Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

12 minutes ago, Kooineeperk said:

 

A kad mi imamo loptu onda ispaljujemo za 3p ili neki opusteni turnover?

Po vec oprobanom receptu koji nam je doneo vec jednu evropsku titulu. 

 

 

  Reveal hidden contents

Veliki trener Petrović skenirao je svakog njihovog igrača i do detalja postavio igru kad rival napada, da ptica nije mogla da proleti. Slušajući ovo, ”vickasti” Dragiša Binić je pitao Ljupka: ”Šefe, a šta da radimo kad mi imamo loptu”? Ljupko je za trenutak zastao i odgovorio: “Predajte je njima!”

 

Igramo na 0-0 i gol u gostima!

 

 

Ah da ukinut je gol u gostima. Nista onda na penale!

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Devil In My Pants said:

Ovaj tim ce opasno napasti F8 ove sezone.  Nema tog tima kome ce biti lako dati jedan kos u Areni, o 70 da ne pricamo. Steta sto nismo mogli uzeti Dangubica i Blazica i ovog Tobija i to bi bila bas opasna ekipa..kojoj se ne znaju limiti!!

Ajde da donekle razumem za Jaku jer je bio u formi prosle godine, a mi na 2 nemamo nikoga, osim ako ne mislimo da Dobric izigrava dvojku, sto i nije nemoguce, tj. pozicije se mogu mesati (2 i 3) i ako ne racunamo Nikolu koji je 1/2. Ali Dangubic? Pa gde njega da stavi? Da dodam da je Jaka sa odbranom na vi, tj. velika energija usmerena na sta??? 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Inbox said:

Ajde da donekle razumem za Jaku jer je bio u formi prosle godine, a mi na 2 nemamo nikoga, osim ako ne mislimo da Dobric izigrava dvojku, sto i nije nemoguce, tj. pozicije se mogu mesati (2 i 3) i ako ne racunamo Nikolu koji je 1/2. Ali Dangubic? Pa gde njega da stavi? Da dodam da je Jaka sa odbranom na vi, tj. velika energija usmerena na sta??? 

Pa mesto Simona, ne moze anga al bi tad zategli odbranu da bi sve prstalo...

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Stefi88 said:

Jovic i Markovic je brutalno na pleju, pod uslovom da dovodimo i igraca na poziciji 2 sa poenima u rukama, igraca koji menja 

 

Edited by Srki
Greska
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, zemljoradnik said:

Rio. Kad to bese? 😃

Sad ne mora da se rve sa Bojanom Bogdanovićem, tu su igrači mnogo slabijeg renomea.

 

Nemojte da se brukate sa pričama o Makroviću i povredama. Dečko je uvek bio maksimalno fit, pravi profesionalac. Imao je par težih povreda, verujem da mu je jednom stradalo koleno, ali u zadnje 4 godine nije imao ozbiljnijih povreda.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Haggard said:

i proslog leta je gazda najavio "kupujmo domace" pa doslo 9 stranaca, sada sve nadoknadjujemo i dovodimo samo domace, zli stranci ne postoje. pitam se cime je ovaj arom white zasluzio mesto u nasem timu za sledecu sezonu. 

Radonja za sada, kada mu White nije u petorci, može da se izražava slikovito i da odradi TO na crnogorskom...

...i ovaj slovenac razume prilično.

Edited by Wingwalker
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Liska Manjina said:

Smo još da od Kuzme napravimo Lambira 😄

 

Bed boys Pistonsi će za nas biti tanki poput limunade 😄

pistons-bad-boys.jpg


Jel ovaj lik sa cvikama bese onaj "Nejt Vilson" iz filma Eddie (Vupi Goldberg), sto im je okrenuo celu sezonu? :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pošto su Jović i Pefi isti model i približna godina proizvodnje...možda je ideja da prvog koji se povredi koristimo za delove...

...pasuje garanc.

 

 

 

neka sam ću...:smiley33: parkiro sam loše.

Edited by Wingwalker
  • Like 4
  • Ha-ha 22
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Dragan Mićić said:

Jebote crnsa nam zenska reprezentacija u basketu od nas .

na beku sada moramo da dovedemo nekog zagasitijeg i od Fajea...

...da se ne brukamo po Evropskim metropolama ovako bledunjavi.

 

i da se malo opustimo uz demonstraciju: ''a šta kad zagusti...''

 

 

Edited by Wingwalker
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Cooper said:

Markovic je prosle sezone u EC odigrao 20 od 21 utakmice i igrao prosecno 23 minuta.

Sezonu pre odigrao je svih 16 utakmica EC, sa prosecnom minutazom od 28 minuta.

Sezonu pre u EL u dresu Himkija 27 od 30, prosecno 24 minuta.

Sezonu pre u EL, takodje za Himki 33 od 34 utakmice, prosecno 24 minuta.

