Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

7 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Mozda sam bahato govedo, ali nisam odusevljen potpisom Markovica.Narocito ne u ovakvoj konstelaciji snaga u rosteru. Ali ajde da prvo dodju uopste on i Jovic

 

Bahat nije tacan termin...e sad, RAZMAZEN, i to apsolut no bez ikakvog povoda...o tome mozemo pricati. Svakako nisam mislio na nekog decidno ovde, ali braaaate, od Hall-a do Pefija i Stefa i ne valja?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Mozda sam bahato govedo, ali nisam odusevljen potpisom Markovica.Narocito ne u ovakvoj konstelaciji snaga u rosteru. Ali ajde da prvo dodju uopste on i Jovic

Ja sam "bahat" i nista mi se ne svidja ovo, nemam problem da kazem.

 

Dok ciglu za ciglom zidam ...

Link to comment
Share on other sites

Ne gotivim Pefijev skil set i smatram ga rizičnim i po ispadanje iz rotacije i po lošem uticaju koji može imati na igrače i trenera. Sa druge strane on tehnički odlično pasuje uz Džonija kada bi uporedili samo stil igre i frejm. Džoni je agilniji i prodorniji u napadu i može sebi da iskreira šut ali je slabiji fizički, niži i tanji u odbrani od Markovića.  Za one koji nisu ispratili...Pefi je zadnje dve sezone na nepunih 6 asista po meču.

Ono što sam primetio je da su, verovatno dolaskom Tea ili to ide sa godinama, te asistencije daleko od klasičnih.

To su ''crowd pleaser'' asisti sa glavom i repom a naravno da mu i frejm omogućava širok spektar uglova dodavanja.

Problem je sa druge strane...ima sve vreme ovog sveta da nakon prenosa lopte razmisli šta mu je činiti jer ga brane ispod bloka a i nema smisla igrati presing na preiskusnom pleju koji ume da se zagradi ko bankinom. Nažalost ne sećam se da sam u hajlajcima video više od par prodora iz pozicionog napada jer tih sto kila je i dalje teško zaustaviti kada krene unutra. Potpuno ima smisla pomagati sa njega dok je spolja.

U odbrani je i dalje dovoljno zaeban samo znatno sporiji. Prvi je da zaustavi polukontru i lake poene, ima ga na skoku i još uvek ume da preseče pas, pa i ukrade živu loptu 1 na 1.

Meni i tih 32% za tri poena ne deluje strašno koliko sumnjam da veteran tih gabarita i sa takvom istorijom povreda može da odradi EL sezonu sa gore navedenim prednostima.

 

 

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Bas mnogo lupetanja na topicu. Prvo price kako cemo igrati sezonu sa 3 niska, a evo sad teorije o tome da je Kuz prvi centar. Ne znam da li se troluje tema ili je u pitanju nesto drugo. Pritom ovde nema vise od 3-4 forumasa koji znaju neke stvari iznutra.

 

Mi necemo imati manji budzet nego prethodnih godina. Druga je stvar sto nam dobar komad odlazi na fmp koji vec 3 godine ne sluzi nicemu i sto nismo uspeli da bolje raspolazemo parama prethodnih godina. 

 

Ne svidja mi se dolazak Pefija, ali o tome odlucuje trener. Ako dodju 2 Stefana docice i bek suter i prvi centar. I to bi bilo to. Valjda necemo pokvariti oci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Šarac said:

To je trenutna situacija, Radonja hoce bolje od Noka za iste pare

Ovo mi nije najjasnije, a vidim da se ponavlja.

Partije koje je Noko pruzao u plejofu Aba bi moglo da napravi jos mozda 5-6 centara u Evropi i svi oni kostaju sedmocifreno.

Ne vidim koji su to centri u Evropi koji kostaju isto ko Noko a pruzaju iste ili bolje partije.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Profesor said:

Bas mnogo lupetanja na topicu

Ne vidim šta je problem? Ovaj topik i služi za lupetanje i lične projekcije. Ako se potkrade neki post edukativne sadržine, super, ako ne opet super :classic_biggrin: Zato je i nastao prvi put na starom forumu, da bi se prelazni rok odvojio od matične teme.

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Knipex said:

Ne vidim šta je problem? Ovaj topik i služi za lupetanje i lične projekcije. Ako se potkrade neki post edukativne sadržine, super, ako ne opet super :classic_biggrin: Zato je i nastao prvi put na starom forumu, da bi se prelazni rok odvojio od matične teme.

 

E jbg, a ja mislio da za to služe Želje i razbibriga na RSB-u, a da se ovde ipak drži neki nivo... Još tamo ima i ozbiljna tema o prelaznom roku, pa tema o Igračkom kadru, pa Skauting tema... Što bi se reklo - zna se neki red, makar je preglednije... 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Šarac said:

To je trenutna situacija, Radonja hoce bolje od Noka za iste pare, svi koji spominju Tobija, pa on nije i ni u kakvim planovima za KKCZ, njegovo ime se pojavilo samo kao zelja, i eto price da smo na pragu da ga dovedemo, da ne pricam o upisima zasto ga nismo vezali ugovorom?Covek pod ugovorom u Valensiji. 

