Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

4 minutes ago, Devil In My Pants said:

❤ krvava kolena ❤

Ja bih to nazvao hrkljus kosarkom.

 

Ne bih da vam rusim sneska, ali mislim da ce nam tandem na 5 biti Kuzmic Mitrovic, ( kao i u onoj sezoni KUZMIC BJELICA) , ostale pozicije popunjene pa da se ceka last cut, turnir na Kritu ili da Covic ustedi neku platu pa tamo cuvene doselekcija u Decembru  pa se dovede neka strech 5ica poput Diona.

 

Mozad nije Pefi, mozda je grobar koji ima veze sa Italjom,

 

Jel moze onaj njihov bivsi Rasha na 5, pitam zbog druga?

  • Ha-ha 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, UDresuKvinsiMilera said:

Radonja se drzi svog ukusa ali nije bas ni lud(toliko).Imao je on dosta jako poenterski potentnih igraca,tako ce biti i sada ako iole novca imamo.

nema gde sg.. uskoka nisam ni racunao u 12.. a i za pefija iz 12 bi morao lazarevic.. za navodnog sg, morao bi jos jedan od davidovac/simon..

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, thelosttribe said:

Baš do jaja priča. Dovedeš Kalinića na pune pozicije 3/4, al zato nemaš na 5 centra da dovedeš. Kuzmić/Mitrović zvuči kao loš vic.

Kalinic vredi vise i od svih igraca na 3/4 zajedno, u svakom smislu.

Sve otrovne strele kritizera koji sve znaju neka se upute ka Radonjica, kao sto smo i danas videli, on sedi sa igracima i pregovara, ovi svi ostali su na moru. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Šarac said:

Ja bih to nazvao hrkljus kosarkom.

 

Ne bih da vam rusim sneska, ali mislim da ce nam tandem na 5 biti Kuzmic Mitrovic, ( kao i u onoj sezoni KUZMIC BJELICA) , ostale pozicije popunjene pa da se ceka last cut, turnir na Kritu ili da Covic ustedi neku platu pa tamo cuvene doselekcija u Decembru  pa se dovede neka strech 5ica poput Diona.

 

Mozad nije Pefi, mozda je grobar koji ima veze sa Italjom,

 

Jel moze onaj njihov bivsi Rasha na 5, pitam zbog druga?

Nemoj da dezinformises nase verne navijace. Kuzmic i Mitrovic sigurno nece poceti sezonu kao prve petice i to zna svako ko ima bar jednu zicu u glavi.

 

Potpuno poverenje imamo u Dejana Radonjica u to sta mu treba da srusi Mordor po drugi put (zvanicno).

 

Manje vise znam koja je cifra bila za Kalinica, tako da ne brinem i nemoj vise da pises ove floskule..Boricemo se krvavim kolenima za F8!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Šarac said:

Kalinic vredi vise i od svih igraca na 3/4 zajedno, u svakom smislu.

Sve otrovne strele kritizera koji sve znaju neka se upute ka Radonjica, kao sto smo i danas videli, on sedi sa igracima i pregovara, ovi svi ostali su na moru. 

Ne kažem da ne vredi više od njih, ali vredi li taj njegov dolazak horora na centru u vidu Kuzmić/Mitar?

Ajde da se ne zajebavamo.. Ova dvojica bi bila toliko štetna, da dva Kalinića ne bi to pokrila.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...