Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

1 minute ago, Devil In My Pants said:

Nemoj da dezinformises nase verne navijace. Kuzmic i Mitrovic sigurno nece poceti sezonu kao prve petice i to zna svako ko ima bar jednu zicu u glavi.

 

Potpuno poverenje imamo u Dejana Radonjica u to sta mu treba da srusi Mordor po drugi put (zvanicno).

 

Manje vise znam koja je cifra bila za Kalinica, tako da ne brinem i nemoj vise da pises ove floskule..Boricemo se krvavim kolenima za F8!!!

I one sezone kada je dosao Kuzmic iz Pao svi su ocekivali da dodje prva petica pa se pojavi MILKO od 800 k za sve sezone ( i to sa popustom).

 

Mogao je da skloni Kuzmica kao i sve ostale igrace koje je sklonio pod ugovorom, sigurno ga ne planira da mu igra 10 minuta, 

 

Dovedes White i Kalinica, a trebaju ti jos Simonovic, Davidovac, Lazarevic i Mitrovic, svi na 4 ? Pa ko moze od ovih na 5 osim Mitrovica.

 

Cifre ove sezone uopste nisu bitne, dobice ih jednog dana svi igraci, sigurno nece biti u minut, 90 % igraca sadasnjeg tima su ostvareni, imaju dobar konto vec zaradjeni tako da nisu im pare primarne ovog puta. 

 

Sem White, koji svakako moras ispostovati sa parama, ovi ostali ce se nacekati svakako za pare. 

Da je Kalinic hteo pare, svakako ne bi potpisao za nas, pa i za tu cifru sa kojom baratas.

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/17/2021 at 2:49 PM, Achtung! said:

 

Stvar je percepcije i vidjenja. U zavisnosti od toga kako se postave role, zavisi i potencijalno pojačanje. Pa s tim u vezi, ko je je vidio Kalinića nakon dolaska Vajta i prebukiranog rostera na poziciji trojke i četvorke? 

Meni se čini da bi, prevashodno, Jović i Marković činili kompatibilan tandem, a da se ne zagube minuti i rola Ivanovića. Takodje, čini se da se i Mitrović pomjerio poziciju dole, pa se naslućuje ko bi i kako mogao da se koristi, s tim da se pola sastava može rotirati na svim pozicijama. 

 

Uostalom, čemu maliciozne digresije?

 

I bi tako.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, thelosttribe said:

Ne kažem da ne vredi više od njih, ali vredi li taj njegov dolazak horora na centru u vidu Kuzmić/Mitar?

Ajde da se ne zajebavamo.. Ova dvojica bi bila toliko štetna, da dva Kalinića ne bi to pokrila.

To je trenutna situacija, Radonja hoce bolje od Noka za iste pare, svi koji spominju Tobija, pa on nije i ni u kakvim planovima za KKCZ, njegovo ime se pojavilo samo kao zelja, i eto price da smo na pragu da ga dovedemo, da ne pricam o upisima zasto ga nismo vezali ugovorom?Covek pod ugovorom u Valensiji. 

 

Radonja hoce samo provereni kadar, ja verujem da ce se sa ovim uci u sezonu 5ica ako se uhvati negde na bucku ili varalicu, uhvatili smo ga kada nivo vode ( potraznje za 5icama) padne i da mozemo ga uloviti. Da smo hteli Noka/ ili on nas, pa vec bi bio objavljen kao produzetak. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, n4l1m said:

nema gde sg.. uskoka nisam ni racunao u 12.. a i za pefija iz 12 bi morao lazarevic.. za navodnog sg, morao bi jos jedan od davidovac/simon..

Ja verujem da i sam vidis da se nesto u nasem prelaznom roku naglo preokrenulo,nije bilo mesta(ni para) za Kalinu pa eto.

Ako se "vizija" promenila(stvarno ne znam da li je zapravo) dovesce se i potrebni sg.

Od Uskoka mislim da nazalost nema nista u svakom smislu,Lazarevic ce platiti cenu ovog preokreta i starosedelaca koje ne mozes oterati ni puskom a ako i dobije minutazu dozivace vozikanje na pozicijama ala Deki Deki ili Radanov tokom karijere.

A inace mislim da Lazarevic moze biti pogodak ove sezone.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, thelosttribe said:

Pa ok, ako uđemo sa ovim centrima u sezonu, eto nama odmah 0-5 i ode EL u qrac. 

Ne možeš da poredš Kuzmića od pre 5 godina i Bjelicu, sa sadašnjim Kuzom i Lukom. Razlika je nebo i zemlja.

Da dovedes na ovaj sastav trenutni, Janisa i Embida, ko ti garantuje uz raspored koji imamo da necemo tako startovati? I sa najjacim mogucim sastavom mi imamo vraski tezak raspored prvih 10 kola, pa po tradiciji cemo se oprastati od El ako ne budemo oko 50 % od cega imamo 4 kuci utakmici i 6 na strani. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

a za sta igra kalina ako nije hteo pare?

Jel cinjenica da bi dobio vece pare od Barse nego kod nas, da je mogao da zivi u Barseloni, a ne u Beogradu. 

Sta je u njegovoj ludoj glavi prelomilo, ne znam, mozda ako se pogleda njegov instagram danas i sa kim je na moru, mozda i to bude neki odgovor.

Necu da zvucim kao komsije, ali ocigledno da kod njega novac nije bio primaran. Ne kazem da ce igrati za Dz, ali niko mi nece ubediti da smo dali vece pare od Barse. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Da dovedes na ovaj sastav trenutni, Janisa i Embida, ko ti garantuje uz raspored koji imamo da necemo tako startovati? I sa najjacim mogucim sastavom mi imamo vraski tezak raspored prvih 10 kola, pa po tradiciji cemo se oprastati od El ako ne budemo oko 50 % od cega imamo 4 kuci utakmici i 6 na strani. 