 

O kojim povredama je to rec?

 

Danas je 28. jul Leta Gospodnjeg...i ja sam upravo lajkovao ovu objavu.

...idem sad u avgustu do Grčke pa ću očigledno morati da navratim i do Hilandara...šta mi teško?

Edited by Wingwalker
  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Wingwalker said:

na beku sada moramo da dovedemo nekog zagasitijeg i od Fajea...

...da se ne brukamo po Evropskim metropolama ovako bledunjavi.

 

i da se malo opustimo uz demonstraciju: ''a šta kad zagusti...''

 

 

Spoiler

I posle se cude ovi na Sportklubu sto im uzese Premijer ligu. Slusaj komentatora kao da prenosi premestanje mostiju.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

 

 

Ako dođe samo Jović, i pored svih rizika mislim da je to dobar potez.

Ako dođe samo Marković, i pored svih benefita mislim da je to loš potez, al uz dobrog SG može da prođe nekako.

Ako dođu i Jović i Marković a ostanu rupe na drugim pozcijama, ne znam prosto šta bih rekao, neko bi morao za to da odgovara.

Ako dođu i Jović i Marković i pokrijemo proverenim igračima i ostale pozicije, kako se onda tačno razlikujemo od KKP na steroidima?

Vodic kroz dalji prelazni rok moze biti opako a moze biti tanko i jako nelogicno.Videcemo razvoj situacije.

 

 

Recimo da dodje i Jovic,kakvog bi vi centra zeleli?Ja bih zaboravio zidanje u reketu i doveo roll masinu(ako taj igrac moze oba, ne zalim se).

Za Jovica znamo a za Markovica vas opet podsecam,elitni je pik igrac uz sve ostale moguce asistencije.

 

S jedne strane steta bi bilo da svedemo ovaj talenat na pleju na lob i dodavanja od parket centru koji samo zida jer to moze svaki plej u EL.

A sa druge mozda heavy roll centar i nije potreban?Mozda mogu Kalina i White pa i Mitrovic da odrade taj posao?

 

 

 

A za bold-Budimo realni u tom skucaju je  kapnulo  i nama ali recimo da mi na tim pomenutim bekovskim pozicijama uzimamo igraca koji je trebao da potpise za faking Veneciju(Markovic) i igraca za kog se mozda niko ni ne interesuje(Jovic),Ivanovic isto gotovo garantovano ni nema EL ponudu.S druge strane uzimaju se igraci Milanu,CSKA-u ispred nosa.Vatutin i Emporio mogu samo da ih brisu sa liste zelja.

 

Link to comment
Share on other sites

Da budem iskren ja nisam srecan zbog Pefija.Jos kada je bila prica pre par nedelja sam rekao da bi vise voleo da nas zaobidje ali sta da se radi.Moguce da su i ove price oko Jovica i tacne da ima odredjenih problema na relaciji Jovic/klub,sad koliko su te price tacne nzm.Nadam se da dolazak Pefija ne znaci da se odustalo od Jovica.Jer msm da Pefi na EL nivou odavno nije igrao.Moguce da Ivanović moze da odigra i tu ulogu vodje u el nzm.Sve u svemu bek se trazi i docice,meni nema bas logike da dodju i Pefi i Jovic,a Pefi je bukvalno pred potpisom,sta ce biti od ovog sastava na kraju msm da vise niko ne zna 🙂

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stefi88 said:

Jovic i Markovic je brutalno na pleju, pod uslovom da dovodimo i igraca na poziciji 2 sa poenima u rukama, igraca koji menja ritam...

 

kada bi taj SG bio jordan za evropu i igrao 35 mins per game, slozio bih se. ovako bi imali dva ballhandlera za koje je jasno da uzimaju samo sirom otvorene suteve i za koje je jasno da idu da igraju pnr sa prvim centrom koga nemamo, sto prilicno otezava deo koji najbolje znaju da rade a prilicno olaksava protivnikovu odbranu perimetra, jer mozes da se odmaknes dva metra. 

 

pri tome vec imas ivanovica koji je mozda kombo ali vise plej, tako da nema sanse da obojica dodju. radonjic je mozda lud ali nije budala. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Zamisljam scenu kako je na parketu Pefi/Stef, vrti pik neko od njih, Kalina/White prave blok i vrebaju priliku da im se udeli pass za 3P ako izadju iz bloka bez cuvara, a neki flaster na Ivanovicu ne moze da mrdne, za to vreme Kuz se gradi u reketu, ceka pass...

 

I onda lopta ide na Kuza od parketa, savrsen pass, i Kuzu ispada lopta...

 

 image.png.de54c3101ac5d4e7df4e327a3b4d96c4.png

 

  • Like 5
  • Ha-ha 15
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...