Jump to content

U Zvezdu,pa gde će?!


Kankkunen

Recommended Posts

15 hours ago, Knipex said:

Uz potpis Jovića i ostanak Voldena uložiti pare u neki ultra mega giga fizioterapeutski tim sa vanzemaljskom tehnologijom :classic_biggrin:

bolje uloziti kao i sansi u neki dobar tim vraceva pa da igramo opustane skljanjalice protiv skrsenih timova.

Link to comment
Share on other sites

Nikog da zabrine 7M eura kao minimum za EL budžet. Dedi, Lazi i Šegiju apgrejdujemo ugovore na milionče ali na ''dodjemoti'' ...i sve 5.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока



To je valjda za sledeću sezonu, u kojoj ćemo igrati FIBA CL, pa nemamo zašto da brinemo.
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, Wingwalker said:

Nikog da zabrine 7M eura kao minimum za EL budžet. Dedi, Lazi i Šegiju apgrejdujemo ugovore na milionče ali na ''dodjemoti'' ...i sve 5.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

To vazi za sledecu sezonu 22/23

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:

Nikog da zabrine 7M eura kao minimum za EL budžet. Dedi, Lazi i Šegiju apgrejdujemo ugovore na milionče ali na ''dodjemoti'' ...i sve 5.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 

7 meleona ali prihoda bato

 

Pa ti na rashodnoj strani trpaj razne dobavljace i usluge kako ti duša ište...

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Obi-Wan said:

7 meleona ali prihoda bato

 

Pa ti na rashodnoj strani trpaj razne dobavljace i usluge kako ti duša ište...

 

Moze al malo sutra. Definisao je Djordi i strukturu tog budzeta. Zaboravio sam koji procenat odlazi na plate igraca.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Inbox said:

U pravu si - tako sto se igracima zavrcu usi, a ne treneru. 

Pri tome se potez uprave pokazao kao dobar, jer je doneo rezultate, tako da moje misljenje nije merodavno u ovom slucaju, ali je ipak trenerska rec bitnija...  

Znaci krivi su 12 coveka, ili 4-5 koliko god a jedan je cvecka. Lepo razmisljanje, trebalo je da otpustimo 3-4 igraca i dovedemo jos jedan kamion Saletovih pulena

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se Obradovića tiče negde se najviše slažem sa [mention=319]Takeshi_Kovacs[/mention], da je legalno da traži novac za celokupni ugovor ali da se legitimnost može dovesti u pitanje. On novac koji je odradio mora da naplati, pa i za celu sezonu bez obzira sta mi mislili i dovodili u pitanje koliko su i da li ima njegovih zasluga teoretski on je učestvovao u rezultatu. Ali za naredne dve godine… Ok su primeri da neko od nas dobije otkaz da ne bi oprostio, i nikako ne treba, ne bih ni ja za minuli rad, ali da sam obrisao live bazu, srušio sistem i načinio štetu ne znam koliko bih imao morala i obraza da tražim neke buduce bonuse.
 
No mislim da kod SO nisu pare primarne i toliko bitne već da se više radi o nekom povredjenom egu i uvredjenosti. Čovek čestita Monaku uspehe a Zvezdi ništa, pa kolikogod da su te ljudi iz trenutne uprave toliko povredili i uvredili ako si istinska legenda kluba nastavljaš da ga bodris i da se radujes uspesima, na kraju krajevima ne cestitas Nebojši Čoviću nego Zvezdi i njenim navijačima. 
Meni je on zavrsio kao legenda kada je onomad otisao u Buducnost za saku dolara vise, a naplatio svaki cent Zvezdi iako je cele sezone bio povredjen. Ko ga je tu uvredio pa se poneo kao pizda? Ja sam duboko u sebi i ocekivao ovakav rasplet obzirom na karmu koju nosi u vezi Zvezde, daleka mu lepa kuca sto se mene tice, pustite sta je legalno ili ne, on ako je neka kao legenda mora da se tako i ponasa, ukanalis klub koji te je stvorio, vidis da je ekipa u kanalu i umesto da se sam povuces ti si satro uvredjen pa trazis bonuse za kup, more mrs bagro jedna...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

de me nadje:)

upravo sam pre 10-ak dana srusio produkcioni SQL server kod nekih mojih nemaca

poslednji dan u mesecu, quarter end, svi gruvaju maximalno ne bi li postigli brojke i ja ga srusim popodne oko 16-17h

epilog: poslali 2. smenu kuci, a corporate managementu rekli da je NAV kriv sto nisu mogli da ostvare brojke

ja saznao sta se desilo sad u petak, pola dana sam pisao mail izvinjenja:)


Kako se to uvek dešava bas oko 16-17h, pred kraj radnog vremena :classic_biggrin:

I po običaju petak ili tako kao kod tebe quarte end, ili kraj godine :classic_biggrin:

 

Dobro je da si tek sad saznao 🙂

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Profesor said:

 

Skromno cak i za EC. Bez jos jednog visokog nema konkurentnosti, znaci kraj EL u decembru. Valjda smo naucili nesto prethodnih sezona. 