 

 

Janis i Embid

  • Like 7
  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Šarac said:

Jel cinjenica da bi dobio vece pare od Barse nego kod nas, da je mogao da zivi u Barseloni, a ne u Beogradu. 

Sta je u njegovoj ludoj glavi prelomilo, ne znam, mozda ako se pogleda njegov instagram danas i sa kim je na moru, mozda i to bude neki odgovor.

Necu da zvucim kao komsije, ali ocigledno da kod njega novac nije bio primaran. Ne kazem da ce igrati za Dz, ali niko mi nece ubediti da smo dali vece pare od Barse. 

To još nisam gledao pa ne znam. Kad dođu Janis i Embid reći ću ti.

Za ovu dvojicu znam da garantuju 0-5 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, bosMan_jr said:

Janis i Embid

Ja kao nekadasnji stanovnik  Milwaukee i navijac Bucksa, ako si pratio  playoff  si video da Janis nije igrao na dva meca koja su odlucivala o prolasku dalje, kada je bio povredjen, a Embid koliko se da videti nije uspeo da 76 rs dovede do finala, tako da i ta teorija bas ne pije vodu da oni garantuju bilo sta, 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Šarac said:

Jel cinjenica da bi dobio vece pare od Barse nego kod nas, da je mogao da zivi u Barseloni, a ne u Beogradu. 

Sta je u njegovoj ludoj glavi prelomilo, ne znam, mozda ako se pogleda njegov instagram danas i sa kim je na moru, mozda i to bude neki odgovor.

Necu da zvucim kao komsije, ali ocigledno da kod njega novac nije bio primaran. Ne kazem da ce igrati za Dz, ali niko mi nece ubediti da smo dali vece pare od Barse. 

A mene niko neće ubediti da smo sirotinja koja je dovela vrhunskog igrača na poziciji gde je bila već prepunjena, a da će toj istoj sirotinji centarski tandem činiti Kuzmić i Mitrović.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Čvarkov said:

Ali ako igraju zajedno?

Kako da igraju zajedno gde su minuti za Simona, Luku, Kuzmica, Jovica , Pefija, Lazica,Kalinu, puni smo , zna se da Radonja rotira 8 do 9 igraca kada je gusto.

 

Neko mora od ovog strasnog dvojca da traze srecu negde drugo. Embida cemo wajvovati, moze Janis  dok se Jovic ne vrati u formu, a onda  i njega liferujemo kada vezemo par poraza pa da "zaradimo"

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Šarac said:

Ja kao nekadasnji stanovnik  Milwaukee i navijac Bucksa, ako si pratio  playoff  si video da Janis nije igrao na dva meca koja su odlucivala o prolasku dalje, kada je bio povredjen, a Embid koliko se da videti nije uspeo da 76 rs dovede do finala, tako da i ta teorija bas ne pije vodu da oni garantuju bilo sta, 

Ne znam, meni se nesto bas cini da Janis i Embid garantuju da ne bismo poceli 0-5 u Evroligi

 

znaci kum nam duguje 2 igraca sad?

Edited by bosMan_jr
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Hugo Punch said:

Čekaj Stefan Jović i Stefan Marković dolaze a nama je loše? Really?

 

Ala smo se mi to digli kao navijači...koliko beše titula prvaka evrope ima Zvezda u košarci, 15 ili 17?

Mozda sam bahato govedo, ali nisam odusevljen potpisom Markovica.Narocito ne u ovakvoj konstelaciji snaga u rosteru. Ali ajde da prvo dodju uopste on i Jovic

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, Šarac said:

I one sezone kada je dosao Kuzmic iz Pao svi su ocekivali da dodje prva petica pa se pojavi MILKO od 800 k za sve sezone ( i to sa popustom).

 

Mogao je da skloni Kuzmica kao i sve ostale igrace koje je sklonio pod ugovorom, sigurno ga ne planira da mu igra 10 minuta, 

 

Dovedes White i Kalinica, a trebaju ti jos Simonovic, Davidovac, Lazarevic i Mitrovic, svi na 4 ? Pa ko moze od ovih na 5 osim Mitrovica.

 

Cifre ove sezone uopste nisu bitne, dobice ih jednog dana svi igraci, sigurno nece biti u minut, 90 % igraca sadasnjeg tima su ostvareni, imaju dobar konto vec zaradjeni tako da nisu im pare primarne ovog puta. 

 

Sem White, koji svakako moras ispostovati sa parama, ovi ostali ce se nacekati svakako za pare. 

Da je Kalinic hteo pare, svakako ne bi potpisao za nas, pa i za tu cifru sa kojom baratas.

 

 

 

 

 

 

giphy.gif

 

Prestani covece da blatis sveto ime i unosi nemir.

 

Bjelica kad je dosao bili smo deveti u Evropi i to najvise sto je Jovic bio povredjen inace bi usli u osam. Osvojili smo sve i tih 400k za Bjelicu nisu bili puno koliko sa tim davis godinama.

 

Nek se tvoj ''prijatelj'' pobrine da jos dva igraca dobiju to sto je dobio Kalinic...i ne brini bar za borbu za F8..ne brukaj nas vise sa kukanjem kad Radonja ima svoju vojsku na terenu i pored terena!!

 

 

 

giphy.gif

 

 

Radonjic je zasluzio poverenje ma koliko ga ti pljuvao..bice tim tip top,ne brinem..ti bar sacekaj pocetak priprema pa pocni da places ili izbornu skupstinu :)))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...