 

Radonja hoce samo provereni kadar, ja verujem da ce se sa ovim uci u sezonu 5ica ako se uhvati negde na bucku ili varalicu, uhvatili smo ga kada nivo vode ( potraznje za 5icama) padne i da mozemo ga uloviti. Da smo hteli Noka/ ili on nas, pa vec bi bio objavljen kao produzetak. 

 

 

Kakav, bre, bolji od Nnoka za iste pare?

Glupost. Nnoko je legit EL centar koji je odigrao sezonu kod nas, navikao se na grad, par meseci vec radio s Radonjom, zavrsio sezonu u top stilu. 

 

Ako ga ne zadrzimo, to je zato sto ne mozemo da ga priustimo.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, leki bg said:

Kakav, bre, bolji od Nnoka za iste pare?

Glupost. Nnoko je legit EL centar koji je odigrao sezonu kod nas, navikao se na grad, par meseci vec radio s Radonjom, zavrsio sezonu u top stilu. 

 

Ako ga ne zadrzimo, to je zato sto ne mozemo da ga priustimo.

 

 

 

Samo bih dodao nama bolji i ne treba.

Kad je bilo stani pani protiv Djetica, pokazao je od čega je satkan...šta više treba?

 

Iskreno ova priča mi je uvreda za inteligenciju....čuš možemo bolje od Noka za iste pare...pa plakacemo u decembru i praviti ga od kartona za te pare.

  • Like 7
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Guru said:

 

E jbg, a ja mislio da za to služe Želje i razbibriga na RSB-u, a da se ovde ipak drži neki nivo... Još tamo ima i ozbiljna tema o prelaznom roku, pa tema o Igračkom kadru, pa Skauting tema... Što bi se reklo - zna se neki red, makar je preglednije... 

Ne bih znao koje su teme na RSB jer ne pratim taj forum. Nije mi baš ni najjasnija ova konstatacija. Imaš ovde na forumu matičnu temu kk i tamo se piše ozbiljnije, barem bi tako trebalo. Tema za prelazni rok, odnosno ova tema, služi za želje, čestitke i pozdrave. Dakle tračevi, rekla-kazala, lične projekcije sastava i tako to. Ako mi ne veruješ ima još starijih članova pa mogu da potvrde. Evo ti link matične teme koja će postati aktivnija kada počne sezona i kada će se ova tema zaključati. Barem je tako bilo do sada.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Perdida said:

Vidim, mi smo već obukli Markovića u crveno beli dres, iako apsolutno nijedan ozbiljniji nagoveštaj ne postoji. Čak i ova Kumova slika može imati drugačije značenje. Svaka nam čast, zaista.

 

Jbg bolje na vrijeme da kukamo pa se mozda i predomisle 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Profesor said:

Bas mnogo lupetanja na topicu. Prvo price kako cemo igrati sezonu sa 3 niska, a evo sad teorije o tome da je Kuz prvi centar. Ne znam da li se troluje tema ili je u pitanju nesto drugo. Pritom ovde nema vise od 3-4 forumasa koji znaju neke stvari iznutra.

 

Mi necemo imati manji budzet nego prethodnih godina. Druga je stvar sto nam dobar komad odlazi na fmp koji vec 3 godine ne sluzi nicemu i sto nismo uspeli da bolje raspolazemo parama prethodnih godina. 

 

Ne svidja mi se dolazak Pefija, ali o tome odlucuje trener. Ako dodju 2 Stefana docice i bek suter i prvi centar. I to bi bilo to. Valjda necemo pokvariti oci.

Odlazilo je 400 k godisnje, vec dve godine ne odlazi nista sem ako se ne koriste mediko blok i hala tamo u Zelezniku. A video sam da je i ta saradnja zavrsena u tom finansijskom smislu kada su uplatili blizu 2 miliona eur. Za vise informacija o ovoj transakciji kod Tegija na IG.

2 hours ago, TJ64 said:

Da li neko zna zasto je doslo do prekida saradnje izmedju Covica i Rase Radovanovica u FMP-u?

Prelaskom Covica i FMP u Zvezdu , FMP napusta taj koncept koji su imali kada je Rasa bio. 

6 hours ago, leki bg said:

Kakav, bre, bolji od Nnoka za iste pare?

Glupost. Nnoko je legit EL centar koji je odigrao sezonu kod nas, navikao se na grad, par meseci vec radio s Radonjom, zavrsio sezonu u top stilu. 

 

Ako ga ne zadrzimo, to je zato sto ne mozemo da ga priustimo.

 

 

Noko ima vece finansijke prohteve, tj ne zeli da nastupa ove sezone za pare koje je imao kod nas, tj van je nas finansijskih mogucnosti. Sad , da li je on pred vratia Bayerna ili Baskonija kao sto se prica, nismo uspeli da se dogovorimo, tj nismo se nasli. 

 

Sto ne znaci da ako se njemu neke opcije izjalove i da mi ostanemo na istim pozicijama na mestu peticu da se nece opet sesti za sto jer " prelazni rok je ziva stvar"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...