 

Znaci jedan 5/4, jedan plej i 2 beka ako ode Volden. Ako ostane onda 1 bek. Dakle, 3 ili 4 igraca moraju da dodju. Na taj tim oko Nove godine mozda jedan kombo bek ako Uskokovic ne bude konkurentan. 

 

Hermanson, Ivanovic, Uskokovic

Bek, bek

Dobric, Lazic, Davidovac

Vajt, Luka, Lazarevic

Noko, pojacanje, Kuzmic

 

Pitanje profesore, u kojoj si to postavi video Lazarevica na 4?

Mislim konkretan primer na utakmici.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Wingwalker said:

Nikog da zabrine 7M eura kao minimum za EL budžet. Dedi, Lazi i Šegiju apgrejdujemo ugovore na milionče ali na ''dodjemoti'' ...i sve 5.


Imamo mi 7 miliona, ali duga. Doduse to je proslogodisnji budzet, sad je verovatno jos veci

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Hugo Punch said:

Ovo nadkurnjavanje nas i njih oko budzeta i tima. Presmesno... to je losing game u startu. Kosarka je neprofitan sport.

 

Kako za koga.

 

U praksi možeš da budeš sedmi u prvenstvu, a za nagradu dobiješ Realov budžet.

  • Like 8
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Što se Obradovića tiče, greška je napravljena prilikom potpisivanja višegodišnjeg ugovora i to je sad tako kako je. Sve dok on ne nađe novi posao, mi ćemo mu isplaćivati novac po tom ugovoru, a opet pitanje je da li je on uopšte motivisan da traži novi posao kad mu ionako kaplje kinta po ugovoru sa KKCZ. Sada kod njega sigurno ima i ljutnje jer je šutnut kao krpa posle 3 meseca, a uvek je delovao kao tip koji "ne da na sebe" i gleda svoj interes. Očigledno je sa rezultatskog i sportskog aspekta bila dobra odluka da se Obradović zameni Radonjićem, ali ta odluka naravno nosi i finansijske reperkusije. 

 

Ima jedna stvar u poslovanju koja je česta pojava, ja se npr dosta družim sa raznoraznim umetnicima i onda kad im neko ostane dužan neke pare ja ih uvek kao pravnik pitam zašto ne tuže i uvidom u slučaj siguran sam da će 100% kad tad dobiti te svoje pare ali onda mi oni odgovore - jes, pa da me niko više nikad ne angažuje. Dakle, ljudi koji nisu fleksibilni vezano za finansijski deo definitivno su mnogo manje poželjna roba na tržištu od onih sa kojima se lako sporazumeti i poravnati. Naravno, osim ako nisi neko top ime u svojoj branši, što Sale za razliku od svog purpurnog prezimenjaka svakako nije. 

 

Ja sam nekako indiferentan prema ovoj temi jer nit je SO sam sebi dao takav ugovor, nit je iko odgovarao za tako nepovoljan ugovor za klub, nit verujem previše u bajke o ljubavi prema klubu i slično. Kad se sve sabere i oduzme, bolje imati Radonjića na klupi pa i po cenu da još dve godina plaćaš i Obradovića. Nadam se da će se izvući pouke iz ovoga. 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, Takeshi_Kovacs said:

cini mi se da si promasio topik

milioneri su tamo levo od albukerkija

Ne moraš biti milioner da zamenis Kuzmica. Za 250k se moze naci bolji igrač. I prekinite više koristiti izgovor novca za to što nam igraju domaći polutani koji bi da nije Zvezde igrali u najboljem slučaju u nekoj Arka Gdinji.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Takeshi_Kovacs said:

pa da, otpustis kuzmica, platis mu sta mu sleduje, pa nadjes novog, takodje upitnog kvaliteta za 250k

ukupna steta 500k+, a problem nisi resio

Naravno, al bitno je potpisati na još dve godine čoveka koji je doživeo saobraćajku i kidao ligamente. To je dobar potez jelte.

I uvek biram nekoga sa upitnim kvalitetom nego nekoga za koga znan da neće doneti kvalitet.

A to sa otpuštanjem...vidim predstavljalo nam je veliki problem sa igračima u prošlosti koji nisu zadovoljili.

Edited by Perdida
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Perdida said:

Naravno, al bitno je potpisati na još dve godine čoveka koji je doživeo saobraćajku i kidao ligamente. To je dobar potez jelte.

I uvek biram nekoga sa upitnim kvalitetom nego nekoga za koga znan da neće doneti kvalitet.

A to sa otpuštanjem...vidim predstavljalo nam je veliki problem sa igračima u prošlosti koji nisu zadovoljili.

Mozda nije u proslosti, ali nam predstavlja sada kada vise nema para za bacanje

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...