ovi ostali što se od njih nešto očekivalo bilo u Zvezdi ili kad odu negde takodje niko nije napravio nešto vredno pomena. 

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Inbox said:

1 - koliki su talenti, videce se. Pogotovo Koprivica. Za sada lici na J&J tandem 

2 - imao je DR Rebica i Tejica iii? 

3 - neko je uporedjivao statisticke podatke Lojda i Holinsa. Koliko se secam, bilo je slicno, s' tim da Holins igra bolju odbranu i ima duze ruke. 

1.Smajli je odlican, za Koprivicu nemam pojma, nisam video coeka..

2. Rebrona i Tejica...aj ne zajebavaj. Mislim stvarno, ako hoces da te ovde ljudi koji znaju basket shvate za ozbiljno, nemoj ovakvim upisima peckati..

3. Ma nema sta da razmisljas o statistici...uloge su skroz drugacije, nacin cuvanja..milion stvari. Znam Holinsa jos iz Finske lige, al da bude skorer nosilac, iznenadio bih se poprilicno..iz nekog kao drugog plana pa i ok. Znam coeka..al bumo videli..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Devil In My Pants said:

 

3. Ma nema sta da razmisljas o statistici...uloge su skroz drugacije, nacin cuvanja..milion stvari. Znam Holinsa jos iz Finske lige, al da bude skorer nosilac, iznenadio bih se poprilicno..iz nekog kao drugog plana pa i ok. Znam coeka..al bumo videli..

Po svoj prilici nećemo ga ni imati već timska igra pa ko ispliva na kojoj utakmici. Ali nešto tipa Lojd ili M-Will nemamo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Laki21 said:

Alfa mužjaci bi trebali biti Džoni, Ognjen i Ostin.

 

imaće i dovoljno minuta da to dokažu.

ova spoljna može da skoruje iz svakog segmenta napada...ima tu i visine i skila i iskustva.

ako nađemo tu neke minute i za Kalinu...ima da pršče.

 

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

Mozda bismo mogli da pojurimo M. Lenarda, obzirom da su mu vrata u NBA za sada zatvorena, zbog gluposti, rekao je neku uvredu dok je strimovao igrice...

 

Decko je pre godinu dana bio starter u NBA finalu, ima dobar size, a moze da razvuce odbranu sutem za 3. Za nase uslove bombona, sad, pitanje je da li imamo para za njega i da li smo spremni da rizikujemo...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, Hogar said:

Zech Auguste u Ced.Olimpiji

kad smo digli white-a, trebali smo i njega.. jeste da su mu bacanja skandalozna, al tesko da ima neki bolji slobodan dostupan igrac a da je sa el/ec iskustvom..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...